0

Nie ma szans na 4-4-2 ;) Guardiola nie zrezygnuje ze swojego ulubionego ustawienia 4-3-3 :)

0

potok100: pewnie Pique za dobrą impreze w samolocie rozkręcił ;]

0

W programie nie ma błędu. TVP nadaje mecz z 45-minutowym opóźnieniem

0

Widzę, że mała imprezka towarzyska tutaj miała miejsce.

Nie chcę być niemiły, ale komentarze pod artykułami nie są miejscem na takie pogaduszki.

Szczęście wasze, że nie było mnie wczoraj wieczorem, dlatego lepiej się wymieńcie numerami gg albo czymkolwiek innym, bo od tej pory mam na was oko - nie będę wymieniał, ale dane osoby będą wiedzieć o kogo chodzi.

0

rdam: Akurat co do zmian Pepa Guardioli to bym powiedział co innego. On po prostu nie miał kogo wstawić, bo Barca nie ma wartościowego zmiennika w ofensywie. Ale to już materiał na oddzielny artykuł.

0

aschnu: Może coś tam ma z Jedi, ale widać było moim zdaniem w powtórce, że delikatnie trącił go kolanem, podczas przebiegania za nim. Taka sytuacja się zdarza bardzo często na meczach i jest niezamierzona. Zawsze jednak odgwizdywana jako faul. Identyczny faul popełnił Ramos na Henry'm podczas GD.

0

@mizer: Anelka został wytrącony z równowagi przez Abidala, wychodził sam na sam i to jest wystarczający powód by odgwizdać faul i podyktować rzut wolny i dać czerwoną kartkę.

A co do chamstwa, brutalności itp. to akurat sędziowie w obie strony wyszli na zero - mylili się i dawali kary w obie strony mniej więcej po równo. Jak poczytasz komentarze kibiców Chelsea, to zobaczysz, że są niemalże identyczne.

0

Mam wrażenie, że na konferencji był już lekko wstawiony :]

0

No prosto od źródła informacje ;)

0

No nie da się ukryć, że kibice zachowali się świetnie :)

0

@seba86: Puyol nie zagra za kartki

0

@J@CKO: Akurat murawy są zawsze wymieniane w lecie - na większości stadionów - więc nie powinno być problemu z tym akurat :)

0

@ mYa_fc: A co ma piernik do wiatraka? (oprócz tego, że jest ciałem fizycznym)

0

Pozwolę sobie nie zrozumieć? :>

0

@lysy_89: www.fcbp.pl

0

@barcanosek:

Pozwolę sobie nie skomentować twojego komentarza, bo ubawił mnie jeszcze bardziej niż strzał Hleba :]

0

I po co komu Messi :]

0

"664801653 jakby ktoś mógł napisać wynik końcowy "

No ktoś jest odważny podając tak numer telefonu :>

0

Gołąbka jak zwykle wynajdzie coś oryginalnego ;]

No a motocyklista niezłego pecha miał

0

Dajcie sobie spokój już z tym Realem. Wygrali no i trudno się mówi. Ale to nie od ich wyników zależą losy mistrzostwa i nie przeżywajcie tak. Mają trochę farta, ale co z tego.I tak wszystko zależy od Barcelony

0

bonjaskyboniek: raczej małe prawdopodobieństwo tego jest.

W TVP2 najpewniej będzie finał Pucharu Króla Barca - Athletic

0

jarek666: No właśnie po to jest taki artykuł, że się dowiesz pod koniec kwietnia co, gdzie i jak ;)

0

[zaack] - A nie możesz grzecznie poprosić, tylko się domagać?

0

No wtedy to była istna grupa śmierci. Dwaj późniejsi finaliści w jednej grupie plus Barcelona. Potem w finale istny dreszczowiec. Liga Mistrzów w sezonie 1998/99 była jedną z ciekawszych w historii ;)

0

A ja tam bym nie był takim pewniakiem przed meczem z Bayernem. Ile to już drużyn takich było, że w lidze gorzej, a w LM zupełne przeciwieństwo. To będzie ciężki mecz na Camp Nou, ale jak najbardziej do wygrania.

0

Już wam wrzuciłem na zippyshare

0

Pewnie jeśli już to w języku angielskim na Amazonie

0

Fedoo: No co ty, nie znasz takich drużyn? :D

Dzięki za zwrócenie uwagi :)

0

kurinho10: oceny będą jutro ;)

0

EndryuVB: Nie. Johan Cruijff to jest oryginalna holenderska pisownia jego nazwiska. Johan Cruyff jest dopuszczalną europejską wersją jego nazwiska :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?