W przypadku każdego piłkarza trzeba mieć na względzie pewną rzecz. Indywidualne sympatie czy antypatie w kontekście indywidualnych osiągnięć danego zawodnika trzeba odłożyć na bok. To, jak ktoś się zachowuje na boisku lub poza nim nie wpływa na jego umiejętności. Rozmawiając o osiągnięciach piłkarskich nie mówimy o kulturze i wychowaniu.
Jako piłkarz Cristiano Ronaldo zdecydowanie przejdzie do historii jako jeden z najlepszych. Jest idealnym przykładem na to, że ciężka praca potrafi dać niesamowite efekty. Jako piłkarz wzbudza we mnie gigantyczny respekt i szacunek. Za to, jako sympatyk futbolu, nie tylko kibic Barcelony, potrafię go docenić i podziwiać.
No fakt, brakuje jeszcze kogoś na tę prawą stronę choć jeśli miałbym już wybierać to wolałbym widzieć tam Munira niż Pedro. Chłopak ma umiejętności naprawdę nieprzeciętne, tylko jego problemem jest wciąż wiek. Młodość sprzyja nieregularności i to aktualnie widać.
Busquets jest totalnie bez formy, więc tutaj nie pomoże nic jak ławka. Osobiście wolałbym zdecydowanie bardziej Mascherano jako jedynego defensywnego pomocnika. Z drugiej strony cierpimy na brak środkowych pomocników w dobrej dyspozycji, ale może dobrym pomysłem byłoby... cofnięcie Messiego? Wrócił Suarez, który wtedy grałby na środku ataku, a dodatkowych skrzydłowych mamy w obwodzie.
Na skrzynkę mailową otrzymujemy korespondencje o różnej treści, niekoniecznie sensownej i konkretnej. Takie maile będą ignorowane. Natomiast wszystkie poważne zgłoszenia nie będą zignorowane i "zlane ciepłym moczem", jak to określasz. Nawet w przypadku negatywnej odpowiedzi, zostanie ona wysłana.
"Takie sprawozdanie jakie zdanie mają czytelnicy o newsach, piłkarzach, taktyce, transferach. Czyli co piszczy wśród czytelników portalu – niekiedy są tam ciekawe merytoryczne analizy. Potem pomysł uszczegółowiłem, jednak naczelny zignorował taki pomysł. Takich pomysłów miałem kilka na współprace cules, jednak redakcja jest hermetyczna a każde pomysły wyrzuca do kosza."
Bardzo nie lubię, kiedy ktoś rzuca bezpodstawnymi oskarżeniami. Rozmawialiśmy o tej sprawie przez prywatne wiadomości i żadnego dalszego maila nie otrzymałem. Po tym co napisałeś, wnioskuję, że z jakiś nieznanych przyczyn technicznych do mnie nie dotarł. Zdarza się.
Biorąc pod uwagę, że nie było żadnego problemu by skontaktować się ze mną przez wiadomość prywatną nie rozumiem dlaczego takowy kontakt nie został wznowiony skoro odpowiedź ode mnie nie nadchodziła. Przykro mi, ale wiadomości różnego rodzaju dostaję multum i nie jestem w stanie pamiętać o każdym, choć chciałbym bardzo.
Zaznaczam jednak jedno: na maila cały czas czekam.
Nie ma ani jednego słowa przesady mówiąc, że jest to prawdopodobnie najlepsza książka o FC Barcelonie jaka powstała. Czytałem ją już w 2010 roku, wersje zaktualizowaną dwa lata wcześniej. Pierwsza wersja została opublikowana w 1999 roku jeśli się nie mylę. Szczerze mówiąc jestem zaskoczony, że tłumaczenie pojawia się dopiero teraz :) Nie będziecie żałować po kupnie, jestem przekonany.
Bierz pod uwagę, że rozszerzenie zakresu bana IP może poskutkować banem np. na całą dzielnicę lub miasto. To nie takie proste w przypadku zmiennego IP jak Ci się wydaje.
Młodzi zawodnicy mają to do siebie, że w odróżnieniu od doświadczonych piłkarzy nie potrafią na dłużej utrzymać regularnej formy. Po dwóch świetnych meczach mogą zagrać katastrofę w trzech kolejnych. Inna sprawa, że ranga spotkania może też prztłoczyć psychicznie, a Messi zdarza się jeden na dziesiątki lat :)
Zarówno Sandro, jak i Munir są jeszcze zbyt nieopierzeni by zagrać od pierwszych minut z PSG. Liga Mistrzów to nie przelewki i oprócz umiejętności wiele zależy od doświadczenia, którego oni po prostu nie mają. Nie ma co na siłę też stawiać ich pod presją.
1
Tak tak, "za sobą" powinno być, dzięki :)
1
W przypadku każdego piłkarza trzeba mieć na względzie pewną rzecz. Indywidualne sympatie czy antypatie w kontekście indywidualnych osiągnięć danego zawodnika trzeba odłożyć na bok. To, jak ktoś się zachowuje na boisku lub poza nim nie wpływa na jego umiejętności. Rozmawiając o osiągnięciach piłkarskich nie mówimy o kulturze i wychowaniu.
Jako piłkarz Cristiano Ronaldo zdecydowanie przejdzie do historii jako jeden z najlepszych. Jest idealnym przykładem na to, że ciężka praca potrafi dać niesamowite efekty. Jako piłkarz wzbudza we mnie gigantyczny respekt i szacunek. Za to, jako sympatyk futbolu, nie tylko kibic Barcelony, potrafię go docenić i podziwiać.
0
Kliknij na "polecają" to się dowiesz ;)
0
Poprawiliśmy to i owo zgodnie z obietnicą ;)
107
Pozytyw jest taki, że serwer nie padł...
5
1
No fakt, brakuje jeszcze kogoś na tę prawą stronę choć jeśli miałbym już wybierać to wolałbym widzieć tam Munira niż Pedro. Chłopak ma umiejętności naprawdę nieprzeciętne, tylko jego problemem jest wciąż wiek. Młodość sprzyja nieregularności i to aktualnie widać.
14
Busquets jest totalnie bez formy, więc tutaj nie pomoże nic jak ławka. Osobiście wolałbym zdecydowanie bardziej Mascherano jako jedynego defensywnego pomocnika. Z drugiej strony cierpimy na brak środkowych pomocników w dobrej dyspozycji, ale może dobrym pomysłem byłoby... cofnięcie Messiego? Wrócił Suarez, który wtedy grałby na środku ataku, a dodatkowych skrzydłowych mamy w obwodzie.
0
Odpisałem na podobny komentarz w tym miejscu: http://fcbarca.com/59265-fcbarcacom-prezentuje-okiem-kibica,dyskusja-3009827.html#comment-3010037
0
Jeżeli znajdzie się para użytkowników, która napisze taki artykuł to nie ma przeszkód :)
0
Odpisałem na podobne pytanie tutaj: http://fcbarca.com/59265-fcbarcacom-prezentuje-okiem-kibica,dyskusja-3009827.html#comment-3010037
0
Na skrzynkę mailową otrzymujemy korespondencje o różnej treści, niekoniecznie sensownej i konkretnej. Takie maile będą ignorowane. Natomiast wszystkie poważne zgłoszenia nie będą zignorowane i "zlane ciepłym moczem", jak to określasz. Nawet w przypadku negatywnej odpowiedzi, zostanie ona wysłana.
0
Tak, na STS nie ma komentarza.
1
Na razie odniosę się tylko do tego fragmentu:
"Takie sprawozdanie jakie zdanie mają czytelnicy o newsach, piłkarzach, taktyce, transferach. Czyli co piszczy wśród czytelników portalu – niekiedy są tam ciekawe merytoryczne analizy. Potem pomysł uszczegółowiłem, jednak naczelny zignorował taki pomysł. Takich pomysłów miałem kilka na współprace cules, jednak redakcja jest hermetyczna a każde pomysły wyrzuca do kosza."
Bardzo nie lubię, kiedy ktoś rzuca bezpodstawnymi oskarżeniami. Rozmawialiśmy o tej sprawie przez prywatne wiadomości i żadnego dalszego maila nie otrzymałem. Po tym co napisałeś, wnioskuję, że z jakiś nieznanych przyczyn technicznych do mnie nie dotarł. Zdarza się.
Biorąc pod uwagę, że nie było żadnego problemu by skontaktować się ze mną przez wiadomość prywatną nie rozumiem dlaczego takowy kontakt nie został wznowiony skoro odpowiedź ode mnie nie nadchodziła. Przykro mi, ale wiadomości różnego rodzaju dostaję multum i nie jestem w stanie pamiętać o każdym, choć chciałbym bardzo.
Zaznaczam jednak jedno: na maila cały czas czekam.
0
W roli trenera Barcelony.
0
Aktualnie regularność wydawania nie jest sprecyzowania dokładnie.
4
Druga bramka dla Barcelony to popis braku komunikacji w obronie Ajaksu ;)
0
Następny ukaże się prawdopodobnie na przełomie listopada i grudnia
0
Obejrzałem sobie jeszcze przed chwilą powtórkę tej akcji, zwracam honor Pique. Tutaj zdecydowanie Alves zawalił.
0
Eibar skutecznie muruje bramkę, ale Messi miał dwie okazje, które normalnie wykorzystuje. Jakby to strzelił, to nastroje byłyby zgoła odmienne.
0
Alves to jest kryminał w ofensywie, ale to nic nowego.
14
Nie gramy super, ale nie ma dramatu. Dramatem jest postawa w obronie Pique. Oba babole dla Eibaru na jego konto...
0
http://fcbarca.com/wyjazd-do-barcelony.html
4
Nie ma ani jednego słowa przesady mówiąc, że jest to prawdopodobnie najlepsza książka o FC Barcelonie jaka powstała. Czytałem ją już w 2010 roku, wersje zaktualizowaną dwa lata wcześniej. Pierwsza wersja została opublikowana w 1999 roku jeśli się nie mylę. Szczerze mówiąc jestem zaskoczony, że tłumaczenie pojawia się dopiero teraz :) Nie będziecie żałować po kupnie, jestem przekonany.
0
Prawdę mówiąc na żywo Adama nie wydaje się aż tak wielki jak na zdjęciach ;)
0
Bierz pod uwagę, że rozszerzenie zakresu bana IP może poskutkować banem np. na całą dzielnicę lub miasto. To nie takie proste w przypadku zmiennego IP jak Ci się wydaje.
20
Przy pierwszym golu wyraźny błąd Masche, a w drugim przede wszystkim katastrofalnie zachował się ter Stegen.
0
Młodzi zawodnicy mają to do siebie, że w odróżnieniu od doświadczonych piłkarzy nie potrafią na dłużej utrzymać regularnej formy. Po dwóch świetnych meczach mogą zagrać katastrofę w trzech kolejnych. Inna sprawa, że ranga spotkania może też prztłoczyć psychicznie, a Messi zdarza się jeden na dziesiątki lat :)
3
Wbrew pozorom, za miesiąc Real może być już dużo mocniejszy niż teraz.
3
Zarówno Sandro, jak i Munir są jeszcze zbyt nieopierzeni by zagrać od pierwszych minut z PSG. Liga Mistrzów to nie przelewki i oprócz umiejętności wiele zależy od doświadczenia, którego oni po prostu nie mają. Nie ma co na siłę też stawiać ich pod presją.