La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 827 Culés

konto usunięte

7

Inflacja 15.6% piękny wynik :)

2

@Janiama Niedługo wygra wybory ;)

1

@Janiama Mi się nie podoba :v

1

@Janiama Już mnie to nawet nie rusza

3

@Janiama wincyj socjalu

konto usunięte

1

@Janiama pan premier mówił że od czerwca będzie spadać. Nie gadaj głupot XD

konto usunięte

1

@Peszko07 Tak ale już mamy Lipiec:)

2

@Peszko07 jak ma spadać, jak nie ma redukcji wydatków Państwa na tak zwaną redystrybucję.
To jest chore. 13 i 14 emerytury, 500+ (o zgrozo szykują podwyżkę tego programu!) Wszelkie 300+, etc. Etc.
Nas na to nie stać. Dość już Państwa opiekuńczego. Gdyby te pieniądze szły na poprawę służby zdrowia, lub szkolnictwa, lub nawet bezpieczeństwa narodowego - zrozumiałym, ale nie mogę przeboleć tego, że ktoś za nic nie robienie dostaje hajs. Po prostu nie mogę.
Dodam jeszcze, że pomagać trzeba umieć. Ot chociażby program pomocy ludziom niezdolnym do pracy jest chory. Analogicznie system pośrednictwa pracy xD 2022 rok, a pośredniak dalej funkcjonuje w takiej formie jak kilkadziesiąt lat temu. Pomagać się powinno TYLKO osobom chcącym pomocy i pewne rzeczy należy wymuszać, a nie że ludzie nie chcą zmieniać swojego życia, tylko żyć na czyjś koszt. Arystokracja pieprzona xD

1

@Peszko07 A wspomniał o czerwiec, którego roku mu chodziło? xd

0

@michal26 A co z pieniędzmi za długie pożycie małżeńskie? xD jak się ten pomysł potoczył, bo nie obserwowałem?

0

@Barcanajlepszyteam żartujesz teraz ze mnie? Ten program jest? Był rozważany? Pierwsze słyszę.
Nieeee..to nie może być prawda xD

1

@michal26 https://warszawa.naszemiasto.pl/500-plus-dla-malzenstw-to-nowy-pomysl-jaki-trzeba-miec-staz/ar/c3-8861331

Wygląda na to, że na razie to tylko petycja, ale kto wie, co będzie w przyszłości xD

1

@michal26 Proponuję 0,5 l do obiadu. Każdy wypije i zapomni ;)

0

@Barcanajlepszyteam Jezus Maria...
@Rocky_Bilbao tutaj 0,5l to za mało haha

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?