Sprawa kart socios nie wygląda tak źle jak wam się wydaje. To znaczy prawdą jest to co mówicie, ale taka sytuacja ma jeszcze drugie dno. Opisze to jakoś w ciągu najbliższych dwóch dni, albo po Nowym Roku.
Po przeanalizowaniu kwestii Henry'ego ostatecznie przypisałem to jako koszt finansowy, gdyż niezamortyzowanie się wartości zawodnika nie miało miejsca w wyniku jakiegoś nieprzewidzianego zdarzenia tak jak wspomniał owl88. Gdyby np. zakończył karierę to wtedy faktycznie mogłoby to być uznane za stratę nadzwyczajną.
Ostrzeżenie: Każdy osoba, która niecnie próbuje robić sobie reklamę w komentarzach spamując tym samym linkiem do meczu, zostanie odpowiednio nagrodzona. Dwa bany już poleciały, następne czekają.
Godzinę 17:20 podała oficjalna strona FCB. Rozkład Renfe (pociągów) mówi co innego :P Wiecie, w Polsce Pociągi mają tendencje do spóźniania się, a w Hiszpanii może jeżdżą za szybko :D
@qbarca: sytuacja kryzysowa na lotniskach w hiszpanii trwa od wczoraj. Zarząd Barcelony rozmawiał wczoraj z Ministerstwem, które zapewniało, że dzisiaj sytuacja będzie już unormowana. A jak jest, każdy widzi.
0
@Majkel13: Napisz w tej kwestii na koszulki@fcbarca.com i podając adres e-mail na jaki zamawiałeś i zobaczmy w czym problem.
0
@elkolo: sędzia odgwizdał faul na zawodniku FCB
0
@Sintok: Piłkarki zdobyły Puchar Królowej :)
http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=37108
0
@fabio12: 14 sierpnia, 17 sierpnia rewanż
0
@Antimadridista~: A kto i gdzie pisze, że dalej tam gra? :>
0
@Plama - terminarz powinien być jakoś na początku lipca.
0
Kajam się z Gamperem - pisze człowiek jedno, myśli drugie. Dzięki dla wszystkich za zwrócenie uwagi :)
0
@macikoo - plastikowa karta :)
0
Oczywista sprawa :)
0
Sprawa kart socios nie wygląda tak źle jak wam się wydaje. To znaczy prawdą jest to co mówicie, ale taka sytuacja ma jeszcze drugie dno. Opisze to jakoś w ciągu najbliższych dwóch dni, albo po Nowym Roku.
0
@v piotrek FCB:
Z chęcią poczytam informacje o tych czterech raportach. Życzę powodzenia przy szukaniu.
0
@kantOS:
Po przeanalizowaniu kwestii Henry'ego ostatecznie przypisałem to jako koszt finansowy, gdyż niezamortyzowanie się wartości zawodnika nie miało miejsca w wyniku jakiegoś nieprzewidzianego zdarzenia tak jak wspomniał owl88. Gdyby np. zakończył karierę to wtedy faktycznie mogłoby to być uznane za stratę nadzwyczajną.
0
Wszelkie uwagi i sugestie w kontekście finansowo-ekonomicznym mile widziane.
0
@Palar:
Zauważ tylko delikatną różnicę.
8 milionów euro w ciagu trzech lat, a 165 milionów w ciągu pięciu (bądź odpowiednio 105 w ciągu trzech). Różnica jest kolosalna i nieporównywalna.
0
@cpbarca
Tak, chodzi o trybunę ultrasów mówiąc potocznie.
0
Link do polskiej transmisji dodany do newsa. Proszę o nie wklejanie go do komentarzy.
0
Dla osób, które chcą wkleić link do meczu - raz wystarczy.
Drodzy spamerzy - moderacja czuwa!
0
@AdeXao - w sumie masz rację, dzięki! :)
0
Dzięki za zwrócenie uwagi. Musi już zostać tak jak jest, żeby nie było niepotrzebnego zamieszania.
0
Dodałem wam wersję do pobrania.
0
Ostrzeżenie: Każdy osoba, która niecnie próbuje robić sobie reklamę w komentarzach spamując tym samym linkiem do meczu, zostanie odpowiednio nagrodzona. Dwa bany już poleciały, następne czekają.
0
@Leo Messi:
Mecz będzie jak dojadą na miejsce. Na miejscu będa ok. 20 wiec mecz sie zacznie pewnie ok. 21
0
@sev3nd4ys
Nie jest powiedziane, że jadą klubowym autobusem tylko autobusem :) zapewne wynajęty jakiś został.
0
Godzinę 17:20 podała oficjalna strona FCB. Rozkład Renfe (pociągów) mówi co innego :P Wiecie, w Polsce Pociągi mają tendencje do spóźniania się, a w Hiszpanii może jeżdżą za szybko :D
0
@qbarca: sytuacja kryzysowa na lotniskach w hiszpanii trwa od wczoraj. Zarząd Barcelony rozmawiał wczoraj z Ministerstwem, które zapewniało, że dzisiaj sytuacja będzie już unormowana. A jak jest, każdy widzi.
0
@darkEmperor: Nie cwaniakuj. Sytuacja dotyczy całego kraju jakbyś nie wiedział.
0
@Marco87:
Żadna osoba nie trafiła prawidłowego wyniku GD.
0
@patrys1022:
Tak, poczekaj aż pojawi się cena wysyłki i dopiero wtedy zapłać za całość.
0
@Andradinho: Negocjacje utknęły w martwym punkcie i nie wiadomo co dalej póki co
0
@Shear: http://www.fcbarca.com/main.php?goto=poddzial&action=53