0

odpowiedź do komentarza

0

Nie chcesz, nie czytasz, proste.

0

Bo się ogolił ;)

0

@yoli: Ale co ma piernik do wiatraka? Jak sie maja kwestie polityki ekonomicznej wzgledem polityki bezpieczenstwa na stadionie? Otoz nijak.

Kazdy ma prawo zgadzac sie, lub nie, z pewnymi dzialaniami zarzadu, ale nie rozmawiamy tutaj o oszczednosciach. Przekaz jest prosty: jest prawo, ktore nakazuje kazdemu kibicowi posiadac bilet, aby wejsc na stadion, co wiaze sie rowniez z wyjasnionymi wzgledami bezpieczenstwa - na stadionie nie moze byc wiecej niz dozwolona liczba osob. W efekcie rodzice beda musieli kupic dla swojego dziecka bilet, tyle ze obecnie m.in. infrastruktura informatyczna pozwala jedynie na zakup osobnego miejsca po normalnych stawkach, co jest irracjonalne. Zarzad tez o tym wie, o czym swiadczy dzisiejsza wypowiedz Rosella i wczorajsza Freixy, ktory chce zachowac mozliwosc wchodzenia dzieci za darmo (lub symboliczna oplata) by robic to zgodnie z obowiazujacym prawem i moc zagwarantowac wszystkim bezpieczenstwo.

Nikt nie mowi tu o koniecznosci zwiekszenia wplywow do kasy klubowej, a gdy czytam wypowiedzi, ze klub chce zdzierac pieniadze na kazdym kroku to noz sie w kieszeni otwiera. Albo taka osoba nie umie czytac ze zrozumieniem, albo pisze cos pod publike, bo wszyscy tak robia i jest fajne. Ewentualnie wytacza sie argumenty kompletnie nie zwiazane z tematem, by tylko kogos zdyskredytowac.

Rosell i jego zaloga zaliczyli juz kilka wpadek (jak np. umiejetne przemilczenie obrandowania Camp Nou w barwy QA) i nie da sie tego ukryc, ale ta sytuacja jest chyba pierwsza przeprowadzona prawidlowo. Pojawil sie komunikat i jest tez obszerne wyjasnienie powodow. Przykro mi, ale w tym razem, przynajmniej na razie, nie ma sie do czego przyczepic.

0

Coraz częściej mam wrażenie, że połowa ludzi to naprawdę nie czyta artykułu tylko komentuje. Nikt w klubie nie mówi, że za dzieci trzeba będzie płacić jak za normalny bilet, a już wiadro pomyj wylane. Sam nie jestem wielkim fanem Sandruszko, ale bez przesady. Plucie jadem, tylko i wyłącznie dlatego, że to jest "modne" jest po prostu głupotą.

0

Nawet jesli dzieci nie beda wchodzic za darmo, to byc moze ustala za to symboliczna oplate. W takim przypadku wydaje mi sie, ze moze rozchodzic sie o kwestie pozniejszego rozliczenia podatkowego, bo darmowy bilet moglby oznaczac darowizne.

Podobna sytuacja dotyczy na przyklad obiadow dla pracownikow w restauracji. Ze wzgledu na system prawny w Polsce latwiej jest "sprzedawac" taki posilek za symboliczna zlotowke niz bawic sie w rozliczanie darowizny.

0

Z wielką chęcią przeczytam te właściwe wnioski i raport wyciągnięte przez Ciebie.

0

Na takie wyroki zdecydowanie za wcześnie. Cztery lata temu też się mówiło, że Pique będzie liderem na lata i raz dwa zastąpi Puyola. Jak było? Wszyscy wiemy.

0

Myślę, że w obecnej sytuacji, jeżeli nie chcemy wydawać astronomicznych sum na obrońców, to zostaje szukanie tylko jakiejś młodej perły. Pytanie tylko czy trzeba szukać aż za oceanem, czy nie lepiej sięgnąć do rezerw, jeżeli wiek podobny.

0

Niektóre źródła przyznają mu asystę w meczu z Realem Sociedad, a to podanie jeszcze się odbiło wcześniej od obrońcy, więc trudno to nazwać asystą. Mowa o tym golu:

0

Nikt nie jest w stanie monitorować strony 24h/7. Zgłoszenia były skuteczne, spam wyczyszczony, użytkownik odpowiednio nagrodzony. Zalecam czasem trochę więcej cierpliwości.

0

Ja osobiście w głosowaniu na gola kolejki zamieniłbym trafienie Banegi na bramkę Nolito:

0

Zeby grac dobrze z lepszym przeciwnikiemt trzeba sie ogrywac ze slabszymi, bo to buduje pewnosc siebie. Jezeli tak dalej bedzie grac dobrze, to sa duze szanse, ze z lepszym rywalem wystapi na tym samym poziomie.

0

Dzięki za zwrócenie uwagi.

0

Informacje o źródle zostały dopisane po naszej interwencji. Sprawa została wyjaśniona i przedstawiciel Sport.pl przeprosił za zaistniałą sytuację. Temat zamknięty.

0

O tej godzinie została opublikowany artykuł ze składami meczowymi. W przerwie i na koniec meczu jest aktualizowany, by zachować ciągłość dyskusji w komentarzach.

0

@krisso78:

Podsumowanie meczu ukazało się na naszej stronie jakieś 2 minuty po zakończeniu spotkania. Jeżeli ktoś przedrukowuje informacje bez podania źródła, to jest Gazeta Wyborcza, a nie my. Nie życzę sobie takich bezczelnych pomówień.

0

Tak, będą.

0

Przecież masz wrzucony embed YouTube z meczem na żywo w artykule...

0

Przecież ochłodzenie stosunków na linii Pep-Tito miało miejsce w zeszłym roku, kiedy Tito był związany z zarządem, dlatego nie rozumiem tego argumentu.

0

Na koszykarzy nie mowilo sie Regal Barcelona bez powodu. Do konca zeszlego sezonu to byl sponsor tytularny, ale umowa wygasla i nazwa druzyny wrocila do oryginalnej tj. FC Barcelona.

0

Wrzucona do newsa

0

Musi zjeść snickersa ;)

0

www.liveonsat.com

0

Wszystko zalezy od sytuacji. Tak jak jest wspomniane w artykule interesuje nas ilosc 4-6 artykulow tygodniowo. Teoretycznie wychodzi niecaly jeden artykul dziennie, ale doswiadczenie podpowiada, ze rozlozy sie to na dni meczowe +/- jeden dzien przed i po.

0

@Varkond:

Redagowanie artykulow, owszem zajmuje troche czasu, ale nie 2-3h dziennie tak jak piszesz. Doswiadczony redaktor jest w stanie przetlumaczyc obszerny artykul (bez jezyka specjalistycznego) w pol godziny. Niedoswiadczonej osobie zajmie to ok. dwa razy dluzej. Warto zwrocic uwage, ze dzial koszykowki nie jest tak czesto aktualizowany jak pilka nozna, gdzie pojawia sie srednio 16 artykulow dziennie. Tak jak napisalismy, kosz ma zawierac ich raptem 4-6 tygodniowo. Nie trzeba do tego wielkiego zaangazowania czasowego, a naprawde warto :)

0

@BLASK007: Po prostu pisząc komentarz można było sobie na za dużo pozwolić i zostało to zablokowane.

0

Mały komunikat odnośnie wcześniejszych problemów z dziwnym rozmiarem czcionki itp. Przyjechała policja i posprzątała. Ot co ;)

0

Zawsze wybieramy max 10 spotkan LM do typowania.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?