Oczywiście, że koszykarze nie zdobyli złota. Miał być srebrny, ale pisząc o Gasolu i NBA od razu przypomniało się złoto USA i poszło do artykułu. Dzięki za zwrócenie uwagi :)
@Mercanto91FCB:
Nie, administracja nie ignoruje próśb użytkowników. Tak jak już pisaliśmy kiedyś kwestia tabeli Segunda Division i poddziału o Barcelonie B jest przygotowywana, a pomysł shoutboxa został już dawno temu odrzucony.
Co do artykułu o Lidze Mistrzów większy sens ma napisanie newsa podsumowującego rozegrane mecze niż ich zapowiedź. Podyskutować na ten temat można zawsze na forum: http://www.fcbarca.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=4869
Co by nie powiedzieć, mecz fenomenalny i każdy wynik byłby sprawiedliwy. Ale trochę szczęścia w końcówce zadecydowało, zwłaszcza punkty Lorbeka pod koniec pierwszej dogrywki.
@arturekker: A może dlatego, że jest część osób, które się tym interesują i czytają z chęcią? Jeżeli Ciebie to nie interesuje, to nikt nie zmusza do czytania.
No przyznam szczerze, że nie spodziewałem się wygranej, a co do dopiero tak wysokiej. Tym bardziej z osłabieniem w postaci braku Navarro. Ciekawe jak teraz pójdzie w lidze, bo ostatnio po świetnych występach w Eurolidze, była kicha totalna w Endesa :]
@flicka: Tak, żółta kartka dla Pique się należała, bo przerwał akcję, w której Ronaldo wychodził na czystą pozycję strzelecką. Niech się cieszy, że byli obok inni obrońcy, bo inaczej wyleciałby z czerwoną. W tym przypadku sędzia podjął dobrą decyzję.
Posprzątane i kilka porządnych banów rozdanych. Jeżeli ktoś będzie jeszcze chciał ochotę pogadać o pierdołach i nie na temat to zapraszam na prywatną wiadomość. Zbanuje z miejsca.
@zdf
Gdyby informacja nie zostala podana publicznie nie byloby calej nagonki medialnej, ktora sie teraz wytworzyla. Jezeli przykladowo VV pojawi sie na konferencji prasowej to sadzisz, ze dziennikarze beda pytac go o aktualne sprawy sportowe? Jestem przekonany ze wiekszosc pytan bedzie o jego przyszlosc, o to gdzie zagra, czy juz sie z kims dogadal itp itd. Nawet jesli Valdes chcialby spokojnie myslec o grze w pilke media moga mu nie dac spokoju, a efekty nagonki dziennikarzy moglismy ogladac na Pique, bo nie wierze, ze cala ta slawa jaka na niego spadla po zwiazaniu sie z Shakira nie miala wplywu na jego postawe na boisku.
Obszerne dyskusje pod artykułami są wskazane, ale jeżeli odnoszą się do tematu. Jeżeli nie to należy się przenieść z takimi wywodami do wiadomości prywatnych.
0
@nioton: Gdybyśmy tylko mieli to wideo, to by się pojawiło w newsie.
0
@juliancarax: dzięki za link, dorzucam do newsa
0
@NORBIBARSA: Zgadza się, dzięki, poprawione!
0
@Astad: Niestety ciężko o transmisje meczów. Pucharowe spotkania są czasami na MarcaTV (www.marca.com).
0
Bada została dodana do ankiety
0
@nightwishygt: Około godzinę przed meczem się pojawiają.
0
Klub podobno już zdementował te informacje.
0
Oczywiście, że koszykarze nie zdobyli złota. Miał być srebrny, ale pisząc o Gasolu i NBA od razu przypomniało się złoto USA i poszło do artykułu. Dzięki za zwrócenie uwagi :)
0
@Mercanto91FCB:
Nie, administracja nie ignoruje próśb użytkowników. Tak jak już pisaliśmy kiedyś kwestia tabeli Segunda Division i poddziału o Barcelonie B jest przygotowywana, a pomysł shoutboxa został już dawno temu odrzucony.
Co do artykułu o Lidze Mistrzów większy sens ma napisanie newsa podsumowującego rozegrane mecze niż ich zapowiedź. Podyskutować na ten temat można zawsze na forum:
http://www.fcbarca.com/forum/viewtopic.php?f=5&t=4869
0
Koniec trzeciej kwarty. Barcelona Regal - Valencia Basket 61:53
0
Najlepszy link: http://www.tv3.cat/directes
0
@barcatikitaka: Dzięki, poprawione :)
0
Co by nie powiedzieć, mecz fenomenalny i każdy wynik byłby sprawiedliwy. Ale trochę szczęścia w końcówce zadecydowało, zwłaszcza punkty Lorbeka pod koniec pierwszej dogrywki.
0
Ile to już raz Llull ratował tyłek Realowi w tym meczu to jest niesamowite.
0
@arturekker: A może dlatego, że jest część osób, które się tym interesują i czytają z chęcią? Jeżeli Ciebie to nie interesuje, to nikt nie zmusza do czytania.
0
No przyznam szczerze, że nie spodziewałem się wygranej, a co do dopiero tak wysokiej. Tym bardziej z osłabieniem w postaci braku Navarro. Ciekawe jak teraz pójdzie w lidze, bo ostatnio po świetnych występach w Eurolidze, była kicha totalna w Endesa :]
0
@marco_polo: W newsie masz statystyki...
0
@flicka: Tak, żółta kartka dla Pique się należała, bo przerwał akcję, w której Ronaldo wychodził na czystą pozycję strzelecką. Niech się cieszy, że byli obok inni obrońcy, bo inaczej wyleciałby z czerwoną. W tym przypadku sędzia podjął dobrą decyzję.
0
@Pyrzo_barca:
Sugeruję wizytę u okulisty, bo trzy artykuły wiszą na głównej stronie:
http://www.fcbarca.com/46026-prawdziwy-test-gerarda-deulofeu.html
http://www.fcbarca.com/46014-miniklasyk-na-miniestadi-po-15-latach.html
http://www.fcbarca.com/46009-eusebio-wygrana-z-najwiekszym-rywalem-to-dobry-bodziec.html
0
@barrtasswielki: Osobiste wywody do użytkowników kieruj w prywatnych wiadomościach, a nie w komentarzach pod artykułem. To nie jest miejsce do tego.
0
Jeżeli ktoś nie umie komentować bez rzucania kurwami, chujami i pierdoleniem to niech tego nie robi.
0
Masakra to co się dzisiaj dzieje z komentarzami. Widać, że ferie są. Jeszcze ktoś chętny na bana? Jeżeli nie, to zapraszam do dyskusji na temat meczu.
0
Posprzątane i kilka porządnych banów rozdanych. Jeżeli ktoś będzie jeszcze chciał ochotę pogadać o pierdołach i nie na temat to zapraszam na prywatną wiadomość. Zbanuje z miejsca.
0
@Jooe: Jeżeli wczoraj komentował Real, to dzisiaj raczej będzie Laskowski. W poprzednim tygodniu tak było na zmianę, więc jest nadzieja ;)
0
@zdf
Gdyby informacja nie zostala podana publicznie nie byloby calej nagonki medialnej, ktora sie teraz wytworzyla. Jezeli przykladowo VV pojawi sie na konferencji prasowej to sadzisz, ze dziennikarze beda pytac go o aktualne sprawy sportowe? Jestem przekonany ze wiekszosc pytan bedzie o jego przyszlosc, o to gdzie zagra, czy juz sie z kims dogadal itp itd. Nawet jesli Valdes chcialby spokojnie myslec o grze w pilke media moga mu nie dac spokoju, a efekty nagonki dziennikarzy moglismy ogladac na Pique, bo nie wierze, ze cala ta slawa jaka na niego spadla po zwiazaniu sie z Shakira nie miala wplywu na jego postawe na boisku.
0
@Hadim: Wczesny komunikat dla klubu jest bardzo dobrą decyzją i słuszną. Tutaj mowa jest jednak o informacji do publiki, która powinna być wstrzymana.
0
@ravpelc: A co mają błędy do tego? Nikt tu nie podważa tego, że był od lat i jest bramkarzem ze ścisłej czołówki świata.
0
Obszerne dyskusje pod artykułami są wskazane, ale jeżeli odnoszą się do tematu. Jeżeli nie to należy się przenieść z takimi wywodami do wiadomości prywatnych.
0
@gryfiT.: Dokładnie to zwycięstwo Barcelony, lub każdy remis wyższy niż 2:2 daje awans do półfinału.
0
Wideo z bramkami/skrótem pojawi się w podsumowaniu jutro rano.