0

@Majkel13: Napisz w tej kwestii na koszulki@fcbarca.com i podając adres e-mail na jaki zamawiałeś i zobaczmy w czym problem.

0

@elkolo: sędzia odgwizdał faul na zawodniku FCB

0

@Sintok: Piłkarki zdobyły Puchar Królowej :)

http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=37108

0

@fabio12: 14 sierpnia, 17 sierpnia rewanż

0

@Antimadridista~: A kto i gdzie pisze, że dalej tam gra? :>

0

@Plama - terminarz powinien być jakoś na początku lipca.

0

Kajam się z Gamperem - pisze człowiek jedno, myśli drugie. Dzięki dla wszystkich za zwrócenie uwagi :)

0

@macikoo - plastikowa karta :)

0

Oczywista sprawa :)

0

Sprawa kart socios nie wygląda tak źle jak wam się wydaje. To znaczy prawdą jest to co mówicie, ale taka sytuacja ma jeszcze drugie dno. Opisze to jakoś w ciągu najbliższych dwóch dni, albo po Nowym Roku.

0

@v piotrek FCB:

Z chęcią poczytam informacje o tych czterech raportach. Życzę powodzenia przy szukaniu.

0

@kantOS:

Po przeanalizowaniu kwestii Henry'ego ostatecznie przypisałem to jako koszt finansowy, gdyż niezamortyzowanie się wartości zawodnika nie miało miejsca w wyniku jakiegoś nieprzewidzianego zdarzenia tak jak wspomniał owl88. Gdyby np. zakończył karierę to wtedy faktycznie mogłoby to być uznane za stratę nadzwyczajną.

0

Wszelkie uwagi i sugestie w kontekście finansowo-ekonomicznym mile widziane.

0

@Palar:

Zauważ tylko delikatną różnicę.

8 milionów euro w ciagu trzech lat, a 165 milionów w ciągu pięciu (bądź odpowiednio 105 w ciągu trzech). Różnica jest kolosalna i nieporównywalna.

0

@cpbarca

Tak, chodzi o trybunę ultrasów mówiąc potocznie.

0

Link do polskiej transmisji dodany do newsa. Proszę o nie wklejanie go do komentarzy.

0

Dla osób, które chcą wkleić link do meczu - raz wystarczy.

Drodzy spamerzy - moderacja czuwa!

0

@AdeXao - w sumie masz rację, dzięki! :)

0

Dzięki za zwrócenie uwagi. Musi już zostać tak jak jest, żeby nie było niepotrzebnego zamieszania.

0

Dodałem wam wersję do pobrania.

0

Ostrzeżenie: Każdy osoba, która niecnie próbuje robić sobie reklamę w komentarzach spamując tym samym linkiem do meczu, zostanie odpowiednio nagrodzona. Dwa bany już poleciały, następne czekają.

0

@Leo Messi:

Mecz będzie jak dojadą na miejsce. Na miejscu będa ok. 20 wiec mecz sie zacznie pewnie ok. 21

0

@sev3nd4ys

Nie jest powiedziane, że jadą klubowym autobusem tylko autobusem :) zapewne wynajęty jakiś został.

0

Godzinę 17:20 podała oficjalna strona FCB. Rozkład Renfe (pociągów) mówi co innego :P Wiecie, w Polsce Pociągi mają tendencje do spóźniania się, a w Hiszpanii może jeżdżą za szybko :D

0

@qbarca: sytuacja kryzysowa na lotniskach w hiszpanii trwa od wczoraj. Zarząd Barcelony rozmawiał wczoraj z Ministerstwem, które zapewniało, że dzisiaj sytuacja będzie już unormowana. A jak jest, każdy widzi.

0

@darkEmperor: Nie cwaniakuj. Sytuacja dotyczy całego kraju jakbyś nie wiedział.

0

@Marco87:

Żadna osoba nie trafiła prawidłowego wyniku GD.

0

@patrys1022:

Tak, poczekaj aż pojawi się cena wysyłki i dopiero wtedy zapłać za całość.

0

@Andradinho: Negocjacje utknęły w martwym punkcie i nie wiadomo co dalej póki co

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?