RonaldinhoLeGeNd10
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na zdf jest dziś mecz ligi mistrzów ?
0
Dzięki przyjacielu ! Chyba mecz jest atleti :)
0
Czy w telewizji Orange jest Zdf
0
siema. potrzebuje ulozyc 15 pytań na temat kredytow dla gimnazjum ? pomoze ktos ?
0
da ktoś transmisję do meczu ?
0
57:1:4 sorry 6yyyyy
0
Jestem w 1 pc. Mój bilans 50:1:4
0
Sevilla.........
0
Mandanda Montoya Mascherano Murillo Marcelo Messi Modrić Mhitaryan mandzukić Mirallas Mcgeady
0
jak tu nie ma calego filmu
0
Gdzie mogę obejrzeć film pitbull z tego roku co jest Andrzejek . Proszę o link
0
a inaczej się nie da ?
0
jak rozkrecic pada do xbox360 jakies dziwne srubki sa
0
czy mozna cos zrobil jak pad do xbox 360 wpadl mi dp owdy , jak go suszyc ?
0
czyli niech będzie założóny ?
0
na na złamanie dużego palca u nogi powinno zakładać się gips ? Mam założony od dzisiaj, ale wydaje mi się, że to jest chore. Słucham opinii .
0
http://allegro.pl/smartfon-huawei-ascend-y530-1-2-ghz-gps-i5934516592.html co o nim myślicie ? Mogę kupić tel do 300zł . Będę zadowolony ?
0
http://allegro.pl/lark-cirrus-4-5s-dualsim-ips-gps-5mpx-bialy-fv23-i5961797989.html co myslciie o tym telefonie , malo bede uzywal a moge kupic do 300 zl telefon .
0
witam. mam pytanie jaki samsung dotykowy kupić do 300 zł . podawajcie symbole. z góry dzięki
1
Orange nie ma tych kanałów. Wczorajsamsię pytałem .
1
Dziękuję . Miłego meczu .
0
Na jakim kanale jest mecz ?
0
Nike tiempo . Najlepsze jakie są .
0
A podasz swój skład, to może sobie pozwolę zrobić, jeśli mówisz , że dobrze się gra :)
0
Chętnie polecę jeden skład. Alves Douglas Piqué Mustafi Gaya Parejo Rakitić Mahrez Vardy Martial . 4-3-2-1 . Martial jako inform skrzydłowy . Składem gra się bardzo solidnie. Można pozmieniać trochę i 1 liga twoja, jak umiesz grać. :)
0
Podam Ci mój skład: PS : wygrał 1 ligę :D. Trapp Alves Luiy Marquinhos Luis Ramires Coutinho Firmino Oscar Teixeira Bernanrd 4-1-2-1-2)2=, pryerobiem teixeire na atak 189 mecyz 278 bram
3
E.Lavezzi w Chinach - parodia jakaś heheh
0
Kiedyś liga brazylijska była najlepsza, tak twierdzi mój dziadek wierny kibic Santos .
3
6 lat miałem jak byłem z tatą na Camp Nou . I od wtedy Kibicuje :)
1
Witam , jestem tutaj nowy. Mam 15 lat. Kibicuje Barcy od 9 lat. Od zawsze jej kibicowałem. Nigdy nie byłem za nikim innym niż ukochaną Barça. A tak poza tematem. Jeżeli Mats chce odejść to niech idzie. LENO ma klauzulę 18mln € o jest chyba lepszy. Co o nim sądzicie. Mam nadzieję na dyskusję. VISCA EL BARÇA ...