0

@DonAndresFCB Bo jego matka jest niczego sobie i rozbudziła wyobraźnię milionów Laramblowiczów =}

1

@sopelinho Do tego temat Messiego bym dorzucił :)

1

@Sehzade1899 Pętla się zaciska. Kolejna prywatność jest odbierana.
Przepisy stwarzające okazję do nadużyć z pewnością będą naginane. I co wtedy zrobisz? Odwołasz się gdzieś? Kto Ciebie obroni? Ehh...

1

@sebo939 Łyknęła wszystko co jej na język przyszło ( ͡° ͜ʖ ͡° )

1

@Survier W związku z tym podrożeją paliwa na stacjach.
Czego tu nie rozumieć? =D

1

@msmsms Hmm kwestia gustu, ale cos w tym jest.
Mnie przykładowo okropnie drażni hiszpański z powodu tego ich bełkotu i okropnego seplenienia.
No a francuski jest zjebany do kwadratu =}

3

@Przemek2323 Hehe dokładnie takie jest gadanie wśród gawiedzi - pis daje, każdy dostaje więcej.
Mnie natomiast oni dymają solidnie od 2015 r. i stuleję od nich dostałem.

1

@Viajero Skolka dienieg?

0

@Foro Zawsze mogą zostać w domu. Nie roznosić bakterii. Dbać o siebie i innych.

0

@Adamski69 "Paździerzowe zwycięstwo, Celtics jak Real, pakt z belzebubem."
Tak to powinno brzmieć =]

19

@Criss18Barca To jest niesamowite, że możesz tak szastać cudzymi pieniędzmi, zostać zwolnionym i nie ponieść żadnej odpowiedzialności za długi i straty.
Tego Bartkomeu et consortes powinno się zlicytować.
Barcelona jak wszystkie polskie rządy.

1

@Kgorecki2500 Czytam komentarze pod postem i ludzie są ogłupieni propagandą. Zero samodzielnego myślenia.
U Ciebie z kolei widać, że myślisz w dalszej perspektywie. Miło :)

0

@Emhyr Zbyt długie przebywanie w jaskiniach szkodzi cerze i cebulkom włosów.

0

@michal26 Era Open, a kiedyś, to całkiem inne historie.

0

@JohnnyBarca Nasi eksperci zadecydowali, że to jedyny finał słusznie wygrany przez Real.
Przypomnę tylko, że w 1939 r. Polska miała zawarte same "słuszne" i "moralne" sojusze. =O

0

@taris Może i fejk, ale za to jaki piękny =}

0

@vangoor Skoro inflacja zjadła te 200 zł, to logicznym byłoby stanąć w prawdzie i obniżyć 500+ do 300 zł.

2

@zadafcb Ale miazga - 40 do 16 :D

1

@Kurkmen Nieee no faszyzm, raszyzm!!!ein

0

@LaRoja Chodzą też plotki, że to o SIOSTRĘ Gaviego chodzi. TO miałoby sens bo była mowa, że nadział na bonera jakąś 20 latkę.

3

@JimMorrisonFCB Inni piszą na TT, że chodzi jednak o jego siostrę. Jak tak dalej pójdzie, to okaże się, że Pique dymał mu ojca.

0

@Pogba Czyli jednoznacznie potwierdza się fakt i obiegowa opinia, że Pikej, to maderfaker.

2

@Kidd Czytam to i nie mogę przestać się śmiać ;DDD

0

@marcin62 Ogólnie wszystko idzie w taką stronę, że babom pozwala się na więcej, a faceci są non-stop sztorcowani z każdej strony.

0

@FC1899Barca To tak realistyczne jak wyjście z grupy przez Włochów.

1

@Kidd Valencia walka o utrzymanie. Czas start!

1

@patryk355 Ewidentnie ma to coś. Jakby już tu grał!

7

@Emhyr Barca powinna złożyć ofertę za tego Kałtinio.

0

Co sądzicie o reprezentacji Włoch w kontekście zbliżającego się Mundialu?
Zrewanżują się Argentynie? Czy pomoże powrót Federico Chiesy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?