0

Dzieki za informacje. Na przyszlosc zglaszaj takie sprawy przez formularz kontaktowy, bo w komentarzach mozna latwo przeoczyc.

0

Hmm... Przecież coś takiego działa już od dawna... Przykład ostatnich dwóch meczów:
http://www.fcbarca.com/48480-4-1-z-malaga-na-koniec-quotligi-rekordu-quot.html
http://www.fcbarca.com/48349-zwycieskie-derby-barcelony.html

0

Rozbudowanie profilu użytkownika nieco jest ciekawym pomysłem. Koncepcja rang jest brana pod uwagę, ale na trochę innych zasadach niż suma plusów i minusów, bo ludzie będą prześcigać się w pisaniu "populistycznych haseł" byle tylko dostawać dodatnie punkty. Wolimy postawić na wkład danego użytkownika w podnoszenie jakości dyskusji na portalu.

0

tasd as das

0

Faktycznie, już widzę o co chodzi. Niebawem będzie działać jak należy.

0

@barcacule97:

Spamer uzywa zmiennego IP wiec banowanie w taki sposob nie zdaje egzaminu. Nie zawsze jestesmy w stanie usunac wszystkich wpisow na czas, bo po prostu nie zawsze siedzimy przy komputerach. Pracujemy nad optymalnym rozwiazaniem, ktore nie bedzie utrudnieniem dla uzytkownikow prowadzacych normalne dyskusje.

0

@FC1899Barca: Zwiekszenie minimalnej dlugosci tresci komentarza jest jakims doraznym srodkiem wartym rozwazenia.

0

Pytanie do wszystkich zwolennikow czatu/shoutboxu.

W trakcie meczu na stronie jest srednio okolo 1500 osob. Pomimo wprowadzenia odpowiedzi na komentarze w dalszym ciagu trudno o konkretna, uporzadkowana dyskusje, kiedy kiladziesiat osob pisze w stylu: "gooooooool", "o jaaaaaa", "omg...", "Alexis, ale zj...al", itd. Sensowna dyskusja wtedy ginie. W shoutboxie/czacie wiadomosci beda jedna pod druga, wiec chaos bedzie jeszcze wiekszy. Jaki widzicie w tym cel, by zrobic jeszcze jedno miejsce, ktore dolozy pracy nam, albo bedzie miejscem do spamowania?

Pytam calkiem serio i licze na konstruktywna dyskusje.

0

Mobilna wersja tez sie doczeka aktualizacji w najblizszej przyslosci.

0

W nowej wersji Typera takiego problemu juz nie bedzie.

0

Dawniej nie zapisywalismy daty rejestracji i stad brak informacji.

0

Zmien haslo, do swojego konta uzytkownika i problem powinien zostac rozwiazany.

0

Wgraj zdjecie, ktore ma byc ustawione jako awatar. Zmiana bedzie widoczna w ciagu kilku godzin.

0

Oceny za Malagę będą dzisiaj. Za Espanyol w Pucharze Katalonii nie będzie.

0

Co za dużo to niezdrowo ;)

0

Nie do konca. Martorell narobil duzego syfu i zdaje sobie z tego sprawe. Zreszta dotychczasowe dowody w tej sprawie wskazuja, ze to on glownie namieszal. Ciekawy jestem czy Soriano tez beknie za to, bo wydaje sie, ze rowniez maczal w tym palce.

0

Wyjazd do Barcelony nie musi być wcale taki drogi :)
http://www.fcbarca.com/wyjazd-do-barcelony.html

0

Ponieważ wiele osób pyta: wg informacji na stronie organizatora do zakupu biletów nie jest potrzebna żadna karta kibica. Zostało to dopisane do artykułu.

0

Oczywiście 20 lipca. Dzięki za zwrócenie uwagi. Dopisane do newsa.

0

Już Cię raz upomniano za naruszenie regulaminu. Trzeciego ostrzeżenia nie będzie.

0

Naucz się czytać. Transmisja będzie dopiero po 17

0

@matifcb1899: Nie każdy redaktor, który publikuje artykuły ma możliwość moderacji komentarzy.

@explode: Jest wprowadzone ograniczenie na 48 godzin. 60 dni to za długo.

0

Oczywiście, niedługo zaczniemy nawet promować pornokarmerki jako główny artykuł i ogromny banner na górze strony.

Ty tak na serio? Może jednak weźmiesz poprawkę, że linki ze spamem pojawiają się najczęściej w późnych godzinach wieczornych, a my mamy też życie prywatne i nie spędzamy 24/7 na stronie?

Staramy się to usuwać najszybciej jak się da, nie zawsze dajemy radę na czas. Mogę jedynie przeprosić za to. To jedyna forma w jaki możemy z tym walczyć, bo nie chcemy wprowadzać dodatkowych utrudnień przy pisaniu komentarzy dla tych, którzy chcą uczestniczyć w normalnej dyskusji.

0

Inny, to nie jest oficjalna transmisja od klubu. Takowa się pojawi o 17.

0

Czytajcie artykuł ze zrozumieniem. OFICJALNA PREZENTACJA będzie o 18:15. Mniej więcej wtedy też pojawi się link do transmisji. Teraz żadnych nie będzie bo nie ma co transmitować.

0

Nie będzie po polsku.

0

Osobny artykuł wraz z linkiem do prezentacji pojawi się na stronie :)

0

Owszem, zgadza się, ale problem jest taki, że zarówno Zubi, jak i Sandro nie potrafili odpowiedzieć wprost dlaczego nie chcą Abidala, owijając odpowiedź w "to skomplikowane i złożyło się na to wiele czynników". Trzy razy.

0

Tak, zresztą niedawno przeprowadzaliśmy z nim wywiad :)
http://www.fcbarca.com/48205-wywiad-fcbarcacom-bartlomiej-rabij.html

0

No ja w dalszym ciągu się zastanawiam jak on tego nie trafił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?