1

No i jeszcze dodatkowy przelicznik za wiatr... Nie no, a tak całkiem serio, to te oceny mają być przede wszystkim formą zabawy. Nie może być zbyt dużo ograniczeń, bo zabijemy całą frajdę. Prostota przede wszystkim.

1

5

0

Okładki Marki i ASa są już aktualne. Przepraszamy za zamieszanie.

3

Atrykuł ze szczegółami sprawy Suareza niebawem na stronie.

1

Może nie było klubu chętnego, by zapłacić za niego jakiekolwiek pieniądze? Lub jeśli się taki znalazł, to nie chciał tam przejść Ibi?

2

Voila :)

0

Tak, ale wejście niezgłoszonego piłkarza, a zawieszonego to dwie różne sprawy, dlatego nie można tego porównywać.

0

A co było w 2011 roku?

6

Nie ma znaczenia. Przepisy to przepisy. A to, że Legia ma gamoni w kierownictwie, to niech ich pociągnie do odpowiedzialności.

0

Ja równie dobrze mógłbym napisać, że mam wrażenie, iż czepiasz się oceniających :)

2

Nikt nikomu nie zaniża ocen. To jest opinia redaktorów oceniających dany mecz. Użytkownicy mogą mieć swoje, odmienne, dlatego też wprowadzamy zmiany w ocenach.

3

Co do treści merytorycznej strony - artykułów, felietonów itp. - drzwi do redakcji są otwarte dla każdej osoby. Równie dobrze można wysyłać swoje felietony do nas, które później są publikowane w serii "okiem kibica". Ze swojej strony powiem tyle, że cały czas pracujemy nad tym, żeby poziom zarówno artykułów, jak i dyskusji piął się w górę. Jeżeli uważasz, że potrafisz cos zrobić lepiej to zapraszam. Najłatwiej jest powiedzieć, że coś jest źle i trzeba poprawić.

3

Pamiętaj jednak, że felietony czy pewne uwagi są stanowiskiem poszczególnych redaktorów, nie całej redakcji, co zresztą jest zaznaczone w poszczególnych artykułach.

9

Transmisja z dzisiejszego meczu ma być dostępna online na stronie katalońskiej stacji TV3: http://www.tv3.cat/3alacarta/#/directes/TV3

16

Idąc tokiem myślenia spiskowców, ja bym doszedł do odwrotnego wniosku. RFEF sprzyja Realowi, bo ustawili El Clasico TUŻ po zakończeniu kary, czyli taki prztyczek w nos dla Barcelony - niby Suarez już może zagrać, ale i tak wszyscy wiedzą, że będzie bez formy. Ot, klasyczny trol ;)

0

U nas też będzie 20%, ot mały błąd.

14

Szczerze wątpię, by skrócili karę odnośnie zakazu rozgrywania meczów, bo pod tym względem, moim zdaniem, była całkowicie adekwatna do zachowania. Aczkolwiek zakaz trenowania, czyli de facto wykonywania zawodu jest kuriozalny i być może TAS to uchyli.

2

Ja tutaj nie porównuje umiejętności Mathieu do Silvy. Bardziej sam fakt, że w obu przypadkach mamy do czynienia z kwotą wybitnie nieadekwatną do prezentowanego poziomu. Tylko, że z niezrozumiałych dla mnie powodów 40 milionów za Silve jest ok, a 20 za Matheiu już nie :)

55

Odnośnie tego transferu warto przypomnieć jeszcze jedną rzecz. Wiele osób domagało się transferu Thiago Silvy z PSG, który kosztowałby około 40 milionów euro. Silva jest rok młodszy od Mathieu.

0

Myślę, że z Luisem na ławce duetem stoperów będzie Pique-Bartra. Lucho dobrze zna Marca z Barcy B i może postawić na niego, jako podstawowego obrońcę.

0

Cały czas się zastanawiam czyja to fanaberia była. Bardziej Laporty, czy bardziej Guardioli, ale obstawiam, że Pepa.

88

Kupować młodych, perspektywicznych obrońców nie ma sensu, bo wcale nie gorszych mamy w canterze. Potrzebny był doświadczony stoper i takiego dostaliśmy. Pytanie tylko czy wart swoich pieniędzy.

0

Jest weekend, my też mamy swoje życie i nie zajmujemy się przez 24 godziny na dobę odpisywaniem na maile. Poza tym, odpowiedź na Twoje zgłoszenie wyszła w 24 godziny po wysłaniu wiadomości do nas.

0

Napisz maila na koszulki@fcbarca.com z numerem zamówienia. Nic na pewno nie zginęło.

0

Na pewno, jakiś tam minimalny wpływ był, bo to on wymyślił np. Lahma na środku pomocy, ale to nie znaczy, że dzięki temu wygrali :)

1

Jak można mówić, że Guardiola miał wpływ na grę reprezentacji Niemiec, jak to jest inteligentnie budowana reprezentacja od dobrych ośmiu lat. Jeden sezon Pepa nie ma tutaj nic do rzeczy.

1

0

Wydawało mi się, że cała kwota miała być na pół. Poza tym, co do wyższej oferty to Chelsea nie chciała "finansować rywala", stąd taka oferta była.

0

50 milionów na pól to 25 nie 42,5 ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?