19 lutego 2015, 13:37
0
19 lutego 2015, 13:36
1
TE DRZWI TO TRZEBSKI =JEŻELI(F7+G7+B7-H7
17 listopada 2010, 21:10
NIECH ŻYJE MISTRZ!!!:)
28 sierpnia 2010, 10:19
W końcu koniec tego koszmaru Imbry. Barcelona to dla niego za wysokie progi.Teraz powinni kupić Torresa :)
17 czerwca 2010, 20:08
A Fabregas?
9 czerwca 2010, 07:33
powinni go sprzedać za minimum 12 milionów
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
1
TE DRZWI TO TRZEBSKI
=JEŻELI(F7+G7+B7-H7
0
NIECH ŻYJE MISTRZ!!!:)
0
W końcu koniec tego koszmaru Imbry. Barcelona to dla niego za wysokie progi.Teraz powinni kupić Torresa :)
0
A Fabregas?
1
TE DRZWI TO TRZEBSKI
=JEŻELI(F7+G7+B7-H7
0
0
NIECH ŻYJE MISTRZ!!!:)
0
A Fabregas?
0
powinni go sprzedać za minimum 12 milionów