0

Wersja mobilna tez sie zmieni, ale to w dalszej perspektywie.

0

Wejdz w profil danego uzytkownika I tam masz zestaw odpowiednich opcji.

0

Odnosnie wiekszej rozdzielczosci - w trakcie projektowania strony robilismy analize uzytkownikow, ktorzy odwiedzaja FCBarca.com i jak sie okazalo zdecydowana wiekszosc korzysta z ekranu o szerokosci nie wiekszej niz 1280 pikseli. Owszem, w dalszej perspektywie liczba osob korzystajaca z wiekszych rozdzielczosci bedzie rosla, ale to jeszcze nie ten moment. Dlatego szerokosc jest taka jak teraz.

0

W górnym rozwijanym menu jest opcja wyłączenia nowej wersji.

0

Ponieważ jest to istotna informacja z punktu widzenia klubu i jego kibiców. To, że nie jest oficjalna nie oznacza, że nie ma w niej ziarna prawdy.

Jeżeli uważasz, że jest to gówno i chłam to zawsze możesz stworzyć swój portal, na którym będziesz przedstawiał tylko prawdę objawioną. Nikt Ci nie broni, ale miej szacunek do pracy, którą wykonują inni.

0

Na razie trzeba pamiętać jednak, że to tylko doniesienia prasy, a nie oficjalna decyzja piłkarza.

0

Marianek poszedł już na zasłużony odpoczynek.

0

Probuje rozgryzc o co chodzi z tym Sosnowcem, ale na razie mi sie nie udalo ;)

0

Ja tam wolalem zawsze Izolator Boguchwala

0

Barcelona nie jest klubem państwowym, ale jak każda organizacja/firma musi płacić podatki. Prokuratura Generalna w tym przypadku oskarża Barcelonę o niezapłacenie podatku od wszystkich transakcji, co jest przestępstwem podatkowym. Pozostaje tylko pytanie, od czego i ile powinna zapłacić.

0

Owszem ,ciekawy. A tą wytyczną Platiniego uważam za kretyńską. Karny to karny, faul na czystej pozycji to faul i należy się czerwień. Tak było od zawsze i nie widzę powodu by to zmieniać. A tak zacznie dochodzić do sytuacji, że rywale będą celowo faulować w takich sytuacjach wiedząc, że są praktycznie bezkarni.

0

Tak, ale podanie było kierowane do Cesca, nie do Pique. W późniejszej fazie nie było już drugiego spalonego, bo podanie Cesca do Pique było do tyłu.

Zauważ na kim skupiają uwagę obrońcy City - na tym wideo to widać dobrze:

(o ile nie skasują w międzyczasie).

0

To, ze bral udzial w dalszej czesci akcji nic nie znaczy. Liczy sie adresat konkretnego podania, ktory absorbowal uwage rywali.

0

Już poprawiłem.

0

Nie wiem kto mówił o końcu stycznia, ale pierwszym realnym terminem był zeszły tydzień ;) A to, że mam urwanie głowy i nie mogę dokończyć pewnych detali, subtelnie odwleka w terminie oficjalny start.

0

Będzie coś takiego. Nie w najbliższej przyszłości wraz z betą nowej wersji, ale przed ostatecznym przejściem na nową wersję na pewno - czyt. pod koniec sezonu.

0

@PatrychoO: Roznica wyniknela stad, ze po wystawieniu ocen nie wylaczylismy ankiety. Stad powstala roznica.

0

Nie umiem na to pytanie odpowiedziec. Moge jedynie zobowiazac oceniajacych do wypowiedzenia sie w temacie.

0

To moze gwoli scislosci ustosunkuje sie do paru spraw.

Po 1. Redakcja nie ma nikogo w dupie. Sami dla siebie nie tworzymy strony.

Po 2. Glosowanie na zawodnika meczu jest sprawa calkowicie osobna. Specjalnie zostala wprowadzona osobna kategoria, rozrozniajaca ZM wg Redakcji i Czytelnikow.

Po 3. merytoryczna argumentacja ocen przez uzytkownikow byla i jest uwzgledniana. Decyzje o wystawieniu takiej, a nie innej oceny zalezy od osob oceniajacych. W tym przypadku Challengera.

Po 4. Niektorym osobom zalecam wziecie paru glebokich oddechow. Rzucanie kurwami jest przede wszystkim brakiem szacunku do ludzi, ktorzy swoj wolny czas poswiecaja na pisanie dla WAS. Z takimi osobami wdawac sie w dyskusje na pewno nikt nie bedzie. Wrecz odwrotnie.

0

Oczywiście tam chodziło o pomocnika :)

0

Nie ma błędu. Przy bramce Pique w meczu z Celtikiem (6:1) Alexis strzelał na bramkę, nie podawał, zatem nie można tego uznać jako asystę.

0

Nie no, chłopaki mogą podciągnąć na 4,5 ;)

0

W Sewilli ostro lało dzisiaj cały dzień. Przestało padać kilkanaście minut przed meczem.

0

Ja też się cieszę ze złota Stocha, ale tu mamy mecz z Sevillą . Jak ktoś jest zainteresowany dyskusją o skokach to z pewnością świetnie się odnajdzie się na forum: http://www.fcbarca.com/forum/viewforum.php?f=17

0

@Racjonalny: Zgadza się. To, że sędzia tego nie zauważył to już tylko i wyłącznie jego błąd.

0

@gringo1989: Po pierwsze, więcej szacunku.

Po drugie nie trzeba mieć ukończonego kursu sędziowskiego, żeby potrafić ocenić pewne sytuacje na boisku. Przed polem karnym Mascherano i Vela szarpali się wzajemnie, zatem faulu nie było. Dopiero jednak na samej linii pola karnego Masche zaczyna ściągać w dół rywala, co widać dokładnie w tym momencie:



Jeżeli sędzia zdecydowałby się odgwizdać wtedy faul, to mamy rzut karny dla Sociedad i drugą żółtą, w konsekwencji czerwoną, kartkę dla Mascherano.

Po trzecie, zamiast szydzić z kogoś nazywając go "znawcą internetowym" przedstaw konkretne i rzetelne argumenty. W innym wypadku nie mamy o czym dyskutować.

0

Owszem, pokazał w pierwszym meczu, że potrafi, ale w podobny sposób potrafi to zrobić Tello na dużej szybkości. A jak widać gra Tello na najwyższym poziomie jest bardzo nieregularna.

0

Gram Adamy na pewno wygląda imponująco, ale trzeba brać pod uwagę, że wszystkie te jego dryblingi polegają jedynie na szybkości. Na Ligę Adelante to wystarcza, ale na szczebel wyżej może być już trochę mało. Talentu mu jednak nie brakuje.

0

Przyznam szczerze, że nie wiem skąd wziąłem tę Chorwację, dzięki za czujność.

0

komentarzaasd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?