0

BAN za spam

mod

0

BAN za spam

mod

0

BAN za spam

mod

0

BAN za spam

mod

0

Nie spamuj!

ostrzeżenie

mod

0

BAN za spam

mod

0

Mam pytanie znacie jakąś stronke z meczami barcy do ściągniecia !!

Najlepiej z sezonu 2005/2006!! PROSZE O POMOC!!!

0

2:1 Iniesta :) ALE BYŁ SPALONY

0

Na sopcascie kanał 68445 canal + sport hd zajebiste!!

0

Ej macie jakieś mecze barcy z realem ten co było 1:1 .. 1.04.2006 albo ten co było 3:0 2 bramki ronaldinho albo wogóle jakies fajne mecze bo jestem fanem ronaldinho:) z Góry ThX:)

0

patryk

Ronaldinho nie strzela z wolnych i karnych widać jak sie znasz ... to jest jego pierwsza bramka z wolnego i raz strzelił karnego.. bo wiecej karnych strzelał kaka który dużo gorzej wykonuje jedenastki ale on juz dawno jest w milanie i pewnie dlatego...Ronaldinho ma już 7 bramek wogole w milanie w tym tylko 1 z karnego i 1 z wolnego..

0

Mi działa bez ścięcia i wogole na pełnym ekranie sobie ogladam i taka jakos jak na małym na CAble;D Wiec przynajmniej z 2 razy lepsza jakosc albo wiecej napewno !!

0

na sopcascie kanał 4656

0

http://www.sendspace.pl/file/NxrhF6Rb/ skrót w świetnej jakości trwa 8 min 40 sek :D Pobierajcie:)

0

Po tym artykule nie mam żadnych wątpliwości że to jest najlepszy serwis o Barcelonie:) Wszystko szybko,przejżyście, viedo świetne .. SERWIS CUDO:)

0

nom wiem ale niektórzy tego niewiedzą:)

0

Dobrze Van der Varts że są "normalni" kibice realu:) Pozdro!!

0

gooooooooooooooooooollllllllllllll,Golllllllllastooooooooo!! BrAvO MarQueZ

0

Dla mnie henry to jest fenomen widzieliście chyba filmi"Thierry_Henry__Deserve_the_Glory__by_KiJu" on pokazuje caly kunszt i fenomen titiego.... on jest bardzo bramkostrzelny ale nie na lewej flance.;/!

0

Panowie powiem wam że nie odkryłem ameryki ale to jest wstyd...!!

0

GOL GOL GOL GOL GOL .. WISŁA VS BARCA 1:0!!

0

Hanc nie świruj bo moze nie kazdy ma srodki finansowe na taki mecz...! Ciekawe czy ty bys poszedł wiec tak nie kozacz;;/;/

0

Nie nie byłem ...wrrrr;/:D:) ale i tak mam:D

0

Byłem tam mam autografy prawie całej naszej paczki!! Tylko Caceresa nie mam i Pique!! Ale tak to wszystkich zarąbiscie jest ich zobaczyc na żywo!!

0

Masz racje gczoo ale poniosło mnie troche bo to jest juz wkurzające

0

Skoro Messi jest taki dobry a nawet lepszy niz ronaldinho to dlaczego nie za bardzo pomógł barcelonie zdobyć mistrzostwo..;/ Ronaldinho Uczynił to i to 2 razy ! oczywiscie nie sam ale to on tworzył akcje strzelał niesamowicie wazne gole a messi tego nie robi... gdyby messi był lepszy od ronaldinho zdobyli by 2 razy mistrza albo i wiecej to tyle ..

0

Zgadzam sie w 100 % z Xavim 1991 i Gczoo77!

0

A wy wszyscy jesteście zaslepieni tym że Messi gra w barcelonie i chwalicie go za nic praktycznie !! Wszystko co zrobi to i tak go chwialicie nawet jesli bedzie to zrobione źle według mnie messi nic nie pokazał w tym meczu;/@!

0

Sciah

Ronaldinho zdobył duzo wiecje niz messi ! Messi dlatego zdobył tyle nagród bo gra w barcelonie jesli ronaldinho grałby w barcelonie w jego wieku wydaje mi sie ze zdobył by wiecej od messiego ronaldinho zawsze był od niego lepszy..Messi nie ma tekiego przegladu pola jak ronaldinho on biega i zmusza rywali do kolejnych fauli .. oczywiscie bardzo dobrze gra ale według mnie ronaldinho pokazał dużo wiecej niz messi w barcelonie.. wiem ze długa droga przed nim ale ktos kto 2 razy zdobył nagrode Fifa i 1 raz Uefa + Do tego Złotą Piłkę i wiele wiecej innych nagród napewno zasługuje na troche wiecej szacunku a szczególnie od ciebie człowieka który na każdy news o ronaldinho zaczyna sie wypowiadać tak samo co chwile tak beznadziejnie mowiąc o ronaldinho... Dziwny Jesteś...

To na tyle:)

0

Dlaczego MEssi_19 nie masz dostępu do ogladania:D?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?