RobertoMyKing
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2018
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No czy ja wiem czy taki oficjalny ten mecz :v
0
235 lvl był, połowa eq w czarnych kamieniach :v
0
Uuu szanuję za szejksy, na w6 b
(Międzynarodowy) byłem w top3 gildii na serwerze, która była top1 polską gildią. Codziennie minimum 3 godziny na to chelrstwo marnowałem przez pół roku
0
Oj przestańcie z tym Marcelo, zasłużył to dostał odemnie lite i tyle
2
Dzięki za gratyfikacje mordk
0
O no to jest dobrze że tak jest dobrze uuu makarena
0
To nie może być prawda
3
Nie wiem jak wy ale ja myślę oczywiście że nie
0
W pełni się z tobą zgadzam
0
Japierd... kiedy wy zrozumiecie że Ronaldo sam chciał odejść
2
Zdecydowanie LM
0
A czy jesteś w miarę rozsądny? Bo to ważne
0
Tvp jedeeeeen.
1
UNIA EUROPEJSKA SKURCZYBYKI
0
Ciekawe na którym xDDD. Na prawym będzie walka Malcoma i Dembele, a lewe jest dla Coutinho więc no sory
1
Czyli Munir i Altacet będą mieli ostatnia okazję żeby pokazać kto jest lepszy a kto wylatuje :o
1
Alena i tak już nie pogra, więc co nam szkodzi kupować dalej xD
1
Jakie jutro mordo jakie jutro
1
Mieszkaniec Mrągowa pozdrawia
1
No było to w dzień meczu Polski z Kolumbią
Zaczęło się o 18:30 coś koło tego
Jeden ziomek zaliczył zgona o 20 i obudził się o 3 w nocy więc cały melanż go przegapił (właściciel działki)
A główny agent, był taki najebany, kiedy był już sam na sam w domku z ekhem koleżanką, to podczas ten teges, zaczął walić konia siedząc obok laski xDDD. Pozatym raz znaleźliśmy go w krzakach jak nie ogarniał co się dzieje i nie mógł wyjść, spał ogólnie w namiocie podczas deszczu przez kilka godzin, cały mokry, bez butów, z gaciami zarzyganymi przed domkiem, z zakrwawionym nosem (wcześniej 2 razy dostał lute od innej loszki za to że się do niej kleił xD). A no i ogólnie on był spakowany bo miał o 7 rano jechać autobusem do ojca więc XDDDD. Cały ryj miał dodatkowo w markerze. Jeden siedział normalnie na krześle, chwilę wcześniej gadał z nami, ja pacze a ten zaczyna się zsuwać i spada na podłogę, piękny zgon xD. A no i potem jeszcze były dymy bo ta loszka co mu zajebała koniec końców tak jakby zdradziła chłopaka, ten z nią zerwał i tańczył do błogosławieni miłosierni (to już o 6 rano xD)
1
Ja na początku wakacji miałem ciekawy melanż na działce (roczniki 01-02 więc tak, młodziki")
0
Pewnie się nasłuchałeś że nie "nie jestem w Niemcach tylko w Niemczech" więc tutaj taką hybrydę żeś wykminił xD
1
Oj skoro akurat United mamy sprzedać Minę, to coś czuję że te szansę są sporo większe
0
Czyli Juve wygra LM, bo oni jedyni byli w piątce u każdego 100% legit no scam
0
DO NIEMCZECH?
0
Jedyna rzecz w której jest chyba gorszy od JBL to maksymalna głośność, ale to akurat nie ma dużego znaczenia, bo można znaleźć głośniejszą "pierdziawę" innej firmy
1
Ma bardzo przyjemny bas, ma ledy (którymi można sterować ustawiając różne częstotliwości migania), nie trzeszczy, dźwięk jest bardzo czysty, trzyma nawet do 24h, jest odporny na zachlapania, kurz itp, więc na orla w deszcz się nada. A no i ledy można wyłączyć jakby się komuś nie podobały.
0
Wystarczy kumplu?
3
1. JBL Jedzie na samej renomie firmy, można powiedzieć że identycznie jak Samsungi, (nie mówię o flagowcach)
2. Głośniki od nich gubią częstotliwości
3. Grają bardzo płytko
4. Są przehype'owane przez Gimby, większość ludzi je poleca bo nie miało innych głośników w tej cenie
5. Jedyny sens kupowania JBL to wtedy jak masz kilku kumpli co mają JBL'e (te 500 Ziko w+) a planujesz na przykład na imprezach połączyć wszystkie razem żeby grały jako jeden zestaw
1
Paco, Denis i Roberto to wciul zżyte ze sobą chłopaki, więc ich mi najbardziej szkoda jak ich rozdzielą :v