Rozbudowanie profilu użytkownika nieco jest ciekawym pomysłem. Koncepcja rang jest brana pod uwagę, ale na trochę innych zasadach niż suma plusów i minusów, bo ludzie będą prześcigać się w pisaniu "populistycznych haseł" byle tylko dostawać dodatnie punkty. Wolimy postawić na wkład danego użytkownika w podnoszenie jakości dyskusji na portalu.
Spamer uzywa zmiennego IP wiec banowanie w taki sposob nie zdaje egzaminu. Nie zawsze jestesmy w stanie usunac wszystkich wpisow na czas, bo po prostu nie zawsze siedzimy przy komputerach. Pracujemy nad optymalnym rozwiazaniem, ktore nie bedzie utrudnieniem dla uzytkownikow prowadzacych normalne dyskusje.
Pytanie do wszystkich zwolennikow czatu/shoutboxu.
W trakcie meczu na stronie jest srednio okolo 1500 osob. Pomimo wprowadzenia odpowiedzi na komentarze w dalszym ciagu trudno o konkretna, uporzadkowana dyskusje, kiedy kiladziesiat osob pisze w stylu: "gooooooool", "o jaaaaaa", "omg...", "Alexis, ale zj...al", itd. Sensowna dyskusja wtedy ginie. W shoutboxie/czacie wiadomosci beda jedna pod druga, wiec chaos bedzie jeszcze wiekszy. Jaki widzicie w tym cel, by zrobic jeszcze jedno miejsce, ktore dolozy pracy nam, albo bedzie miejscem do spamowania?
Pytam calkiem serio i licze na konstruktywna dyskusje.
Nie do konca. Martorell narobil duzego syfu i zdaje sobie z tego sprawe. Zreszta dotychczasowe dowody w tej sprawie wskazuja, ze to on glownie namieszal. Ciekawy jestem czy Soriano tez beknie za to, bo wydaje sie, ze rowniez maczal w tym palce.
Ponieważ wiele osób pyta: wg informacji na stronie organizatora do zakupu biletów nie jest potrzebna żadna karta kibica. Zostało to dopisane do artykułu.
Oczywiście, niedługo zaczniemy nawet promować pornokarmerki jako główny artykuł i ogromny banner na górze strony.
Ty tak na serio? Może jednak weźmiesz poprawkę, że linki ze spamem pojawiają się najczęściej w późnych godzinach wieczornych, a my mamy też życie prywatne i nie spędzamy 24/7 na stronie?
Staramy się to usuwać najszybciej jak się da, nie zawsze dajemy radę na czas. Mogę jedynie przeprosić za to. To jedyna forma w jaki możemy z tym walczyć, bo nie chcemy wprowadzać dodatkowych utrudnień przy pisaniu komentarzy dla tych, którzy chcą uczestniczyć w normalnej dyskusji.
Czytajcie artykuł ze zrozumieniem. OFICJALNA PREZENTACJA będzie o 18:15. Mniej więcej wtedy też pojawi się link do transmisji. Teraz żadnych nie będzie bo nie ma co transmitować.
Owszem, zgadza się, ale problem jest taki, że zarówno Zubi, jak i Sandro nie potrafili odpowiedzieć wprost dlaczego nie chcą Abidala, owijając odpowiedź w "to skomplikowane i złożyło się na to wiele czynników". Trzy razy.
0
Dzieki za informacje. Na przyszlosc zglaszaj takie sprawy przez formularz kontaktowy, bo w komentarzach mozna latwo przeoczyc.
0
Hmm... Przecież coś takiego działa już od dawna... Przykład ostatnich dwóch meczów:
http://www.fcbarca.com/48480-4-1-z-malaga-na-koniec-quotligi-rekordu-quot.html
http://www.fcbarca.com/48349-zwycieskie-derby-barcelony.html
0
Rozbudowanie profilu użytkownika nieco jest ciekawym pomysłem. Koncepcja rang jest brana pod uwagę, ale na trochę innych zasadach niż suma plusów i minusów, bo ludzie będą prześcigać się w pisaniu "populistycznych haseł" byle tylko dostawać dodatnie punkty. Wolimy postawić na wkład danego użytkownika w podnoszenie jakości dyskusji na portalu.
0
tasd as das
0
Faktycznie, już widzę o co chodzi. Niebawem będzie działać jak należy.
0
@barcacule97:
Spamer uzywa zmiennego IP wiec banowanie w taki sposob nie zdaje egzaminu. Nie zawsze jestesmy w stanie usunac wszystkich wpisow na czas, bo po prostu nie zawsze siedzimy przy komputerach. Pracujemy nad optymalnym rozwiazaniem, ktore nie bedzie utrudnieniem dla uzytkownikow prowadzacych normalne dyskusje.
0
@FC1899Barca: Zwiekszenie minimalnej dlugosci tresci komentarza jest jakims doraznym srodkiem wartym rozwazenia.
0
Pytanie do wszystkich zwolennikow czatu/shoutboxu.
W trakcie meczu na stronie jest srednio okolo 1500 osob. Pomimo wprowadzenia odpowiedzi na komentarze w dalszym ciagu trudno o konkretna, uporzadkowana dyskusje, kiedy kiladziesiat osob pisze w stylu: "gooooooool", "o jaaaaaa", "omg...", "Alexis, ale zj...al", itd. Sensowna dyskusja wtedy ginie. W shoutboxie/czacie wiadomosci beda jedna pod druga, wiec chaos bedzie jeszcze wiekszy. Jaki widzicie w tym cel, by zrobic jeszcze jedno miejsce, ktore dolozy pracy nam, albo bedzie miejscem do spamowania?
Pytam calkiem serio i licze na konstruktywna dyskusje.
0
Mobilna wersja tez sie doczeka aktualizacji w najblizszej przyslosci.
0
W nowej wersji Typera takiego problemu juz nie bedzie.
0
Dawniej nie zapisywalismy daty rejestracji i stad brak informacji.
0
Zmien haslo, do swojego konta uzytkownika i problem powinien zostac rozwiazany.
0
Wgraj zdjecie, ktore ma byc ustawione jako awatar. Zmiana bedzie widoczna w ciagu kilku godzin.
0
Oceny za Malagę będą dzisiaj. Za Espanyol w Pucharze Katalonii nie będzie.
0
Co za dużo to niezdrowo ;)
0
Nie do konca. Martorell narobil duzego syfu i zdaje sobie z tego sprawe. Zreszta dotychczasowe dowody w tej sprawie wskazuja, ze to on glownie namieszal. Ciekawy jestem czy Soriano tez beknie za to, bo wydaje sie, ze rowniez maczal w tym palce.
0
Wyjazd do Barcelony nie musi być wcale taki drogi :)
http://www.fcbarca.com/wyjazd-do-barcelony.html
0
Ponieważ wiele osób pyta: wg informacji na stronie organizatora do zakupu biletów nie jest potrzebna żadna karta kibica. Zostało to dopisane do artykułu.
0
Oczywiście 20 lipca. Dzięki za zwrócenie uwagi. Dopisane do newsa.
0
Już Cię raz upomniano za naruszenie regulaminu. Trzeciego ostrzeżenia nie będzie.
0
Naucz się czytać. Transmisja będzie dopiero po 17
0
@matifcb1899: Nie każdy redaktor, który publikuje artykuły ma możliwość moderacji komentarzy.
@explode: Jest wprowadzone ograniczenie na 48 godzin. 60 dni to za długo.
0
Oczywiście, niedługo zaczniemy nawet promować pornokarmerki jako główny artykuł i ogromny banner na górze strony.
Ty tak na serio? Może jednak weźmiesz poprawkę, że linki ze spamem pojawiają się najczęściej w późnych godzinach wieczornych, a my mamy też życie prywatne i nie spędzamy 24/7 na stronie?
Staramy się to usuwać najszybciej jak się da, nie zawsze dajemy radę na czas. Mogę jedynie przeprosić za to. To jedyna forma w jaki możemy z tym walczyć, bo nie chcemy wprowadzać dodatkowych utrudnień przy pisaniu komentarzy dla tych, którzy chcą uczestniczyć w normalnej dyskusji.
0
Inny, to nie jest oficjalna transmisja od klubu. Takowa się pojawi o 17.
0
Czytajcie artykuł ze zrozumieniem. OFICJALNA PREZENTACJA będzie o 18:15. Mniej więcej wtedy też pojawi się link do transmisji. Teraz żadnych nie będzie bo nie ma co transmitować.
0
Nie będzie po polsku.
0
Osobny artykuł wraz z linkiem do prezentacji pojawi się na stronie :)
0
Owszem, zgadza się, ale problem jest taki, że zarówno Zubi, jak i Sandro nie potrafili odpowiedzieć wprost dlaczego nie chcą Abidala, owijając odpowiedź w "to skomplikowane i złożyło się na to wiele czynników". Trzy razy.
0
Tak, zresztą niedawno przeprowadzaliśmy z nim wywiad :)
http://www.fcbarca.com/48205-wywiad-fcbarcacom-bartlomiej-rabij.html
0
No ja w dalszym ciągu się zastanawiam jak on tego nie trafił