9

Zostawcie tego Dembele, nie grał źle, grał nie na swoim skrzydle, a do tego grał z obroncą, który do niego nie pasuje. Coutinho schodzący do środka i Alba latający po skrzydle idealnie się uzupełniają. Dembele grając na prawym skrzydle z Roberto w obronie będzie miał wolne skrzydło, a Roberto będzie schodził do środka, przez co mimo innych pozycji względem lewego skrzydła nie będą się ze sobą "gryźć"

0

Brakuje mu gry na swoim skrzydle xD

0

Po prostu dla Alby idealnym partnerem jest Coutinho, Dembele na prawym skrzydle musi grać

17

Posadził go w jednym meczu na ławke na 1 połowę
La rambla
ALE ON GUPI CO ON ROBI JAK TO KUTINIO NA ŁAWCE JAK TAK MOŻNA TO NIE DOPUSZCZALNE NIM SIW NIE ROTUJE EE

0

Co jest dziwnego w nie strzelaniu idk 5 bramek kiedy przeciwnik ma 20 % posiadania piłki i jedyne co robi to broni? W takich meczach zawsze ostatnie 30 minut to jest dopiero normalna gra, a gra na "naszym" poziomie to dopiero ostatnie 10 minut

0

Nosz jap
Japa tak i czekać na 2 połowę, Barca zawsze z autobusami słabo sobie radzie pierwszej połowie

0

La Rambli nigdy nie dogodzisz xD

0

Ernesto zacznij grać 4231, błagam cb :v

0

Wtedy jeszcze sam nie wiedział że Messi go ogranicza

0

Mordo ty mojaaaaa DIEGOOOOO

1

A co jeżeli Ronaldo miał taśmy na Benzeme?

0

Rok temu go oświeciło dopiero

0

Komentarz usunięty

0

A co jeżeli to przez Messiego Suarez gra tak słabo? Może to on go ogranicza? Hmmm

0

Ważny mecz xD.

0

Nigdzie nie ma

0

Nie e.

0

No niestety. Trzeba gdzieś z boku strony walnąć zakładkę - najpopularniejsze streamy, bo to już wytrzymać nie można

6

Pisało w artykule o meczu Barcy pod jakim linkiem jest mecz - co chwilę komentarze kto ma linka
Mecz jest na Polsacie, mecz jest na wszystkich najpopularniejszych stronkach, tak ciężko 1 link sobie zapisać choćby na głupiej kartce jeżeli się nie umie używać zakładek? Co mecz mam wrażenie że na tą stronkę trafiają ludzie co nigdy żadnego streama nie oglądali, albo wszyscy dostają jakiejś 2 godzinnej amnezji co tydzień akurat w trakcie meczy. Nosz jap.#$

2

Macie sport 365 lajwa kierwa

0

Macie polsat.

2

Gdyby Suarez tak umiał ...

0

No musi wkońcu walczyć z Dembele, więc każda bramka jest dla niego ważna :v

1

Jakbyś był w temacie to byś wiedział że Klopp sam chciał sprzedać Coutinho, rozgrywa zajebiście ale w teamie Kloppa nawet Firmino musi wracać się do obrony, a Coutinho pod względem wydajnościowym nie ma takich możliwości latać od bramki do bramki

1

Nawet jak nie odejdzie, to nie będzie wartościowym zmiennikiem, takim jak Rafa. A z tym graniem to już nie komentuje, bo już żygać się chce od tego "łeeeee on młody biedny chopak MUSI GRAĆ CIONGLE MUSI SIE ROZWIJAĆ" nosz kur..

0

Prędzej Denis, jak ktoś z czwórki Messi - Coutinho - Dembele - Malcom dodtanie kontuzji ( tfu tfu odpukać) to nie mamy ofensywnego rezerwowego mordeczko, a jednak te 3 zmiany na mecz fajnie byłoby wykorzystywać

0

Suarez (Munir)
Coutinho Messi Dembele (Malcom Rafinha)
Busi Rakitić (Vidal Arthur)
Tak to powinno wyglądać

1

Messi nieźle, załatwił nam pierwsza bramkę z wolnego (strzał - słupek - podeszwa bramkarza - słupek - dobitka Pique)

1

Arthur według jednych zajebioza, według drugich "tylko zachowawczo i na boki"

0

Ma na myśli głupie zmiany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?