Dziękuję za wszystkie dotychczasowe opinie. Do niektórych komentarzy odniose się jeszcze później, ale żeby wyklarowac pewne rzeczy.
1. Stary licznik ocen komentarzy nie został wyzerowany, tylko jest niewidoczny. Być może dołożymy stara liczbę punktów do podglądu z odpowiednim opisem.
2. Rekomendowane już artykuły faktycznie nie wyróżniają się za bardzo. Być może dobrym pomysłem jest zrobienie dodatkowego zielonego herbu.
3. W niedalekiej perspektywie chcemy też, oprócz komentarzy z największą liczbą rekomendacji, zrobić dział "wybór redakcji" gdzie znajdować się będą komentarze wyróżnione przez nas, niezależnie od liczby głosów.
Tu nie chodzi o to, że Barca jest ponad inne kluby, bo nie tylko my mamy obiekty młodzieżowe najwyższej jakości. Tu chodzi, żeby takim klubom, które mają odpowiednią bazę, ułatwić sprowadzanie uzdolnionej młodzieży, która miałaby dużo lepsze warunki do rozwoju.
Nie, Rosell wysłał do FIFA prośbę o zmianę artykułu 19, by uwzględniał łatwiejsze transferowanie zawodników do klubów z wysokorozwiniętą bazą szkoleniową, jak np. FC Barcelona.
Oceny za Real pojawią się dziś przed spotkaniem z Celtą. Rzetelność i dokładność wzięła górę i stąd zaistniałe opóźnienie. Miały być opublikowane wczoraj, ale pewne niedociągnięcia sprawiły, że zostało to przesunięte.
Barcelona nie będzie miała 100%. Nikt się na to nie zgodzi. Obecnie nie ma żadnego i negocjują jakiś udział tej kwoty. Gdzieś czytałem, że ok 25%, ale trudno ocenić ile w tym prawdy.
0
Problem został rozwiązany.
0
Błąd został już naprawiony.
2
Dziękuję za wszystkie dotychczasowe opinie. Do niektórych komentarzy odniose się jeszcze później, ale żeby wyklarowac pewne rzeczy.
1. Stary licznik ocen komentarzy nie został wyzerowany, tylko jest niewidoczny. Być może dołożymy stara liczbę punktów do podglądu z odpowiednim opisem.
2. Rekomendowane już artykuły faktycznie nie wyróżniają się za bardzo. Być może dobrym pomysłem jest zrobienie dodatkowego zielonego herbu.
3. W niedalekiej perspektywie chcemy też, oprócz komentarzy z największą liczbą rekomendacji, zrobić dział "wybór redakcji" gdzie znajdować się będą komentarze wyróżnione przez nas, niezależnie od liczby głosów.
0
Już wiem w czym problem. Zostanie poprawiony ten błąd w trakcie weekendu.
3
To znaczy, że dany komentarz możesz ocenić tylko raz, niezależnie od użytkownika.
0
Być może będą. Na razie jeszcze się nad tym nie zastanawiamy.
0
To był chwilowy błąd, już został poprawiony.
0
Już gra i buczy ;)
4
Plusy i minusy zostają póki co tylko na starej wersji. Ocena komentarzy za plusy i minusy w widoku profilu została zastąpiona liczbą rekomendacji.
0
Tu nie chodzi o to, że Barca jest ponad inne kluby, bo nie tylko my mamy obiekty młodzieżowe najwyższej jakości. Tu chodzi, żeby takim klubom, które mają odpowiednią bazę, ułatwić sprowadzanie uzdolnionej młodzieży, która miałaby dużo lepsze warunki do rozwoju.
0
Albo mógł się po prostu poczuwać do tego.
0
Nie, Rosell wysłał do FIFA prośbę o zmianę artykułu 19, by uwzględniał łatwiejsze transferowanie zawodników do klubów z wysokorozwiniętą bazą szkoleniową, jak np. FC Barcelona.
0
Klub ma 90 na uregulowanie sytuacji tych zawodników.
0
Tu masz wszystko wyjaśnione: http://www.fcbarca.com/55014-w-jaki-sposob-barcelona-zlamala-prawo.html
0
Wtedy nie było tak precyzyjnego prawa, które to regulowało. Transfer zaakceptowała wtedy FIFA. Poza tym Leo trafił do Barcelony także na leczenie.
0
Nie wiem skąd niektórzy myślą, że to żart. Pierwszy kwietnia był wczoraj. Jak ktoś nie przestawił zegarka to sugeruję to zrobić teraz. http://www.fifa.com/aboutfifa/organisation/news/newsid=2313003/index.html?intcmp=newsreader_news_picture
0
Nie, my tak na serio.
0
Halo, policja? Proszę przyjechać na FCBarca.com!
0
Kto by to wiedział.
0
Wiemy, że jest nie do końca dobrze, ale na razie musi być jak jest.Tabela jest u nas liczona automatycznie.
0
Oceny za Real pojawią się dziś przed spotkaniem z Celtą. Rzetelność i dokładność wzięła górę i stąd zaistniałe opóźnienie. Miały być opublikowane wczoraj, ale pewne niedociągnięcia sprawiły, że zostało to przesunięte.
0
Tak, Ramos zahaczył go lewą nogą w kostkę. Ani grama symulacji.
0
Barcelona nie będzie miała 100%. Nikt się na to nie zgodzi. Obecnie nie ma żadnego i negocjują jakiś udział tej kwoty. Gdzieś czytałem, że ok 25%, ale trudno ocenić ile w tym prawdy.
0
Ale za to rewanż z Arsenalem w 2011 był szczęśliwy :)
0
Bo edytować wiadomość można tylko przez 15 minut, ale wielokrotnie.
0
Jak się nie da, jak się da?
0
Owszem, był problem z wyświetleniem go na nowej wersji, ale błąd został już poprawiony.
0
Tak naprawdę od stacji pociągów idzie się cały czas prosto. Wydrukuj sobie mapkę stąd: http://www.fcbarca.com/wyjazd-do-barcelony.html i trafisz na pewno. Trudno się tam zgubić ;)
0
Link do transmisji został poprawiony na wersję z angielskim tłumaczeniem.
0
Super rozrywka. Zbiorowe minusowanie komentarza.