W dalekiej przyszłości może wprowadzimy coś takiego. Zresztą kiedyś był już taki plan. Na razie priorytety skierowane są na zupełnie inne aspekty i unowocześnienia na stronie.
Pamiętajcie, że to była tylko Huesca, zespół trzeciej ligi. Nawet da Sampera był to poziom niżej niż na codzień (druga Liga z rezerwami). Pierwsza liga hiszpańska to gigantyczna różnica i widać to chociażby na przykładzie Munira, czy Adama, że błyszcząc w rezerwach trudno jest pokazać to samo na wyższym poziomie.
Oczywiście, że dobra postawa Bravo ma tutaj duże znaczenie. Tak samo dobry mecz Diego Lopeza, który wyjął kilka strzałów Barcelonie. Nasza defensywa też miała kiepskie momenty, acz chyba największym było wykartkowanie się trójki z nich już po 20 minutach gry. Możliwe, że gra z kartką na koncie przekładała się później na ich mało agresywne podejście.
Zastanawia mnie skąd tak wiele negatywnych głosów w kontekście gry Barcelony w dzisiejszym meczu? Valencia postawiła szalenie trudne warunki i zagrała naprawdę dobry mecz. Jeżeli ma się dobrze dysponowanego rywala, to jak można oczekiwać pełnej dominacji na boisku?
Mnie podobała się zwłaszcza końcówka. Pomimo nieuznania prawidłowo zdobytego gola zespół walczył do samego końca. Widać było gigantyczną chęć i wolę zwycięstwa, czego jeszcze nie było w tym sezonie. To mi zaimponowało najbardziej.
Tutaj nie ma żadnego solidaryzmu, tylko moja prywatna opinia. Na poniższym filmie widać wszystko dokładnie:
Alves zaczyna zbliżać się do Vitolo jak tylko ten otrzymuje piłkę. Zwróć uwagę jednak jak ospale i powolnie to robi. W żadnym momencie nawet nie próbuje wywrzeć presji na zawodniku. W momencie kiedy rywal wykonuje zryw w kierunku linii końcowej Alves zaczyna truchtać w tym kierunku, zamiast biec na pełnym biegu. W chwili, gdy na linii jego biegu pojawia się Pique odpuszcza, zamiast podwoić krycie i tym samym wywrzeć dodatkową presję psychiczną na zawodniku Sevilli, który wiedziałby, że ma dwóch piłkarzy "na plecach".
Zwróć uwagę również, że akurat w tym przypadku Pique nie jest tam przypadkowo tylko wyraźnie asekuruje Alvesa, bo odpuszcza krycie zbiegającego ze środka pola na skrzydło piłkarza Sevilli i zatrzymuje się tuż za Alvesem.
Każda osoba, która grała w piłkę nożną o jakąkolwiek stawkę, gdzie dochodziła presja wyniku i zwycięstwa doskonale wie, że umiejętności to jedno, a psychika to drugie. Gdyby Pique z Alvesem do spółki wywarli większą presję na Vitolo ten mógłby akcję popsuć i bramka by nie padła. A z racji, iż obaj kompletnie odpuścili, nie miał żadnych problemów z dokładnym dośrodkowaniem. Dlatego zarówno Alves, jak i Pique są współwinowajcami w tej sytuacji.Tak de facto do odpowiedzialności należy pociągnąć również Neymara, który stracił piłkę w środku pola i z tego rozpoczęła się kontra Sevilli.
Obejrzałem jeszcze raz dokładnie sytuację z golem dla Sevilli i zgadzam się z tym, co napisali redaktorzy oceniający spotkanie. Alves, zachował się tak samo karygodnie w defensywie co Pique. Obaj do rywala tylko podeszli, a żaden z nich nie zaatakował zaciekle rywala. Najpierw odpuścił Alves, a potem Piuqe w dokładnie taki sam sposób. Obaj kompletnie zlekceważyli tę akcję i wyglądałoby jakby jeden liczył na drugiego, że zaatakuje odważniej i odbierze piłkę.
Kiepskie zachowanie Bravo, Alby i Mathieu pod bramką to osobna kwestia.
Przejrzałem właśnie wspomniane przez Ciebie "kluczowe podania" i błąd tyczył się JEDNEGO spotkania, w którym Alves miał wpisane o JEDEN mniej niż powinien. Błąd faktycznie jest i został poprawiony, ale od kompromitacji tutaj daleko.
W tym przypadku 20 czy 21 kluczowych podań to możliwy błąd ludzki, który może mieć miejsce przy wklepywaniu do systemu tylu liczb. Jestem jednak w stu procentach przekonany, że nie wpływa to jednak w żaden znaczący sposób na ogólną ocenę Alvesa w danym miesiącu.
Nie ma tutaj spisku, którego się usilnie doszukujesz. Co więcej, zarzucasz redakcji oszustwo i kłamstwo pisząc "bardzo często obniżacie mu statystyki" czego nie zamierzam tolerować i pozostawiam tę sprawę tym razem jedynie z ostrzeżeniem.
Cała praca wykonywana na tym portalu prowadzona jest rzetelnie. Owszem, zdarzają się pewne błędy, które możemy się starać minimalizować, ale błędów nie popełnia ten, co nic nie robi.
Przemęczony piłkarz, to piłkarz dużo bardziej podatny na urazy. Lepiej odpuścić jeden mecz niż złapać poważny uraz i mieć z głowy potem kilka tygodni gry.
Zgodnie z tym, co jest napisane to nie jest "przewidywany skład wg redaktora FCBarca.com" tylko "Typ". Typowana jest na podstawie ostatnich występów piłkarzy.
0
W dalekiej przyszłości może wprowadzimy coś takiego. Zresztą kiedyś był już taki plan. Na razie priorytety skierowane są na zupełnie inne aspekty i unowocześnienia na stronie.
5
Pamiętajcie, że to była tylko Huesca, zespół trzeciej ligi. Nawet da Sampera był to poziom niżej niż na codzień (druga Liga z rezerwami). Pierwsza liga hiszpańska to gigantyczna różnica i widać to chociażby na przykładzie Munira, czy Adama, że błyszcząc w rezerwach trudno jest pokazać to samo na wyższym poziomie.
12
Inieście przy tej bramce, to chyba Stamford Bridge śmignęło przed oczami.
0
#justterstegenthings
1
Było, tylko przez przypadek zostało wyłączone. Już jest z powrotem :)
1
Z rozpędu, tuż po Messim, napisałem także o Ronaldo. Poprawione, dzięki!
0
http://fcbarca.com/faq-ocenowy.html - punkt nr 10
0
Oczywiście, że dobra postawa Bravo ma tutaj duże znaczenie. Tak samo dobry mecz Diego Lopeza, który wyjął kilka strzałów Barcelonie. Nasza defensywa też miała kiepskie momenty, acz chyba największym było wykartkowanie się trójki z nich już po 20 minutach gry. Możliwe, że gra z kartką na koncie przekładała się później na ich mało agresywne podejście.
0
Świetny to może nie był, bo parę mankamentów było, jak chociażby dużo niedokładności i kiepska skuteczność Suareza.
86
Zastanawia mnie skąd tak wiele negatywnych głosów w kontekście gry Barcelony w dzisiejszym meczu? Valencia postawiła szalenie trudne warunki i zagrała naprawdę dobry mecz. Jeżeli ma się dobrze dysponowanego rywala, to jak można oczekiwać pełnej dominacji na boisku?
Mnie podobała się zwłaszcza końcówka. Pomimo nieuznania prawidłowo zdobytego gola zespół walczył do samego końca. Widać było gigantyczną chęć i wolę zwycięstwa, czego jeszcze nie było w tym sezonie. To mi zaimponowało najbardziej.
3
Tak, na przykład Woodgate w Realu Madryt.
0
Tutaj nie ma żadnego solidaryzmu, tylko moja prywatna opinia. Na poniższym filmie widać wszystko dokładnie:
Alves zaczyna zbliżać się do Vitolo jak tylko ten otrzymuje piłkę. Zwróć uwagę jednak jak ospale i powolnie to robi. W żadnym momencie nawet nie próbuje wywrzeć presji na zawodniku. W momencie kiedy rywal wykonuje zryw w kierunku linii końcowej Alves zaczyna truchtać w tym kierunku, zamiast biec na pełnym biegu. W chwili, gdy na linii jego biegu pojawia się Pique odpuszcza, zamiast podwoić krycie i tym samym wywrzeć dodatkową presję psychiczną na zawodniku Sevilli, który wiedziałby, że ma dwóch piłkarzy "na plecach".
Zwróć uwagę również, że akurat w tym przypadku Pique nie jest tam przypadkowo tylko wyraźnie asekuruje Alvesa, bo odpuszcza krycie zbiegającego ze środka pola na skrzydło piłkarza Sevilli i zatrzymuje się tuż za Alvesem.
Każda osoba, która grała w piłkę nożną o jakąkolwiek stawkę, gdzie dochodziła presja wyniku i zwycięstwa doskonale wie, że umiejętności to jedno, a psychika to drugie. Gdyby Pique z Alvesem do spółki wywarli większą presję na Vitolo ten mógłby akcję popsuć i bramka by nie padła. A z racji, iż obaj kompletnie odpuścili, nie miał żadnych problemów z dokładnym dośrodkowaniem. Dlatego zarówno Alves, jak i Pique są współwinowajcami w tej sytuacji.Tak de facto do odpowiedzialności należy pociągnąć również Neymara, który stracił piłkę w środku pola i z tego rozpoczęła się kontra Sevilli.
0
Obejrzałem jeszcze raz dokładnie sytuację z golem dla Sevilli i zgadzam się z tym, co napisali redaktorzy oceniający spotkanie. Alves, zachował się tak samo karygodnie w defensywie co Pique. Obaj do rywala tylko podeszli, a żaden z nich nie zaatakował zaciekle rywala. Najpierw odpuścił Alves, a potem Piuqe w dokładnie taki sam sposób. Obaj kompletnie zlekceważyli tę akcję i wyglądałoby jakby jeden liczył na drugiego, że zaatakuje odważniej i odbierze piłkę.
Kiepskie zachowanie Bravo, Alby i Mathieu pod bramką to osobna kwestia.
3
Przejrzałem właśnie wspomniane przez Ciebie "kluczowe podania" i błąd tyczył się JEDNEGO spotkania, w którym Alves miał wpisane o JEDEN mniej niż powinien. Błąd faktycznie jest i został poprawiony, ale od kompromitacji tutaj daleko.
W tym przypadku 20 czy 21 kluczowych podań to możliwy błąd ludzki, który może mieć miejsce przy wklepywaniu do systemu tylu liczb. Jestem jednak w stu procentach przekonany, że nie wpływa to jednak w żaden znaczący sposób na ogólną ocenę Alvesa w danym miesiącu.
Nie ma tutaj spisku, którego się usilnie doszukujesz. Co więcej, zarzucasz redakcji oszustwo i kłamstwo pisząc "bardzo często obniżacie mu statystyki" czego nie zamierzam tolerować i pozostawiam tę sprawę tym razem jedynie z ostrzeżeniem.
Cała praca wykonywana na tym portalu prowadzona jest rzetelnie. Owszem, zdarzają się pewne błędy, które możemy się starać minimalizować, ale błędów nie popełnia ten, co nic nie robi.
0
Widzimy widzimy, ale na razie pracujemy nad czym innym :)
0
Przemęczony piłkarz, to piłkarz dużo bardziej podatny na urazy. Lepiej odpuścić jeden mecz niż złapać poważny uraz i mieć z głowy potem kilka tygodni gry.
0
O, dzięki za link! Podmieniam
0
W mediach niestety zawsze trzeba gadać taką "papkę". Ot życie piłkarza ;)
0
Nikt tutaj nie sieje fermentu. Jeżeli nie zauważyłeś, to pełny wywiad z Messim był na stronie tego samego dnia, co został opublikowany na łamach argentyńskiego Ole: http://www.fcbarca.com/59966-jesli-strzelilbym-gola-w-finale-wszyscy-mowiliby-ze-rozegralem-spektakularny-mundial-quot.html
2
Ewentualnie jeszcze szukaj na Ebay'u
0
Owszem, z Celtą nie zagrał dobrego meczu. Cóż, ma jeszcze trochę czasu.
7
0
Aż tak dziwnie jakoś, że się nic nie dzieje ;)
0
No przecież są podane przewidywane składy, a komentarz jest dodatkiem do artykułu.
0
Zgodnie z tym, co jest napisane to nie jest "przewidywany skład wg redaktora FCBarca.com" tylko "Typ". Typowana jest na podstawie ostatnich występów piłkarzy.
2
Faktycznie, zaraz będzie poprawione. Gapa ze mnie.
1
Kto wie, czy z kontuzją nie zagrałby lepiej od Pique ;)
0
Dokładnie tak.
0
Nie. nie musisz. Jest ono niezbędne przy odbieraniu nagrody.
0
Jakiego maila? Sprecyzuj problem jaki masz, bo aktualnie nie wiadomo o co chodzi.