0

PROSZĘ O NIE PODAWANIE ODPOWIEDZI NA PYTANIA ORAZ HASŁA GŁÓWNEGO. NIE PSUJCIE ZABAWY INNYM. KAŻDORAZOWY WYBRYK TEGO TYPU BĘDZIE "NAGRADZANY" BANEM.

0

@Poznan1991:

Powinieneś już mieć możliwość ponownego oddania głosów.

0

@puciu: dzisiaj będą podliczone punkty

0

@halus:

Sprecyzuj pytanie. Powinieneś mieć listę dostępnych spotkań do typowania w zakładce Liga Typerów. Jeżeli nie to sprawdź czy masz aktywowaną LT w ustawieniach konta.

0

Proszę bardzo :)

0

Bardziej zastanawiające jest to, dlaczego w zestawieniu pojawili się dopiero Xavi czy Puyol, a Cristiano Ronaldo zdążył zostać w nim sklasyfikowany :|

0

Raczej w trakcie meczu coś wyszło, ale nie podali dokładnie.

0

Xavi odczuwał dyskomfort w lewym achillesie i dlatego zszedł.

0

Nie ma jeszcze żadnej oficjalnej informacji na temat Zlatana

0

@pawlik22:

Z łodzi

0

@CHRZANIK77: Nie może nikt odebrać za ciebie?

0

@Bigos116: Wierz mi, ze tu nie chodzi o formę zapakowania tylko o samo pakowanie. Tak dużą ilość nie pakuje się szybko, wierz mi ;)

0

qbarca: Już naprawione

0

Błąd w tłumaczeniu nie był zamierzony. Nie miał również na celu wywołania tak burzliwej dyskusji. Przepraszamy za zamieszanie.

0

@kon kowal:

Nie, nie zapomnieliśmy o tym. Niestety progres prac nam się utrudnił i nie idzie tak sprawnie jak byśmy sobie tego życzyli. Ale na pewno opinie zostaną wprowadzone w życie - oczywiście te najlepsze. Jedyną dotychczasową zmianą jest blokada na 24h nowego konta - tzn. dopiero po 24 godzinach od założenia, można komentować artykuły.

0

@d&g

W którym miejscu robimy ludzi w balona? Od samego początku było mówione, że dokładny termin zrealizowania zamówienia będzie podany po skompletowaniu zamówień.

http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=32713

Kiedy to miało miejsce, pojawił się stosowny komunikat, w którym zostało wyjaśnione kiedy otrzymamy koszulki i dlaczego data jest taka a nie inna

http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=32914 polecam przyjrzeć się dacie podanej w tym artykule i dzisiejszej dacie.

Od samego początku wszystko było podawane do wiadomości i nikt nie kupował koszulki w ciemno przy bóg wie jakich obietnicach. Każdy z kupujących akceptował te warunki, więc nie zarzucaj robienia kogokolwiek w balona jeżeli nie masz podstaw do tego.

0

Owy szalik był w limitowanej serii i już jest niedostępny do kupna. Niestety

0

@d&g

Właśnie polecony jest zdecydowanie lepszą i bezpieczniejszą opcją, bo w razie problemów z dostarczeniem przesyłki masz potwierdzenie wysłania. W przypadku wysłania koszulek priorytetem nie ma się żadnego potwierdzenia wysłania, czyli teoretycznie jest tak, ze koszulka nigdy nie została wysłana.

Jeżeli twoim zdaniem wysyłanie koszulek listem poleconym, w którym masz pewność, że dotrze - w innym przypadku można składać uzasadnioną reklamację na poczcie (której nie mozna w przypadku zwyklego listu priorytetowego) jest gorsza, to gratuluję.

0

@Ciumoo:

Zapytaj się poczty ile będą dostarczać list polecony ;) Ja nie mam zielonego pojęcia bo różnie jest z tą pocztą :P

0

@lilly:

wyślij maila na koszulki@fcbarca.com

0

@lincoln25:

Audyt w klubie jest rzeczą normalną i nie jest to żadne pranie brudów. Taki raport finansowy powinien być przedstawiony do wglądu, dla opinii publicznej. Poza tym, nie można tutaj mówić o "kłamaniu Rosella" czy kogokolwiek innego, gdyż audyt został przeprowadzony przez firmę zewnętrzną, która notabene przeprowadzała już we wcześniejszych latach takowe kontrole.

0

@Olo-17:

Nie mam żadnej pewności, w tym co napiszę. Stulecie klubu obchodzone było przez cały 1999 rok. Tak jak piszesz, początek sezonu 98/99 to był jak wiadomo rok 1998. Wraz z nowym rokiem zmieniono koszulki na te upamiętniające stulecie klubu. Kontynuowano to wraz z początkiem sezonu 99/00 i kiedy skończył się rok 1999, powrócono do normalnych strojów. Takie byłoby najlogiczniejsze wytłumaczenie tej sytuacji.

0

BarcaFAN94:

A widziałeś gdzieś sekcje FC Barcelony w golfa?

Polecam Ci nie zadawać już tak idiotycznych pytań w dalszych komentarzach.

0

Po 3.

Jeśli uznamy, że trzeba, to będziemy i dawać wyniki hokeja.

0

@BarcaFAN94:

Po 1. Ktoś Cię zmusza do czytania tego artykułu?

Po 2. Nie wypowiadaj się w imieniu ogółu użytkowników.

0

Niektóre spotkania mają być podobno rozgrywane na Camp Nou.

0

@alcantara81: Było już o tym nieco przy okazji poprzedniego artykułu:

http://fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=32222

http://fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=32305

0

dzieki

0

@sev3nd4ys:

To raczej ja nie trzymam formy i się zapędziłem z tym napastnikiem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?