@Diil Gang Family - jest już coś takiego tylko jeszcze nieaktualne, ale już pracujemy nad aktualizacją. Jak tylko skończymy to poinformujemy na stronie
Inicjatywa w tej sprawie była po stronie klubu, który z większą uwagą śledzi aktywność barcelonismo w Polsce i zaczynając od drobnych gestów chce dbać również o dobre relacje z polskimi kibicami. My jedynie pełnimy rolę pośrednika, bo w końcu my jesteśmy Polakami i wiemy, co jest ważne w naszym kraju i wymaga zwrócenia większej uwagi. Ciężko, żebyśmy świetnie orientowali się i pamiętali o świętach hiszpańskich czy katalońskich i to samo tyczy się ich w kwestii świąt czy ważnych dat w Polsce. Ale na tym polega współpraca, żeby o takich rzeczach informować i podpowiadać drugiej stronie.
Jeszcze gwoli ścisłości: Stworzenie osobnego działu dla Barcelony Regal nie oznacza, że nie będą publikowane na głównej stronie serwisu. Po prostu w poddziale jest wszystko zebrane w całość, żeby nie trzeba było się trudzić z szukaniem.
W swoim czasie robiliśmy ankietę wśród czytelników, którymi sekcjami się interesują najbardziej oprócz piłki i rozkład głosów rozkładał się następująco:
1. Koszykówka
2. Ręczna
3. Futsal
To nic, że nie ma komentarzy tyle co pod artykułem o piłkarza.w końcu nie chodzi o wyświetlenia tylko zróżnicowane informacje, bo Barcelona to nie tylko futbol. Może dzięki regularnym informacjom więcej osób zainteresuje się ta dyscyplina i zacznie regularnie śledzić poczynania Barcelony Regal. A niedługo będzie to łatwiejsze :)
@Geble:
A co było w zeszłym sezonie z Pedro? Też grał cały czas na swojej pozycji, biegał biegal i wybiegać nie mógł. Owszem, przeszkadzały mu trochę w tym kontuzje, ale nie leczył urazów non stop, bo miał raptem dwa urazy na początku roku w styczniu. Też nie mógł się odnaleźć na boisku i miało się wrażenie, jakby dołaczył do Barcelony na początku 2012 roku i nie miał pojęcia jak grają. Powrót do formy przyszedł dopiero w końcówce sezonu.
Taki sam problem jest z Alexisem, bo teraz złapał dołek, ale w poprzednim sezonie strzelił masę ważnych goli i od niego, ja osobiście uważam, nie powinno oczekiwać się otwierającego podania, czy kluczowych przerzutów. Dla mnie wygląda on trochę na takiego tyrana, który rozrywa bloki defensywne rywali, by Messi, Fabregas czy Iniesta mieli więcej miejsca do rozgrywania.
MadridistaForEver napisał, że do biegania i harowania można wziąć kogoś z Barcy B, ale prawda jest taka, że biegać i harować też trzeba umieć. Takie zadania nie są widoczne w meczu na pierwszy rzut oka, a są niejednokrotnie kluczowym elementem akcji bramkowych. Właśnie taką ciężką pracę odwalają defensywni pomocnicy, a w Barcelonie często skrzydłowi, by robić miejsce w środku pola.
@KingLeonidas: Oczywiście, że mamy prawo oczekiwać więcej, ale po to jest rotacja w drużynie, że jak jednemu nie idzie, to drugi wskakuje w jego miejsce i ciągnie zespół, bo z czasem te role się odwrócą. W końcu piłka nożna to sport zespołowy.
Wszyscy krytykanci Alexisa powinni wziac na wstrzymanie troche, bo nie ma podstaw sadzic, ze nie nadaje sie do druzyny. Kazdy pilkarz przechodzi zwyzke i spadek formy, w okresach mniej wiecej 10 tygodniowych niczym sinusoida. Patrzac na dotychczasowe wystepy znajduje/znajdowal sie w fazie spadku, wiec logika nakazuje, ze powrot do szczytu umiejetnosci dopiero nadejdzie. Tak to juz jest, ze jak nie idzie to sie czlowiek za mocno stara i tym bardziej nie wychodzi. Czasem jest potrzebny jakis impuls, ktory pozwala wrocic na wlasciwa droge. Dotyczy to kazdego zawodnika i jezeli ktos nie wierzy w to co mowie niech spojrzy na Cesca. Jeszcze dwa tygodnie temu pierwszy na liscie transferowej a dzis bozyszcz tlumow i lider zespolu. Ot taki los pilkarza.
0
Bramkarz trafił w piłkę, o faulu nie ma mowy, tym bardziej karnym.
0
@KamQiX: Miało być 61, dzięki za informację, już poprawione.
0
@barca-fan: Wez pod uwage, ze ocene wystawia sie za mecz, a nie za potencjal. Gdyby wystawiac noty w ten sposob, to Messi dostawal by co mecz '10'.
0
@wot: Sprecyzuj o co Ci chodzi, bo nie rozumiem. Przecież wszelkie dane o meczu są pod zdjęciem...
0
@Kismeth: Ale 301 goli w spotkaniach oficjalnych. Twoje liczby zawierają również spotkania towarzyskie.
0
@BarcaRuch: Sklady beda za jakies pol godziny. Nie zostaly dodane wczoraj ze wzgledu na pozna pore
0
@Diil Gang Family - jest już coś takiego tylko jeszcze nieaktualne, ale już pracujemy nad aktualizacją. Jak tylko skończymy to poinformujemy na stronie
0
@hubert/messi: Przeciążenia zostały już wyeliminowane, ale relacja dzisiaj się nie odbędzie, bo mecz jest wcześnie, a pracować trzeba :)
0
@ProMILs: Dorzuciłem do newsa, zapomniałem wcześniej.
0
@whatis
Nieee, wydawało Ci się ;)
0
@Zbanowany:
Też. Trener Regal to Xavi Pascual i Vives, natomiast trener Barcy Intersport to Xavi Pascual Fuertes
0
@Goruul: Faktycznie, nie zwróciłem uwagi na znaczek Live. Dzięki, poprawione w artykule.
0
Eurosport podaje, że o 17:00
http://tv.eurosport.pl/tvschedule.shtml
0
Inicjatywa w tej sprawie była po stronie klubu, który z większą uwagą śledzi aktywność barcelonismo w Polsce i zaczynając od drobnych gestów chce dbać również o dobre relacje z polskimi kibicami. My jedynie pełnimy rolę pośrednika, bo w końcu my jesteśmy Polakami i wiemy, co jest ważne w naszym kraju i wymaga zwrócenia większej uwagi. Ciężko, żebyśmy świetnie orientowali się i pamiętali o świętach hiszpańskich czy katalońskich i to samo tyczy się ich w kwestii świąt czy ważnych dat w Polsce. Ale na tym polega współpraca, żeby o takich rzeczach informować i podpowiadać drugiej stronie.
0
Co do informacji o belki po prawej stronie, na razie sytuacja taka zostaje. W przyszłości być może to zmienimy.
0
Pytanie do osób, które uważają, że Barcelona nie potrafi grać przeciwko zespołom, które się murują. A która drużyna potrafi?
0
@lukaszw10: Dzięki, instynktownie poszło "y" przy tlumaczeniu z hiszpańskiego ;)
0
Wcale się nie zdziwę jak Federacja ukaże Messiego za wnoszenie niebezpiecznych przedmiotów na plac gry
0
Jeszcze gwoli ścisłości: Stworzenie osobnego działu dla Barcelony Regal nie oznacza, że nie będą publikowane na głównej stronie serwisu. Po prostu w poddziale jest wszystko zebrane w całość, żeby nie trzeba było się trudzić z szukaniem.
0
Dodałem banner pod głównymi wiadomościami na stronie głównej
0
@fllaczek: Tak jest specjalnie
@VamosBarcaVamos1: Przeczytaj artykuł ze zrozumieniem
0
@macikoo: Na razie jest w górnym menu - "Barcelona". Dodatkowy przycisk też się pojawi na głównej stronie
0
W swoim czasie robiliśmy ankietę wśród czytelników, którymi sekcjami się interesują najbardziej oprócz piłki i rozkład głosów rozkładał się następująco:
1. Koszykówka
2. Ręczna
3. Futsal
0
@LyFT naciągnięcia mięśnia charakteryzują się tym, że ból szybko przechodzi, ale potrzeba przynajmniej tydzień przerwy, żeby włókna się odbudowały
0
To nic, że nie ma komentarzy tyle co pod artykułem o piłkarza.w końcu nie chodzi o wyświetlenia tylko zróżnicowane informacje, bo Barcelona to nie tylko futbol. Może dzięki regularnym informacjom więcej osób zainteresuje się ta dyscyplina i zacznie regularnie śledzić poczynania Barcelony Regal. A niedługo będzie to łatwiejsze :)
0
Niestety chyba będziemy do tego zmuszeni, bo w dalszym ciągu informacji brak.
0
@Geble:
A co było w zeszłym sezonie z Pedro? Też grał cały czas na swojej pozycji, biegał biegal i wybiegać nie mógł. Owszem, przeszkadzały mu trochę w tym kontuzje, ale nie leczył urazów non stop, bo miał raptem dwa urazy na początku roku w styczniu. Też nie mógł się odnaleźć na boisku i miało się wrażenie, jakby dołaczył do Barcelony na początku 2012 roku i nie miał pojęcia jak grają. Powrót do formy przyszedł dopiero w końcówce sezonu.
Taki sam problem jest z Alexisem, bo teraz złapał dołek, ale w poprzednim sezonie strzelił masę ważnych goli i od niego, ja osobiście uważam, nie powinno oczekiwać się otwierającego podania, czy kluczowych przerzutów. Dla mnie wygląda on trochę na takiego tyrana, który rozrywa bloki defensywne rywali, by Messi, Fabregas czy Iniesta mieli więcej miejsca do rozgrywania.
MadridistaForEver napisał, że do biegania i harowania można wziąć kogoś z Barcy B, ale prawda jest taka, że biegać i harować też trzeba umieć. Takie zadania nie są widoczne w meczu na pierwszy rzut oka, a są niejednokrotnie kluczowym elementem akcji bramkowych. Właśnie taką ciężką pracę odwalają defensywni pomocnicy, a w Barcelonie często skrzydłowi, by robić miejsce w środku pola.
@KingLeonidas: Oczywiście, że mamy prawo oczekiwać więcej, ale po to jest rotacja w drużynie, że jak jednemu nie idzie, to drugi wskakuje w jego miejsce i ciągnie zespół, bo z czasem te role się odwrócą. W końcu piłka nożna to sport zespołowy.
0
Wszyscy krytykanci Alexisa powinni wziac na wstrzymanie troche, bo nie ma podstaw sadzic, ze nie nadaje sie do druzyny. Kazdy pilkarz przechodzi zwyzke i spadek formy, w okresach mniej wiecej 10 tygodniowych niczym sinusoida. Patrzac na dotychczasowe wystepy znajduje/znajdowal sie w fazie spadku, wiec logika nakazuje, ze powrot do szczytu umiejetnosci dopiero nadejdzie. Tak to juz jest, ze jak nie idzie to sie czlowiek za mocno stara i tym bardziej nie wychodzi. Czasem jest potrzebny jakis impuls, ktory pozwala wrocic na wlasciwa droge. Dotyczy to kazdego zawodnika i jezeli ktos nie wierzy w to co mowie niech spojrzy na Cesca. Jeszcze dwa tygodnie temu pierwszy na liscie transferowej a dzis bozyszcz tlumow i lider zespolu. Ot taki los pilkarza.
0
@l0Messini: Przeniesiony na FB: https://www.facebook.com/FCBarcacom/posts/108061982687964
0
Pique w dalszym ciągu nie trenuje z grupą, dlatego okres powrotu został wydłużony.