Hm, jak to jest, że piszecie, iż strona padła, a jakoś jesteście w stanie komentarz dodać ;) Owszem, dalej są jeszcze problemy, ale serwer zdecydowanie lepiej już sobie poradził po meczu.
W regulaminie jest wyjaśnione, że będą przewidziane doładowania na 20 zł na konto STS.PL dla najlepszej 50. za kolejki specjalne, które będziemy ogłaszać na stronie.
Zgadza się, miało być juz lepiej i strona de facto działa znacznie szybciej niż poprzednia. Pojawił się inny problem: Nie sadziliśmy, że po meczu będzie wchodzić na stronę AŻ tyle ludzi. Dlatego sprawa serwera wzbudza w nas ambiwalente uczucia ;)
Trudno mi powiedzieć, ale aktualnie zajmujemy się tematami bardziej pilnymi na stronie, jak chociażby problemy z serwerem podczas meczów. Bez linków w komentarzach przeżyjecie, a bez strony po meczu już nie ;)
Nie tak prędko. W meczach reprezentacji się wyróżnia, bo jest dużo bardziej zgrany. W rezerwach nie prezentuje się już tak błyskotliwie i wielokrotnie snuje się po boisku nie mając specjalnego pojęcia co ze sobą zrobić. Nie wynika to z jego umiejętności acz kompletnie innego stylu, jaki stosuje Barcelona. Potrzeba chociaż roku nim się zaadaptuje, dlatego Barcelona B, przynajmniej na ten sezon, jest dla niego idealnym miejscem.
To nie jest święto narodowe (w tym wypadku jest to tylko upamiętnienie wydarzenia), bo Katalonia nie ma statusu państwa. 11 września uznawane jest jako dzień utraty niepodległości Katalonii po tym jak Barcelona została podbita przez Filipa V.
Aktualny mecz jest tylko jako przykład, żeby móc się zapoznać z systemem. A co do pytań:
1) Zobaczymy po kilku meczach jak to będzie wyglądać, też się wahaliśmy nad końcowym rozwiązaniem. Póki co postawiliśmy na obecny format. Zmiana na możliwość oceniania dopiero po zakończeniu meczu zajmie 10 minut.
2) Dla jednej osoby to może być sugestia, dla innej nie. Nie ma rozwiązania idealnego.
3) Mamy możliwość ustawiania wielu pozycji - tak mniej więcej jak w Football Managerze, dlatego do każdego meczu ustawienie będzie w miarę dostosowywane. Aż takich bajerów jak heatmapa nie mamy ;)
12
E tam, pewnie zjadł za dużo Chielliniego i dlatego taki gruby :D
0
No ba, w końcu to świetna okazja, by powiedzieć, że Suarez to cienias, bo nie strzelił jeszcze miliarda goli takim amatorom.
0
Już jest w statystykach.
1
Ot taki chochlik ;)
0
Trochę ponad 62 tys.
19
Hm, jak to jest, że piszecie, iż strona padła, a jakoś jesteście w stanie komentarz dodać ;) Owszem, dalej są jeszcze problemy, ale serwer zdecydowanie lepiej już sobie poradził po meczu.
0
Faktycznie, poprawione. Dzięki!
0
Chodzi o to, że obowiązują mecze z rozgrywek, w których Barcelona bierze udział.
0
Mecze LM typuje się w ramach ligi głównej, FCBarca.com 2014/15
26
Nad tym też pracujemy ;) Zresztą podczas ostatniego meczu z Bilbao widać było już pewien progres, a to znaczy, że idziemy w dobrym kierunku.
0
My nie organizujemy wyjazdów na mecze Barcelony.
1
Tutaj znajdziesz informacje na ten temat: http://www.fcbarca.com/wyjazd-do-barcelony.html
2
http://www.lfp.es/laligatv tu jest transmisja za darmo.
Pełen terminarz znajdziesz tutaj: http://www.fcbarca.com/sekcje/fc-barcelona-b/terminarz
Co do biletów na Miniestadi to koszt maksymalnie 19 euro. Zależny od kategorii meczu.
0
Wszystko działa jak należy. Problem występuje u Ciebie, albo był to jakiś chwilowy problem połączenia.
1
Ta japońska wersja nazywała się Winning Eleven :)
0
Wszystko jest darmowe.
0
Typujesz ile chcesz, ale im więcej wytypujesz tym więcej punktów możesz zdobyć. Ot prosta logika ;)
0
Przepisy w Polsce nakładają na bukmachera działającego w naszym kraju obowiązek uzyskania dowodu osobistego każdego klienta.
0
W regulaminie jest wyjaśnione, że będą przewidziane doładowania na 20 zł na konto STS.PL dla najlepszej 50. za kolejki specjalne, które będziemy ogłaszać na stronie.
0
Zgadza się, miało być juz lepiej i strona de facto działa znacznie szybciej niż poprzednia. Pojawił się inny problem: Nie sadziliśmy, że po meczu będzie wchodzić na stronę AŻ tyle ludzi. Dlatego sprawa serwera wzbudza w nas ambiwalente uczucia ;)
5
Trudno mi powiedzieć, ale aktualnie zajmujemy się tematami bardziej pilnymi na stronie, jak chociażby problemy z serwerem podczas meczów. Bez linków w komentarzach przeżyjecie, a bez strony po meczu już nie ;)
1
Takie są wymogi prawne w naszym kraju, ot cała tajemnica.
1
Aktualnie nie planujemy.
0
Polskie przepisy tego wymagają.
0
Najpóźniej jutro :)
0
Być może, ale w końcu była to hiszpańska armia.
2
Nie tak prędko. W meczach reprezentacji się wyróżnia, bo jest dużo bardziej zgrany. W rezerwach nie prezentuje się już tak błyskotliwie i wielokrotnie snuje się po boisku nie mając specjalnego pojęcia co ze sobą zrobić. Nie wynika to z jego umiejętności acz kompletnie innego stylu, jaki stosuje Barcelona. Potrzeba chociaż roku nim się zaadaptuje, dlatego Barcelona B, przynajmniej na ten sezon, jest dla niego idealnym miejscem.
2
To nie jest święto narodowe (w tym wypadku jest to tylko upamiętnienie wydarzenia), bo Katalonia nie ma statusu państwa. 11 września uznawane jest jako dzień utraty niepodległości Katalonii po tym jak Barcelona została podbita przez Filipa V.
2
Coś takiego już jest w planach. Na razie tylko mało czasu na realizację ;)
0
Aktualny mecz jest tylko jako przykład, żeby móc się zapoznać z systemem. A co do pytań:
1) Zobaczymy po kilku meczach jak to będzie wyglądać, też się wahaliśmy nad końcowym rozwiązaniem. Póki co postawiliśmy na obecny format. Zmiana na możliwość oceniania dopiero po zakończeniu meczu zajmie 10 minut.
2) Dla jednej osoby to może być sugestia, dla innej nie. Nie ma rozwiązania idealnego.
3) Mamy możliwość ustawiania wielu pozycji - tak mniej więcej jak w Football Managerze, dlatego do każdego meczu ustawienie będzie w miarę dostosowywane. Aż takich bajerów jak heatmapa nie mamy ;)