vinetawolin: no właśnie cały sęk polega na tym, że skład jest niemal identyczny jak przed rokiem. Jedyne znaczące wzmocnienie to Alves, a gra Barcelony wygląda zupełnie inaczej, więc chyba coś w tym jest.
Eto'o ma szansę na przegonienie Kubali, ale jedynie pod warunkiem pogrania 3-4 sezonów na podobnym do obecnego poziomie. To będzie ciężkie, ale nie niemożliwe
rdam: "Dla klubu to znakomity moment przy obecnej jego formie aby zarobić na nim kupe kasy!"
No właśnie tu leży pies pogrzebany, bo zgodnie z tym, że Eto'o zostaje ostatni rok kontraktu, nie będzie mógł zostać sprzedany za duże pieniądze (mówię tu o kwotach >30 mln euro) Podobna sytuacja była swego czasu z Lampardem, którego Barcelona mogła wyciągać z Chelsea za raptem ok 10-15 mln euro właśnie dlatego, że kończył mu się kontrakt. On jednak wolał przedłużyć. Ta sama sytuacja jest teraz z Eto'o bo sprzedać takiego zawodnika za paręnaście milionów euro to marnotrawstwo i totalna głupota. Na tym polega cały problem.
"Nieważne jak wpadła bramka, Valdes jest zawsze winny. Nawet jak nie gra..." - taką zależność można odnaleźć w niektórych komentarzach. Apeluje do tych ludzi: ogarnijcie się trochę :]
EndryuVB: Specjalnie liczyłem podania jakie dostał Hleb i potem jak je spożytkował: dostał 9 podań i miał 6 strat potem, więc nie powiedziałbym, że gra dobry mecz
Ja od siebie dodam tylko tyle, że Gudjohnsenowi zmieniłbym notę do 5. Drugą połowę zagrał dobrze, ale za słabą pierwszą połowę, gdzie każde podanie kończyło się stratą należy mu się właśnie 5.
ja nie widziałem twojego komentarza, który został skasowany. Ale mogę zapewnić, że twoim mniemaniu mógł nie wydawać się "głupi", bo własne błędy ciężko wychwycić. Jeżeli chcesz dalej podyskutować na ten temat zapraszam na gg: 5752568
0
vinetawolin: no właśnie cały sęk polega na tym, że skład jest niemal identyczny jak przed rokiem. Jedyne znaczące wzmocnienie to Alves, a gra Barcelony wygląda zupełnie inaczej, więc chyba coś w tym jest.
0
Eto'o ma szansę na przegonienie Kubali, ale jedynie pod warunkiem pogrania 3-4 sezonów na podobnym do obecnego poziomie. To będzie ciężkie, ale nie niemożliwe
0
No tylko, że Ferguson nie grał w Man U ;)
0
rdam: "Dla klubu to znakomity moment przy obecnej jego formie aby zarobić na nim kupe kasy!"
No właśnie tu leży pies pogrzebany, bo zgodnie z tym, że Eto'o zostaje ostatni rok kontraktu, nie będzie mógł zostać sprzedany za duże pieniądze (mówię tu o kwotach >30 mln euro) Podobna sytuacja była swego czasu z Lampardem, którego Barcelona mogła wyciągać z Chelsea za raptem ok 10-15 mln euro właśnie dlatego, że kończył mu się kontrakt. On jednak wolał przedłużyć. Ta sama sytuacja jest teraz z Eto'o bo sprzedać takiego zawodnika za paręnaście milionów euro to marnotrawstwo i totalna głupota. Na tym polega cały problem.
0
okube: mój błąd, miał być sport ;)
0
No tylko Henry przyszedł do nas dopiero rok później :>
0
arkus: już naprawione
0
zippy bedzie zaraz
0
Macie działający link w newsie i proszę nie wklejać już żadnych linków w komentarzach.
0
Nowy snajper Barcelony ;)
0
"Nieważne jak wpadła bramka, Valdes jest zawsze winny. Nawet jak nie gra..." - taką zależność można odnaleźć w niektórych komentarzach. Apeluje do tych ludzi: ogarnijcie się trochę :]
0
Gra obrony była bardzo dobra, ale trzeba przyznać, że Athletic oddał jeden bądź dwa groźne strzały, które Valdes bardzo dobrze obronił.
0
Napiszę krótko: odpuśćcie sobie
0
Bramka Athletic jest strzeżona dzisiaj przez szamana - to jest wytłumaczenie ;)
0
@dammar: odpoczywa
0
Miałbym jeszcze jedną prośbę do was.
Wiem, że każdy bardzo się cieszy po zdobytej bramce i w ogóle, ale odpuśćcie sobie pisanie komentarzy typu: "goooool" itp itd.
Tak czy tak to będzie skasowane, więc nie męczcie sobie palców i dawajcie mi dodatkowej roboty bo na jej brak nie narzekam ;)
0
A tak w ogóle, to że macie linki na wierzchu nie znaczy, że już możecie nie wchodzić na czata. Wręcz przeciwnie ;) Zapraszam ;]
0
zibis: mówisz i masz ;)
0
Ok, macie dwa dobre linki podane w newsie. Ale jak zobaczę jakieś pytanie o link to się pogniewamy :-P
0
@barcanosek: Może mi wyjaśnisz w czym masz problem?
0
czarny20: Po prostu się robi niepotrzebny śmietnik w komentarzach.
0
Uprzedzam:
Wszelkie pytania o linki do meczu będą kasowane.
Wszystko znajdziecie tutaj: http://fcbarca.com/index2.php?goto=komm&news=25942
Ewentualne pytania odnośnie transmisji? Zapraszam na IRC.
Miłego oglądania :)
0
A teraz uwaga hit dnia: Oto jak o meczu pisze Sport.pl
http://i39.tinypic.com/6z10kj.jpg
0
@Caminero: Jak masz jakiś problem to wyślij maila z dokładnym opisem, bo z tego co tutaj napisałeś nic nie wynika.
http://www.fcbarca.com/index.php?goto=form (skasuj spację)
0
EndryuVB: Specjalnie liczyłem podania jakie dostał Hleb i potem jak je spożytkował: dostał 9 podań i miał 6 strat potem, więc nie powiedziałbym, że gra dobry mecz
0
Ja od siebie dodam tylko tyle, że Gudjohnsenowi zmieniłbym notę do 5. Drugą połowę zagrał dobrze, ale za słabą pierwszą połowę, gdzie każde podanie kończyło się stratą należy mu się właśnie 5.
0
@bacz:
ja nie widziałem twojego komentarza, który został skasowany. Ale mogę zapewnić, że twoim mniemaniu mógł nie wydawać się "głupi", bo własne błędy ciężko wychwycić. Jeżeli chcesz dalej podyskutować na ten temat zapraszam na gg: 5752568
0
@bacz: Zacznijmy od tego, że akurat to nie ja skasowałem ten post, bo nie ja jestem jedynym moderatorem na stronie.
A co do naszego uwielbienia do Valdesa, to przeczytaj jeszcze raz to co napisałem, ale tym razem dokładnie, bo nie lubię się powtarzać.
0
@pyrzo_barca: pozwól, że dokończę podsumowanie to dowiesz się co sądzę na ten temat, bo nie chce mi się dwa razy pisać ;)
0
@Pyrzo_Barca: tytuł jest tymczasowy, pisany tuż po meczu. Właściwy będzie wraz z podsumką, czyli niedługo ;)