0

@jakubkuba07 kilka walk jednym okiem

0

@Mixtape Trump zostanie, rób screena tak będzie

1

@PatrychoO mi za to w LM jakoś śmierdzi dogrywką

0

potężny robert lewandowski zdominował lyon

2

@Kasta87 zaczyna się od LM, a potem będziesz obstawiał 3 ligę brazylijską po nocach

1

@RadekACCA a gdzie grał Griezmann w Atletico?

0

@Pablit co wy macie z tym Grimaldo i Gaya.. za dużo w Fife się chyba nagraliście.

0

@Encore coś czuję, że Jazzmani to wezmą

0

@abram3k to może wypożyczenie Suareza i opłacamy mu 50% pensji?

3

@Hiacynk Ronnie po ciężkim pojedynku

0

@DanielOOL hmmmmm zastanówmy się

3

@Jonyx jutro 11

0

@justfootball kup EA Acces za 15 zł/miesięcznie

1

@Encore przecież nie mają po co grać to nie będą narażać się na kontuzje

2

@Uukasz_93 nawet jak Semedo dostanie prostopadłe podanie to nikogo nie ma w polu karnym i musi czekać albo wycofać

2

@scotti jest wysoko oj jest

6

@tobiasson92 ale na pewno będzie im zależało i będą dużo biegali nie to co nasi

0

@Maniek9444 ja sobie stawiam remisik

0

@svensonFCB iphone 7 z powerbankiem w zestawie

1

ma ktoś jakieś informacje dotyczące meczu La Coruna - Fuenlabrada? kursy się zmieniają jak szalone. wiem, że mają problemy kadrowe przez koronawirusa, od wczoraj kurs wzrósł z 1.40 do 2.25

1

@Chakalaka też tak myślę i postawiłem sobie "bezpiecznie" +2,5 frame'a po 1.57

1

@Chakalaka co myślisz o jego dzisiejszym pojedynku?

1

@MesQueUnClub_87 poszukaj jakiegoś chłopa na instagramie, ale nie takich powyżej 50k follow bo to już często masówka leci.

0

@donleoJR dlatego oglądam dwa mecze NBA na raz albo NBA i MLB/NHL/NFL lub jeszcze co innego yt/serial

0

Ale emocjonujące i wyrównane są mecze NBA po przerwie, super się ogląda.

3

@kerouac Samsung Avila

0

@Bovciek Zion wrócił po kontuzji pod koniec stycznia, a opuścił Orlando na kilkanaście dni i sam mówi, że czuję się świetnie. Nie widzę powodu, żeby grał po kilka minut na kwartę, sam jest zirytowany i pali się do gry.

0

@kamiVeB zion niestety restrykcja minut i tylko po 3 minuty w kwarcie... nie wiem co ten Gentry ma w głowie..

0

@takisobiektos od 4 godzin czekam i tak mi się dłuży... liczę na porządny meczyk

0

@BarcaInfo coś pięknego można rzec

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?