0

Dokładnie precyzując, stadion miałby powstać w tym miejscu: http://goo.gl/maps/J4Fbu

0

Nic nie jest oficjalne jeszcze.

0

Doniesienia odnośnie kontuzji Valdesa to wciąż wczorajsze spekulacje i pierwsze komunikaty od sztabu medycznego. Bez dokładnych badań nie będzie nic wiadomo. Takowe odbędą się zapewne dzisiaj popołudniu.

0

Jeżeli ktoś wie coś na temat transmisji, to będę wdzięczny za informację. Mnie nie udało się znaleźć żadnych konkretów. Eurosport, który transmitował mecze w zeszłym roku teraz chyba nie wykupił praw.

0

Cholera, musiały się zmienić zasady podstawowej matematyki i o tym nie słyszałem. 5 wpisów z 24 to ponad 50%... Chyba muszę wrócić do szkoły.

0

Niedługo, w ciągu godziny - dwóch max.

0

Nie będą grać jak za Guardioli i to jest fakt, z prostej przyczyny. Guardioli już nie ma. Nie wyklucza to jednak, że będą grać lepiej, to zresztą mówi sam Deulofeu.

0

Domowe faktycznie mogą wyglądać znacznie lepiej niż obecna wersja, ale wyjazdowa jest dość słaba. Dla mnie osobiście wyjazdowa mogłaby się już nie zmieniać, no ale cóż, trzeba zarobić na nowych, co nie jest zaskakujące ;)

0

Jacyś się znajdą ;)

0

Dopiero po poznaniu finalistów jest ustalane miejsce rozegrania meczu.

0

W Polsce popularyzuje się akcja "Movember" i prawdopodobnie stąd taki wygląd. W dużym skrócie jest to inicjatywa fundacji o tej samej nazwie, która zainicjowała coś takiego w ramach zwiększenia świadomości profilaktyki raka prostaty u mężczyzn.

0

Spalony. Po dotknięciu drugiego zawodnika uderzenie stało się automatycznie podaniem i stąd słuszne odgwizdanie spalonego.

0

Wszystkim, którzy chcieliby oglądać Polaka w barwach Barcelony przypominam, że od tego sezonu w sekcji koszykarzy występuje Maciej Lampe i radzi sobie naprawdę dobrze.

0

A w czym redakcja FCBarca.com rozni sie od czytelnika w trakcie dyskusji o meczu?

Zreszta wyraznie napisane jest, ze sa tam najciekawsze wypowiedzi uzytkownikow i redaktorow.

0

W artykule o zlotach na Gran Derbi informowaliśmy, że jesteśmy w Warszawie i chętni mogą dołączyć :)

0

Wiara a optymizm o wynik to dwie różne sprawy :)

0

Nie, byłem pesymistą przed tym meczem. Ale lubię się tak mylić ;)

0

@konikroni: Każdego dnia na stronie pojawia się ok. 15 artykułów, z czego 90% z nich są wiadomościami informacyjnymi. To za mało wg Ciebie?

0

Dzięki za informację, postaramy się wrzucić jak najszybciej :)

0

Jak kupisz sędziego to wszystko się da ;) Dzięki, już poprawione.

0

Kiedyś był cennik na oficjalnej stronie, ale teraz już najwyraźniej zdjęli.

0

Barcelona zapłaciła w sumie 57 milionów i to jest prawda. Santos dostał 17 i to też jest prawda. Pozostałe 40 milionów otrzymała firma N&N (należąca do ojca Neymara) mająca 70% praw do zawodnika.

0

Pierwszym problemem, popelnionym przy tej sytuacji, byl brak komunikacji. Obaj zawodnicy ruszyli do pilki i przez dluzsza chwile wygladalo tak, jakby zaden z nich nie wiedzial, kto ma te pilke przejac i to jest blad obu pilkarzy.

Samo wybicie pilki to juz katastrofalna decyzja Mascherano i to jego trzeba winic za te sytuacje glownie, nie Pique. Javier byl blizej pilki i mial ja na prawej nodze, lepszej, dlatego to jemu bylo latwiej niz Pique wykonac cokolwiek. Powinien albo zrobic klasyczny "wyjazd" w trybuny, lub najlepiej pod bramke rywali, albo wycofac do VV. Skad pomysl na celowanie w Pique pojecia nie mam.

0

Tak, jedna bramke. Obecnie Barca prowadzi 3:2

0

No dobra, po wakacjach się nie liczy :P

0

Kiedyś coś takiego może wprowadzimy, ale na razie mamy szereg innych rzeczy w trakcie realizacji :)

0

Zgadzam się dużą ilością opinii nt. Iniesty. Jeżeli Cesc dostał szóstkę, to Andres nie powinien dostać więcej niż pięć. W meczu wyglądał blado (w sumie to zawsze jest blady) i momentami po prostu znikał z boiska. W ofensywie nie dawał wiele, więc nota zdecydowanie w dół o jeden.

0

Nie zanosi się, by miała tam wybiec inna para stoperów niż Pique-Bartra. Masche i Puyol po kontuzji nie mają grania, więc wystawienie ich na Real byłoby strzałem w stopę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?