RonaldinhoLeGeNd10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
A dziękuję dziękuję. Korzystam z niej od roku :)
0
Dziękuję, a nie wiesz może czy obejrzę meczyk w tv ORANGE ?
0
Na jakim kanale jest mecz PSG - Chelsea ?
0
Czy obejrzę dziś mecz Chelsea-PSG na w telewizji ORANGE ? :) Z góry dziękuję .
0
czwgoś takiego nie powinno być ! szkoda bo mialem Lewym w 100 meczach 111 bramek a teraz w 128 111 , troche szkoda statystyki
0
dlaczego w 1 lidze ciężko trafić na zwykłego rywala ?
0
no tak, tylko że mi 10 meczy pod rząd wyszykuje cziterów a jeden mecz zwykłego - mnie to dobija .
0
Co mogę zrobić jak w filie 16 UT PC. Jestem w 1 lidze a cały czas łączy mnie z brązami i wywala z meczu i w ten sposób tracę kontrakty . Co mam zrobić ? Błagam pomocy bo mnie szlak trafia. Dziękuję.
0
http://www.futhead.com/16/squads/10363921/
http://www.futhead.com/16/squads/10373869/
http://www.futhead.com/16/squads/10373782/
http://www.futhead.com/16/squads/10378429/
Polecam te składy tak do 3 ligi :D
0
dzieki przyjacielu
0
jak pisac w wodzie aby tekst byl jeden pod drugim bez przerw ?
tak
nie oto mi chodzi a nie:
tak
nie
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
0
ja wygrałem pierwszą skłądem za 40 k i jestem z twgo powodu bardzo dumny z siebie
0
Kup sobie na początek Bebe. Fajny grajek
0
Na początek wykup z katalogu wszystkie bonusy do Ultimate Team
0
pc................
0
sienka potrzebuje dwoch skladow max 150k , albym wygral 1 lige , dzieki
0
SzkodA dzieki........
0
Jeżeli jest dobry To z nią pójdę S jeśli nie to jej odradze . Da ktoś link
0
gdzie moge obejrzeć poza kinem xd caly film pitbull nowe porzadki , pytam sie bo chce wziac dziewczyne do kina i chce najpierw obejrzec ten film czy jest warty, a ona sie uparla , z gory dzieki
0
pc ............................
0
poweim ze mi obojetne , moze byc i dobra hybryda do 80 k
0
cześć . Macie może jakieś fajne składy w fucie i je polecacie . mam jeden dobry i chciałbym jeszcze jeden . z góry dzięki . skład do ok. 80 k :D
0
http://www.futhead.com/16/squads/9957202/ co myslicie o trym skladzie ?
0
Pc...........................
0
1 lige nim wygrałęm . ciekaw bylem co o nim sadzicie.....
0
http://www.futhead.com/16/squads/9265633/ co myślicie o tym składzie . ? :D