1

@HighestInTheRoom Przecież dalej jest instagram i La Rambla ;))

1

@michal26 Proponuję 0,5 l do obiadu. Każdy wypije i zapomni ;)

2

@Janiama Niedługo wygra wybory ;)

0

@KrychaFCB Panie Osama - DZIĘKUJEMY!

0

@ranger3120 Roślinność będzie pięknie rosła :)
Soczysta zieleń, bogactwo ziół, o złocistym zbożu nie wspominając :)

2

@DLFCB Haha nie mogę ;D
VAMOS DEMBELE!!!

1

@against_modern_football Kolejne 9 mld pomocy ukrainie!!!11

0

@Kgorecki2500 W takim razie będą też zmiany w polskim rządzie.

1

@Kondziubarca Całowali się?

0

@kuczyniak Potwierdzam również z własnej okolicy - budowlańcy w związku z recesją mają mniej pracy i niekiedy chcą dwa razy mniej pieniędzy niż wcześniej.

1

@Kgorecki2500 Polecam z dodatkiem boczku w ruskich. Aromatyczne.

0

@Sau_Ron Czekaliśmy na to.
Dziękujemy!!!1

1

@Ojciec5tkidzieci I can't breathe...

0

@Oskar00 Los Angeles FC i dream team z Balem.

1

@adi7adi8 Zachowują dystans społeczny wy foliarze!

0

@taris Wszyscy są na bunga bunga party na jachcie Silvio pływającego przy Ibizie.

0

@barpol11 Niech czuje się ważny i potrzebny, to nie stuknie w ramach rewanżu czyjejś matki ;>

0

@kamilos1214 Katar w nosku jest? ;> Może było wciągane? ;>

0

@MICHU_LOKU123 Tak obiektywnie, to nie strzelił źle. Piękna parada bramkarza.

1

@svensonFCB O dziwo fachowcy nie znają się na tym :)

1

@FC1899Barca Niezwykle ciekawa relacja Pana redaktora.

0

@KrystianR Hehe właśnie by się zdziwił z tym lewym pasem :) coś kojarzę, że w kodeksie jest inaczej.

0

@masq Wehikuł czasu? To byłby cud!

0

@KrystianR Tutejsi fachowcy zaraz szybko Cię wyjaśnią. :D

0

@Cadafaz Paranoja.

0

@tomek8756 A co ma piernik do wiatraka?

6

@Barca1992 Duchowni każdego wyznania płacą podatek w formie zryczałtowanej od ilości parafian - tzn. bez względu na to ile dostaną, to zawsze muszą płacić podatek dochodowy i to nie mały. Zachęcam do zapoznaniem się z systemem podatkowym w Polsce, a nie powtarzaniem sloganów "w imię postępu".
Dlaczego nie należy opodatkować kościół prawosławny?

0

@Dynak Policjant nie jest od tego żeby się mścić bo ktoś go obraził. Tym bardziej skoro staje z pozycji osoby silniejszej.
Francji nie przywołuj bo to patologia i jeżeli do niej się porównywać, to tylko w przypadku kompletnego upadku obyczajów i praw jednostki.

0

@MesQueUnClub96 Typowe narzekajło z każdego powodu (nawet jak drużyna dojdzie do finału ligi mistrzów xD) - i tak to się tutaj żyje z takimi ludźmi.

0

@koksik2700 A ile byków zabiło bezbronnych ludzi? Nie chodzi o tych podczas walki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?