0

1

TE DRZWI TO TRZEBSKI
=JEŻELI(F7+G7+B7-H7

0

NIECH ŻYJE MISTRZ!!!:)

0

W końcu koniec tego koszmaru Imbry. Barcelona to dla niego za wysokie progi.Teraz powinni kupić Torresa :)

0

A Fabregas?

0

powinni go sprzedać za minimum 12 milionów

0

COŚ ICH GNIE! Do 70 baniek dożucili by jeszcze 10 i moglli by kupić Rooney!

0

DOPIERO TO ODKRYLI! Inteligencja...

0

Silva o wiele lepszy

0

Silva o wiele lepszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?