0

@insp1re tym razem to na pewno się zmotywują

0

@betonito bo mają słabą psyche pipki

1

@Commando 3-4 miejsce i wyjście z grupy LM

11

@Worny najlepiej to ich głaskać i im współczuć

0

@marian_konopka zmienisz zdanie po kilku ligowych meczach xD

0

@klopx w barcelonie na siłowni nie wyciska się więcej niż 40kg

7

niech gwiżdzą, nic mu nie będzie

0

jak tam griezmann gra, otworzył skrzydła bez messiego?

1

@ObiektywnyKibic121 Koeman raczej na to nie wpadnie xD

1

@JohnnyBarca nie będzie kasy, żeby go wywalić pewnie, a wyniki podejrzewam tragiczne

1

@budel17 spokojnie, niedługo jakąś niestety dostanie

1

@ProMILs inter ma długi

1

@chudinhomc a byłeś kiedyś milionerem?

1

@MesQueUnClub_87 to akurat fejk i to już od dobrych 10 lat

1

Messi sobie zrobi przerwę jak Jordan i wróci wygrać LM, tak będzie.

0

@Losiex też coś tak czuję

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LeoMessiah rano i przed konferencją

7

@Deviler Maria Andrejczyk

0

@franegpro musiał się jebnąć, strim na YT jest zaplanowany na 11 rano

2

Mam kolegę w zarządzie Barcelony. Udało mi się z nim skontaktować. Informacje "oficjalne" są gówno warte. Z tego co pisze sytuacja jest wręcz tragiczna. Wieczorem podrzucę materiał.

0

@Pawel13sz też bym nie chciał jak bym miał grać z Koemanem kolejny sezon

0

@konrad1661 nie takie rzeczy się w internecie widziało

3

@Vebrol przegrali z KSW w kwalifikacjach

0

@Majkel34 kurła, u mnie prawie 4000, ale to zleciało

1

@Roobo taki Mbappe jakby potrenował to w kwalifikacjach na 100m mógłby pobiec, ale do półfinału wejść nie ma szans

0

@BombowiecKrawczyk wyzerował 0.7l czystej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Sulimo a windows nie aktualizuje sterowników sam z siebie? xD

2

@tadzik447 przecież nawet gorąco nie jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?