0

Na zdf jest dziś mecz ligi mistrzów ?

0

Dzięki przyjacielu ! Chyba mecz jest atleti :)

0

Czy w telewizji Orange jest Zdf

0

siema. potrzebuje ulozyc 15 pytań na temat kredytow dla gimnazjum ? pomoze ktos ?

0

da ktoś transmisję do meczu ?

0

57:1:4 sorry 6yyyyy

0

Jestem w 1 pc. Mój bilans 50:1:4

0

Sevilla.........

0

Mandanda Montoya Mascherano Murillo Marcelo Messi Modrić Mhitaryan mandzukić Mirallas Mcgeady

0

jak tu nie ma calego filmu

0

Gdzie mogę obejrzeć film pitbull z tego roku co jest Andrzejek . Proszę o link

0

a inaczej się nie da ?

0

jak rozkrecic pada do xbox360 jakies dziwne srubki sa

0

czy mozna cos zrobil jak pad do xbox 360 wpadl mi dp owdy , jak go suszyc ?

0

czyli niech będzie założóny ?

0

na na złamanie dużego palca u nogi powinno zakładać się gips ? Mam założony od dzisiaj, ale wydaje mi się, że to jest chore. Słucham opinii .

0

http://allegro.pl/smartfon-huawei-ascend-y530-1-2-ghz-gps-i5934516592.html co o nim myślicie ? Mogę kupić tel do 300zł . Będę zadowolony ?

0

http://allegro.pl/lark-cirrus-4-5s-dualsim-ips-gps-5mpx-bialy-fv23-i5961797989.html co myslciie o tym telefonie , malo bede uzywal a moge kupic do 300 zl telefon .

0

witam. mam pytanie jaki samsung dotykowy kupić do 300 zł . podawajcie symbole. z góry dzięki

1

Orange nie ma tych kanałów. Wczorajsamsię pytałem .

1

Dziękuję . Miłego meczu .

0

Na jakim kanale jest mecz ?

0

Nike tiempo . Najlepsze jakie są .

0

A podasz swój skład, to może sobie pozwolę zrobić, jeśli mówisz , że dobrze się gra :)

0

Chętnie polecę jeden skład. Alves Douglas Piqué Mustafi Gaya Parejo Rakitić Mahrez Vardy Martial . 4-3-2-1 . Martial jako inform skrzydłowy . Składem gra się bardzo solidnie. Można pozmieniać trochę i 1 liga twoja, jak umiesz grać. :)

0

Podam Ci mój skład: PS : wygrał 1 ligę :D. Trapp Alves Luiy Marquinhos Luis Ramires Coutinho Firmino Oscar Teixeira Bernanrd 4-1-2-1-2)2=, pryerobiem teixeire na atak 189 mecyz 278 bram

3

E.Lavezzi w Chinach - parodia jakaś heheh

0

Kiedyś liga brazylijska była najlepsza, tak twierdzi mój dziadek wierny kibic Santos .

3

6 lat miałem jak byłem z tatą na Camp Nou . I od wtedy Kibicuje :)

1

Witam , jestem tutaj nowy. Mam 15 lat. Kibicuje Barcy od 9 lat. Od zawsze jej kibicowałem. Nigdy nie byłem za nikim innym niż ukochaną Barça. A tak poza tematem. Jeżeli Mats chce odejść to niech idzie. LENO ma klauzulę 18mln € o jest chyba lepszy. Co o nim sądzicie. Mam nadzieję na dyskusję. VISCA EL BARÇA ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?