0

Komentarz usunięty

0

A dziękuję dziękuję. Korzystam z niej od roku :)

0

Dziękuję, a nie wiesz może czy obejrzę meczyk w tv ORANGE ?

0

Na jakim kanale jest mecz PSG - Chelsea ?

0

Czy obejrzę dziś mecz Chelsea-PSG na w telewizji ORANGE ? :) Z góry dziękuję .

0

czwgoś takiego nie powinno być ! szkoda bo mialem Lewym w 100 meczach 111 bramek a teraz w 128 111 , troche szkoda statystyki

0

dlaczego w 1 lidze ciężko trafić na zwykłego rywala ?

0

no tak, tylko że mi 10 meczy pod rząd wyszykuje cziterów a jeden mecz zwykłego - mnie to dobija .

0

Co mogę zrobić jak w filie 16 UT PC. Jestem w 1 lidze a cały czas łączy mnie z brązami i wywala z meczu i w ten sposób tracę kontrakty . Co mam zrobić ? Błagam pomocy bo mnie szlak trafia. Dziękuję.

0

dzieki przyjacielu

0

jak pisac w wodzie aby tekst byl jeden pod drugim bez przerw ?
tak
nie oto mi chodzi a nie:
tak

nie

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

0

ja wygrałem pierwszą skłądem za 40 k i jestem z twgo powodu bardzo dumny z siebie

0

Kup sobie na początek Bebe. Fajny grajek

0

Na początek wykup z katalogu wszystkie bonusy do Ultimate Team

0

pc................

0

sienka potrzebuje dwoch skladow max 150k , albym wygral 1 lige , dzieki

0

SzkodA dzieki........

0

Jeżeli jest dobry To z nią pójdę S jeśli nie to jej odradze . Da ktoś link

0

gdzie moge obejrzeć poza kinem xd caly film pitbull nowe porzadki , pytam sie bo chce wziac dziewczyne do kina i chce najpierw obejrzec ten film czy jest warty, a ona sie uparla , z gory dzieki

0

pc ............................

0

poweim ze mi obojetne , moze byc i dobra hybryda do 80 k

0

cześć . Macie może jakieś fajne składy w fucie i je polecacie . mam jeden dobry i chciałbym jeszcze jeden . z góry dzięki . skład do ok. 80 k :D

0

http://www.futhead.com/16/squads/9957202/ co myslicie o trym skladzie ?

0

Pc...........................

0

1 lige nim wygrałęm . ciekaw bylem co o nim sadzicie.....

0

http://www.futhead.com/16/squads/9265633/ co myślicie o tym składzie . ? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?