Roni/VEB
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: wrzesień 2010
6 obserwujących
21 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jakubkuba07 kilka walk jednym okiem
0
@Mixtape Trump zostanie, rób screena tak będzie
1
@PatrychoO mi za to w LM jakoś śmierdzi dogrywką
0
potężny robert lewandowski zdominował lyon
2
@Kasta87 zaczyna się od LM, a potem będziesz obstawiał 3 ligę brazylijską po nocach
1
@RadekACCA a gdzie grał Griezmann w Atletico?
0
@Pablit co wy macie z tym Grimaldo i Gaya.. za dużo w Fife się chyba nagraliście.
0
@Encore coś czuję, że Jazzmani to wezmą
0
@abram3k to może wypożyczenie Suareza i opłacamy mu 50% pensji?
3
@Hiacynk Ronnie po ciężkim pojedynku
0
@DanielOOL hmmmmm zastanówmy się
3
@Jonyx jutro 11
0
@justfootball kup EA Acces za 15 zł/miesięcznie
1
@Encore przecież nie mają po co grać to nie będą narażać się na kontuzje
2
@Uukasz_93 nawet jak Semedo dostanie prostopadłe podanie to nikogo nie ma w polu karnym i musi czekać albo wycofać
2
@scotti jest wysoko oj jest
6
@tobiasson92 ale na pewno będzie im zależało i będą dużo biegali nie to co nasi
0
@Maniek9444 ja sobie stawiam remisik
0
@svensonFCB iphone 7 z powerbankiem w zestawie
1
ma ktoś jakieś informacje dotyczące meczu La Coruna - Fuenlabrada? kursy się zmieniają jak szalone. wiem, że mają problemy kadrowe przez koronawirusa, od wczoraj kurs wzrósł z 1.40 do 2.25
1
@Chakalaka też tak myślę i postawiłem sobie "bezpiecznie" +2,5 frame'a po 1.57
1
@Chakalaka co myślisz o jego dzisiejszym pojedynku?
1
@MesQueUnClub_87 poszukaj jakiegoś chłopa na instagramie, ale nie takich powyżej 50k follow bo to już często masówka leci.
0
@donleoJR dlatego oglądam dwa mecze NBA na raz albo NBA i MLB/NHL/NFL lub jeszcze co innego yt/serial
0
Ale emocjonujące i wyrównane są mecze NBA po przerwie, super się ogląda.
3
@kerouac Samsung Avila
0
@Bovciek Zion wrócił po kontuzji pod koniec stycznia, a opuścił Orlando na kilkanaście dni i sam mówi, że czuję się świetnie. Nie widzę powodu, żeby grał po kilka minut na kwartę, sam jest zirytowany i pali się do gry.
0
@kamiVeB zion niestety restrykcja minut i tylko po 3 minuty w kwarcie... nie wiem co ten Gentry ma w głowie..
0
@takisobiektos od 4 godzin czekam i tak mi się dłuży... liczę na porządny meczyk
0
@BarcaInfo coś pięknego można rzec