Roni/VEB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2010
6 obserwujących
21 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@insp1re tym razem to na pewno się zmotywują
0
@betonito bo mają słabą psyche pipki
1
@Commando 3-4 miejsce i wyjście z grupy LM
11
@Worny najlepiej to ich głaskać i im współczuć
0
@marian_konopka zmienisz zdanie po kilku ligowych meczach xD
0
@klopx w barcelonie na siłowni nie wyciska się więcej niż 40kg
7
niech gwiżdzą, nic mu nie będzie
0
jak tam griezmann gra, otworzył skrzydła bez messiego?
1
@ObiektywnyKibic121 Koeman raczej na to nie wpadnie xD
1
@JohnnyBarca nie będzie kasy, żeby go wywalić pewnie, a wyniki podejrzewam tragiczne
1
@budel17 spokojnie, niedługo jakąś niestety dostanie
1
@ProMILs inter ma długi
1
@chudinhomc a byłeś kiedyś milionerem?
1
@MesQueUnClub_87 to akurat fejk i to już od dobrych 10 lat
1
Messi sobie zrobi przerwę jak Jordan i wróci wygrać LM, tak będzie.
0
@Losiex też coś tak czuję
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LeoMessiah rano i przed konferencją
7
@Deviler Maria Andrejczyk
0
@franegpro musiał się jebnąć, strim na YT jest zaplanowany na 11 rano
2
Mam kolegę w zarządzie Barcelony. Udało mi się z nim skontaktować. Informacje "oficjalne" są gówno warte. Z tego co pisze sytuacja jest wręcz tragiczna. Wieczorem podrzucę materiał.
0
@Pawel13sz też bym nie chciał jak bym miał grać z Koemanem kolejny sezon
0
@konrad1661 nie takie rzeczy się w internecie widziało
3
@Vebrol przegrali z KSW w kwalifikacjach
0
@Majkel34 kurła, u mnie prawie 4000, ale to zleciało
1
@Roobo taki Mbappe jakby potrenował to w kwalifikacjach na 100m mógłby pobiec, ale do półfinału wejść nie ma szans
0
@BombowiecKrawczyk wyzerował 0.7l czystej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Sulimo a windows nie aktualizuje sterowników sam z siebie? xD
2
@tadzik447 przecież nawet gorąco nie jest