Rocky_Bilbao
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2022
4 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HighestInTheRoom Przecież dalej jest instagram i La Rambla ;))
1
@michal26 Proponuję 0,5 l do obiadu. Każdy wypije i zapomni ;)
2
@Janiama Niedługo wygra wybory ;)
0
@KrychaFCB Panie Osama - DZIĘKUJEMY!
0
@ranger3120 Roślinność będzie pięknie rosła :)
Soczysta zieleń, bogactwo ziół, o złocistym zbożu nie wspominając :)
2
@DLFCB Haha nie mogę ;D
VAMOS DEMBELE!!!
1
@against_modern_football Kolejne 9 mld pomocy ukrainie!!!11
0
@Kgorecki2500 W takim razie będą też zmiany w polskim rządzie.
1
@Kondziubarca Całowali się?
0
@kuczyniak Potwierdzam również z własnej okolicy - budowlańcy w związku z recesją mają mniej pracy i niekiedy chcą dwa razy mniej pieniędzy niż wcześniej.
1
@Kgorecki2500 Polecam z dodatkiem boczku w ruskich. Aromatyczne.
0
@Sau_Ron Czekaliśmy na to.
Dziękujemy!!!1
1
@Ojciec5tkidzieci I can't breathe...
0
@Oskar00 Los Angeles FC i dream team z Balem.
1
@adi7adi8 Zachowują dystans społeczny wy foliarze!
0
@taris Wszyscy są na bunga bunga party na jachcie Silvio pływającego przy Ibizie.
0
@barpol11 Niech czuje się ważny i potrzebny, to nie stuknie w ramach rewanżu czyjejś matki ;>
0
@kamilos1214 Katar w nosku jest? ;> Może było wciągane? ;>
0
@MICHU_LOKU123 Tak obiektywnie, to nie strzelił źle. Piękna parada bramkarza.
1
@svensonFCB O dziwo fachowcy nie znają się na tym :)
1
@FC1899Barca Niezwykle ciekawa relacja Pana redaktora.
0
@KrystianR Hehe właśnie by się zdziwił z tym lewym pasem :) coś kojarzę, że w kodeksie jest inaczej.
0
@masq Wehikuł czasu? To byłby cud!
0
@KrystianR Tutejsi fachowcy zaraz szybko Cię wyjaśnią. :D
0
@Cadafaz Paranoja.
0
@tomek8756 A co ma piernik do wiatraka?
6
@Barca1992 Duchowni każdego wyznania płacą podatek w formie zryczałtowanej od ilości parafian - tzn. bez względu na to ile dostaną, to zawsze muszą płacić podatek dochodowy i to nie mały. Zachęcam do zapoznaniem się z systemem podatkowym w Polsce, a nie powtarzaniem sloganów "w imię postępu".
Dlaczego nie należy opodatkować kościół prawosławny?
0
@Dynak Policjant nie jest od tego żeby się mścić bo ktoś go obraził. Tym bardziej skoro staje z pozycji osoby silniejszej.
Francji nie przywołuj bo to patologia i jeżeli do niej się porównywać, to tylko w przypadku kompletnego upadku obyczajów i praw jednostki.
0
@MesQueUnClub96 Typowe narzekajło z każdego powodu (nawet jak drużyna dojdzie do finału ligi mistrzów xD) - i tak to się tutaj żyje z takimi ludźmi.
0
@koksik2700 A ile byków zabiło bezbronnych ludzi? Nie chodzi o tych podczas walki.