@iksdek: Na przelew czekamy do 19 lipca. Ewentualne zaksięgowanie kwoty na koncie jest dopuszczalne 20 lipca. W późniejszym terminie nie gwarantujemy, że dana osoba załapie się na zamówienie. Jeżeli taka sytuacja by zaistniała, to pieniądze zostaną zwrócone.
"Skąd się dowiem, że otrzymaliście przelew i na pewno dostanę koszulkę?
Po zakończeniu przyjmowania zapisów, zostanie sporządzona lista wszystkich osób, które poprawnie złożyły zamówienie i je opłaciły. Każdy z osobna otrzyma również potwierdzenie mailowe. Dokładna data to 20/21 lipca."
Zamówienia na koszulkę przyjmujemy drogą mailową na adres:
koszulki@fcbarca.com
W tytule maila prosimy podać Imię i Nazwisko osoby zamawiającej.
W treści maila prosimy o zawarcie następujących danych:
- Imię i Nazwisko
- Dokładny adres zamieszkania
- Liczba zamawianych koszulek, z wyszczególnieniem jakie rozmiary, rodzaj: męski czy żeński oraz wersję: (np. 2x męska: L, XL; 2x Damska: S, M; wszystkie wersja numer 2)"
Jeżeli ktoś ma problem to na pewno nie ja tylko Wy. Nikt nie szuka dziury w całym ale zasady to zasady. To nie Wy spędzacie przy tym po kilka godzin dziennie, to nie Wy sprawdzacie czy wszystko się zgadza, to nie Wy załatwiacie te koszulki. Z ponad 700 maili jakie przyszły na skrzynkę, jakieś 90% osób wiedziało co ma napisać i jakimś cudem wiedziało, że w tytule maila wymagane jest samo imię i nazwisko. Zawaliliście sprawę, nie przeczytaliście ze zrozumieniem co trzeba zrobić i teraz szukacie winnych wszędzie tylko nie pod sobą.
Taki a nie inny system powstał po to, żeby maksymalnie usprawnić proces weryfikacyjny. Weźcie pod uwagę to, że ja też mam życie prywatne i nie mam czasu spędzać całego dnia nad zamówieniami. Nie jest to żadna łaska, bo wszystko jest robione dla Was, dla wszystkich, którzy zaglądają na stronę.
Dlatego, następnym razem zanim zaczniecie psioczyć na coś, to zastanówcie się porządnie czy sami jesteście w porządku. Narzekać każdy potrafi.
@BartPL: Sprawa już została wyjaśniona dlaczego niektórzy nie dostali odpowiedzi. Warunki zgłoszeń były wyraźnie napisane i wszystko jest po to, by zminimalizować ryzyko pomyłki zamówień i ułatwić odszukiwanie kolejnych zgłoszeń.
Maili przychodziło mnóstwo - liczone w setkach i nikt nie miał czasu poprawiać zgłoszenia tylko dlatego, że zostało źle wypełnione. To już nie nasza wina.
@maćko - Nie to nie jest długość i prawdę mówiąc nie wiem co producent miał na myśli dając ten wymiar. Jeśli chodzi o dopasowanie rozmiaru, to najlepiej patrzeć po obwodzie klatki piersiowej. Dla przykładu powiem, że na osobę tak 180cm wzrostu, dobry będzie rozmiar L.
@Scyzor86: Każdy ma prawo do swoich poglądów i nikt nie musi chcieć koszulki z takim napisem na plecach. Szanujemy to, dlatego są dostępne obie wersje do kupna. Każdy zdecyduje jaką woli i wszyscy będą zadowoleni.
Wykonanie alternatywnej grafiki raczej nie wchodzi w grę, gdyż wiąże się to z przygotowaniem nowego projektu w drukarni, za który trzeba będzie dopłacić. To oczywiście pociągnie za sobą koszty koszulki, a ciężko sprecyzować jak bardzo nie mając czystego obrazu rozmiaru zamówienia. Teoretycznie można by to zrobić już po zakończeniu zbierania zapisów, ale wtedy cały proces wydłużyłby się i wprowadził niepotrzebne zamieszanie, dlatego na 90% pozostaniemy przy wersji z czystymi plecami.
Jeżeli tylko faktycznie Holandia gra tak, by wygrywać najmniejszym nakładem sił, to mieli szczęście, że się nie przeliczyli :) Lubie oglądać Oranje i liczę, że w fazie pucharowej już pokażą pełnię umiejętności.
kretoszczurfcb: Holandia zasłużyła na awans? Jak na razie to grają fatalnie i mam nadzieję, ze się oszczędzają przed fazą pucharową. Oba mecze ich były strasznie nudne.
@longer23: Przepisy mówią, że jeżeli zawodnik, który absorbuje uwagę obrońców, znajduje się na pozycji spalonej, to odgwizdywany jest spalony.
Natomiast na powtórkach tej sytuacji, ja nie dopatrzyłem się żadnego spalonego w momencie wykonywania rzutu wolnego, a faul jeżeli był, to prędzej na zawodnikach USA.
0
@jacknwa:
Do tej informacji podchodziłbym sceptycznie na razie, gdyż żadne źródła tego nie potwierdzają.
Nie wspominam nawet, że na stronie rfef tego nie ma...
0
Wszystkie maile zostały już rozesłane.
0
@iksdek: Na przelew czekamy do 19 lipca. Ewentualne zaksięgowanie kwoty na koncie jest dopuszczalne 20 lipca. W późniejszym terminie nie gwarantujemy, że dana osoba załapie się na zamówienie. Jeżeli taka sytuacja by zaistniała, to pieniądze zostaną zwrócone.
0
Maile są w trakcie rozsyłania. Dotrą dzisiaj na pewno do wszystkich, którzy prawidłowo złożyli zamówienie.
0
@FCBsIwYOsN:
Bez urazy, ale załamują mnie takie pytania.
"Skąd się dowiem, że otrzymaliście przelew i na pewno dostanę koszulkę?
Po zakończeniu przyjmowania zapisów, zostanie sporządzona lista wszystkich osób, które poprawnie złożyły zamówienie i je opłaciły. Każdy z osobna otrzyma również potwierdzenie mailowe. Dokładna data to 20/21 lipca."
0
No jeśli zostanie zaksięgowana 20 lipca to nie będzie tragedii. Ale nie później. 19 lipca jest ostatecznym dniem na zrobienie przelewu.
0
Cytat z newsa, który ukazał się 5 lipca:
"Jak zamówić?
Zamówienia na koszulkę przyjmujemy drogą mailową na adres:
koszulki@fcbarca.com
W tytule maila prosimy podać Imię i Nazwisko osoby zamawiającej.
W treści maila prosimy o zawarcie następujących danych:
- Imię i Nazwisko
- Dokładny adres zamieszkania
- Liczba zamawianych koszulek, z wyszczególnieniem jakie rozmiary, rodzaj: męski czy żeński oraz wersję: (np. 2x męska: L, XL; 2x Damska: S, M; wszystkie wersja numer 2)"
Jeżeli ktoś ma problem to na pewno nie ja tylko Wy. Nikt nie szuka dziury w całym ale zasady to zasady. To nie Wy spędzacie przy tym po kilka godzin dziennie, to nie Wy sprawdzacie czy wszystko się zgadza, to nie Wy załatwiacie te koszulki. Z ponad 700 maili jakie przyszły na skrzynkę, jakieś 90% osób wiedziało co ma napisać i jakimś cudem wiedziało, że w tytule maila wymagane jest samo imię i nazwisko. Zawaliliście sprawę, nie przeczytaliście ze zrozumieniem co trzeba zrobić i teraz szukacie winnych wszędzie tylko nie pod sobą.
Taki a nie inny system powstał po to, żeby maksymalnie usprawnić proces weryfikacyjny. Weźcie pod uwagę to, że ja też mam życie prywatne i nie mam czasu spędzać całego dnia nad zamówieniami. Nie jest to żadna łaska, bo wszystko jest robione dla Was, dla wszystkich, którzy zaglądają na stronę.
Dlatego, następnym razem zanim zaczniecie psioczyć na coś, to zastanówcie się porządnie czy sami jesteście w porządku. Narzekać każdy potrafi.
Więcej w tym temacie nie mam już do dodania.
0
@BartPL: Sprawa już została wyjaśniona dlaczego niektórzy nie dostali odpowiedzi. Warunki zgłoszeń były wyraźnie napisane i wszystko jest po to, by zminimalizować ryzyko pomyłki zamówień i ułatwić odszukiwanie kolejnych zgłoszeń.
Maili przychodziło mnóstwo - liczone w setkach i nikt nie miał czasu poprawiać zgłoszenia tylko dlatego, że zostało źle wypełnione. To już nie nasza wina.
0
Jeżeli ktoś nie dostał odpowiedzi to najprawdopodobniej z jednego z dwóch powodów:
1. W tytule maila nie było Imienia i Nazwiska tylko np. "koszulka"
2. W treści maila nie było zawartej informacji o rodzaju koszulki.
0
@FcB_10_:D
Jeżeli nie będą szły z zagranicy to dojdą w poniedziałek.
0
@el-farto: Jedna koszulka wer.1 to koszt 47 złotych. wer 2. 50 złotyc w przypadku wysyłki zagranicę.
0
Jak wół napisane w newsie:
"Kiedy dostanę odpowiedź z potwierdzeniem zamówienia?
W ciągu 24 godzin."
0
@pizzerman: tak
0
@only_barca: To na pewno nie były takie, gdyż jest to nasz autorski projekt.
@komin1899: Wymiary w tabelce, to wymiary ciała, nie koszulki. Jestem w stanie podać jedynie długość koszulki męskiej L i XL teraz:
L - 68 cm
XL - 74 cm
0
Napisane jest wyraźnie, że 46 złotych kosztuje koszulka już z wysyłką.
0
@majkel13: Wysyłka Pocztą Polską z kraju, ale możliwa jest wysyłka zagranicę.
0
@PizzerMan: wyjaśnienie sytuacji w FAQ
0
@szajbor: L będzie ok.
0
@maćko - Nie to nie jest długość i prawdę mówiąc nie wiem co producent miał na myśli dając ten wymiar. Jeśli chodzi o dopasowanie rozmiaru, to najlepiej patrzeć po obwodzie klatki piersiowej. Dla przykładu powiem, że na osobę tak 180cm wzrostu, dobry będzie rozmiar L.
0
@Scyzor86: Każdy ma prawo do swoich poglądów i nikt nie musi chcieć koszulki z takim napisem na plecach. Szanujemy to, dlatego są dostępne obie wersje do kupna. Każdy zdecyduje jaką woli i wszyscy będą zadowoleni.
0
Wykonanie alternatywnej grafiki raczej nie wchodzi w grę, gdyż wiąże się to z przygotowaniem nowego projektu w drukarni, za który trzeba będzie dopłacić. To oczywiście pociągnie za sobą koszty koszulki, a ciężko sprecyzować jak bardzo nie mając czystego obrazu rozmiaru zamówienia. Teoretycznie można by to zrobić już po zakończeniu zbierania zapisów, ale wtedy cały proces wydłużyłby się i wprowadził niepotrzebne zamieszanie, dlatego na 90% pozostaniemy przy wersji z czystymi plecami.
0
@Maciek:
Nie można, bo codziennie pojawiają się inne doniesienia? Zastanów się trochę.
@gudjohnsen: Budżet Barcelony zakłada 60 milionów euro na transfery, ale właśnie przy założeniu sprzedania Toure.
0
@cules91: Te pięć minut to już margines błędu ;)
0
Udział w Lidze Typerów wymaga aktywacji konta. Sprawdźcie, czy macie zaznaczoną opcję "Liga Typerów" w swoim profilu:
http://www.fcbarca.com/index.php?goto=account
0
Millar strzelił bramkę
0
Trochę spóźnione to podsumowanie, ale sesja niestety daje się we znaki, także wybaczcie.
0
szczel111:
Jeżeli tylko faktycznie Holandia gra tak, by wygrywać najmniejszym nakładem sił, to mieli szczęście, że się nie przeliczyli :) Lubie oglądać Oranje i liczę, że w fazie pucharowej już pokażą pełnię umiejętności.
0
kretoszczurfcb: Holandia zasłużyła na awans? Jak na razie to grają fatalnie i mam nadzieję, ze się oszczędzają przed fazą pucharową. Oba mecze ich były strasznie nudne.
0
@longer23: Przepisy mówią, że jeżeli zawodnik, który absorbuje uwagę obrońców, znajduje się na pozycji spalonej, to odgwizdywany jest spalony.
Natomiast na powtórkach tej sytuacji, ja nie dopatrzyłem się żadnego spalonego w momencie wykonywania rzutu wolnego, a faul jeżeli był, to prędzej na zawodnikach USA.
0
@Sondokan: jakbyś nie zauważył: http://fcbarca.com/index2.php?goto=komm&news=32503