Rocky_Bilbao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2022
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonAndresFCB Bo jego matka jest niczego sobie i rozbudziła wyobraźnię milionów Laramblowiczów =}
1
@sopelinho Do tego temat Messiego bym dorzucił :)
1
@Sehzade1899 Pętla się zaciska. Kolejna prywatność jest odbierana.
Przepisy stwarzające okazję do nadużyć z pewnością będą naginane. I co wtedy zrobisz? Odwołasz się gdzieś? Kto Ciebie obroni? Ehh...
1
@sebo939 Łyknęła wszystko co jej na język przyszło ( ͡° ͜ʖ ͡° )
1
@Survier W związku z tym podrożeją paliwa na stacjach.
Czego tu nie rozumieć? =D
1
@msmsms Hmm kwestia gustu, ale cos w tym jest.
Mnie przykładowo okropnie drażni hiszpański z powodu tego ich bełkotu i okropnego seplenienia.
No a francuski jest zjebany do kwadratu =}
3
@Przemek2323 Hehe dokładnie takie jest gadanie wśród gawiedzi - pis daje, każdy dostaje więcej.
Mnie natomiast oni dymają solidnie od 2015 r. i stuleję od nich dostałem.
1
@Viajero Skolka dienieg?
0
@Foro Zawsze mogą zostać w domu. Nie roznosić bakterii. Dbać o siebie i innych.
0
@Adamski69 "Paździerzowe zwycięstwo, Celtics jak Real, pakt z belzebubem."
Tak to powinno brzmieć =]
19
@Criss18Barca To jest niesamowite, że możesz tak szastać cudzymi pieniędzmi, zostać zwolnionym i nie ponieść żadnej odpowiedzialności za długi i straty.
Tego Bartkomeu et consortes powinno się zlicytować.
Barcelona jak wszystkie polskie rządy.
1
@Kgorecki2500 Czytam komentarze pod postem i ludzie są ogłupieni propagandą. Zero samodzielnego myślenia.
U Ciebie z kolei widać, że myślisz w dalszej perspektywie. Miło :)
0
@Emhyr Zbyt długie przebywanie w jaskiniach szkodzi cerze i cebulkom włosów.
0
@michal26 Era Open, a kiedyś, to całkiem inne historie.
0
@JohnnyBarca Nasi eksperci zadecydowali, że to jedyny finał słusznie wygrany przez Real.
Przypomnę tylko, że w 1939 r. Polska miała zawarte same "słuszne" i "moralne" sojusze. =O
0
@taris Może i fejk, ale za to jaki piękny =}
0
@vangoor Skoro inflacja zjadła te 200 zł, to logicznym byłoby stanąć w prawdzie i obniżyć 500+ do 300 zł.
2
@zadafcb Ale miazga - 40 do 16 :D
1
@Kurkmen Nieee no faszyzm, raszyzm!!!ein
0
@LaRoja Chodzą też plotki, że to o SIOSTRĘ Gaviego chodzi. TO miałoby sens bo była mowa, że nadział na bonera jakąś 20 latkę.
3
@JimMorrisonFCB Inni piszą na TT, że chodzi jednak o jego siostrę. Jak tak dalej pójdzie, to okaże się, że Pique dymał mu ojca.
0
@LaRoja https://x.com/melihesatacil/status/1532324718031814656
@Pogba
0
@Pogba Czyli jednoznacznie potwierdza się fakt i obiegowa opinia, że Pikej, to maderfaker.
2
@Kidd Czytam to i nie mogę przestać się śmiać ;DDD
0
@marcin62 Ogólnie wszystko idzie w taką stronę, że babom pozwala się na więcej, a faceci są non-stop sztorcowani z każdej strony.
0
@FC1899Barca To tak realistyczne jak wyjście z grupy przez Włochów.
1
@Kidd Valencia walka o utrzymanie. Czas start!
1
@patryk355 Ewidentnie ma to coś. Jakby już tu grał!
7
@Emhyr Barca powinna złożyć ofertę za tego Kałtinio.
0
Co sądzicie o reprezentacji Włoch w kontekście zbliżającego się Mundialu?
Zrewanżują się Argentynie? Czy pomoże powrót Federico Chiesy?