0

Zgadzam się z Twoją wypowiedzią poza jednym zdaniem. Oczywiście Ronaldo jest wielkim piłkarzem i można porównywać go do innych wielkich. Ale Messi jest po prostu najlepszy w historii. Nie chodzi mi o to żeby się z Tobą kłócić. Masz inne zdanie a ja je szanuję. Ale nie można moim zdaniem na przestrzeni całej kariery stawiać Cristiano na równi czy też wyżej od Leo. Pewnie uznasz, że nie jestem obiektywny. Cóż, nie czepiam się, gdy ktoś porównuje Modrića do Raktića czy Ramosa do Pique, z zaciśniętymi zębami wytrzymuję też stawianie Benzemy nad Suarezem. Ale w tym przypadku uważam to po prostu za zapatrzenie w zawodnika swojej drużyny.
To tyle, pozdrawiam ziomka, którego naprawdę można nazwać kibicem.

Ogólnie bardzo fajna i mądra wypowiedź.

10

Ten tytuł to zdecydowana przesada. Adriano zawsze był wdzięcznym rezerwowym i zapewniał dobrą atmosferę w drużynie. Zasłużył sobie co najmniej na szacunek.

3

Dzięki, doedukowałem się. Nagroda przyznawana od 2011 roku. W takim razie mała modyfikacja. Bądź 3 razy najlepszy na świecie, a w Europie 2 razy.

0

Ciekawe jakie to uczucie być 5 razy najlepszym na świecie, a 2 razy w Europie. :D

0

Nie ukrywam, że był lekki szok po przeczytaniu tytułu. ;)

2

(×)Arjen Robben z powodu kontuzji naciągnięcia prawej pachwiny może stracić początek sezonu./PS/

(×)Borussia może pobić tego lata rekord Bundesligi w wydawaniu pięniędzy na nowe wzmocnienia. Do tej pory za sześciu nowych graczy klub zapłacił 57 mln €.

Następnymi nabytkami mają być Mario Gotze i Andre Schurrle o łącznej wartości około 60 mln €. Gdyby BVB sfinalizowała obydwa transfery to łączne wydatki wyniosłyby około 120 mln €. Obecny rekord dzierży Bayern, który w poprzednim sezonie m.in na Arturo Vidala i Kingsleya Komana wydał ponad 80 mln €./BILD/
(×)Ronaldinho Scholes i Gorce zagrają w indyjskiej lidze futsalu, której prezydentem jest Luis Figo. Finał turnieju zaplanowano na 24 lipca./WP/
(×)Zbigniew Boniek ogłosił, że nie wystartuje w wyborach na nowego prezydenta UEFA./WP/

9

Na początku myślałem, że Yannick Umtiti to pomyłka. Byłem pewien, że chodzi o Samuela, albo Yannicka Carasco. Dopiero doczytałem, że to brat Sama. :D

0

Nie wiem, czy narkoman, ale Bayer prowadził.

1

(×)Liverpool już chce przedłużyć kontrakt z Jurgenem Kloppem
(×)Ryan Giggs: "chcę zostać managerem piłkarskim"
(×)Niemiec Christoph Daum został trenerem reprezentacji Rumunii- naszego rywala w eliminacjach do Mundialu w Rosji.
(×)Bartek Kapustka na celowniku włoskiego Calgiari /La gazeta dello sport/
(×)Victor Valdes przeniósł się do Middlesbrough beniaminka w Premier League /WP/

0

Portugalia w półfinale walczy o pierwsze zwycięstwo na Euro. Gratulacje!

3

(×)Przebywający na wakacjach Chris Smalling na skutek zatrucia pokarmowego stracił przytomność i przebywa w szpitalu, o czym poinformowała oficjalna strona Manchesteru United.

(×)Roma i Arsenal zbliżają się do porozumienia. Szczęsny prawdopodobnie zostanie w Rzymie.

(×)Szymon Marciniak sędzią technicznym półfinału Walia- Portugalia.

(×)Jerzy Dudek: "Portugalia w przeciwieństwie do Polski nie ma drużyny. To zlepek indywidualności. Nic więcej. /PS/

(×)Balotelli od trzeciego lipca trenuje z Liverpoolem. /WP/

(×)Trwają negocjacje Fiorentini z Legią na temant transferu Ondreja Dudy. Jego koszt miałbt zamknąć się w 5 mln €.

(×)Kamil Glik przeszedł testy medyczne i oficjalnie jest piłkarzem AS Monaco

0

Zbierało się za gówniarza. Ale teraz interesuje mnie coś na poziomie. :)

2

Dzięki, ale interesuje mnie coś w tradycyjnej wersji :)

1

Jakie możecie polecić czasopismo piłkarskie na poziomie?

0

Racja, szacunek za te słowa.

22

Kilka ciekawych faktów:
1. Pele jest najmłodszym w historii zwycięzcą Mistrzostw Świata. Podnosząc pierwszy ze swoich pucharów miał 17 lat.
2. Do roku 1913 bramkarze mogli mieć te same stroje co zawodnicy z pola.
3. W historii Mundialu tylko dwa razy w finale nie wystąpiła drużyna z Europy. (1930 i 1950)
4. Michael Platini proponował wprowadzenie trzeciej- białej kartki za dyskusję z arbitrem.
5. Robert Lewandowski rozegrał tylko jedno spotkanie w młodzieżowych reprezentacjach Polski

1

To było wspaniałe. Moje ulubione pokolenie Barcy i najlepsza drużyna w historii. Fajnie jest do tego wrócić. Świetny filmik.

1

Racja, przepraszam BVB i OL

2

(×)Kamil Glik jutro przejdzie badania lekarskie w Monaco. Kwota transferu ma wynieść 11mln €
(×)Sami Khedira nie zagra już na Euro z powodu wczorajszej kontuzji. Gomez również kontuzjowany. Hummels pałzuje za kartki.
(×)Podolski: szkoda reprezentacji Polski. Zagrali bardzo dobry mecz /PS/
(×)"Nie mówię żegnajcie tylko do zobaczenia"- Antonio Conte kończy przygodę z reprezentacją Włoch i obejmuje Chelsea. /weszlo/

17

Ciekawy ranking dziesięciu najdroższych polskich piłkarzy
10. Dawid Janczyk 4,2 mln € Legia Warszawa ----) CSKA Moskwa
9.Tomasz Kuszczak 4,3 mln € WBA ----) ManU
8.Jacek Bąk 4,3 mln € Olimpique ----) RC Lena
7. Łukasz Fabiański 4,35 mln Legia ----) Arsenal
6. Ebi Smolarek 4,5 mln Borussia ----) Racing Santander
5.Robert Lewandowski 4,75 mln Lech ----) Borussia
4. Adrian Mierzejewski 5,25mln Polonia ----) Trabzonspor
3. Grzegorz Krychowiak 5,5 mln Stade Reims ----) Sevilla
2. Jerzy Dudek 7,4 mln Feyenoord ----) Liverpool
1. Grzegorz Krychowiak 26 mln Sevilla ----)PSG

Właściwie jest to ranking dziewięciu piłkarzy, ponieważ Krychowiak podnosił poprzeczkę aż dwa razy.
Jurek Dudek swój rekord dzierżył przez 15 lat (!) Został on pobity tego lata przez wspomnianego Krychowiaka.

0

A dopiero co Boateng wstał ;)

0

Dokładnie. Mam to samo zdanie. I że Szwajcarią i z Portugalią ten sam błąd i w efekcie strata bramki. A Niemcom bramka dodała wiatru w żagle i atakują jeszcze agresywniej. Gdyby nam tego nie brakło bylibyśmy w półfinale.

0

1.Bądź Messim
2.Doprowadź drużynę narodową do czterech finałów na wielkich imprezach
3.Przegraj wszystkie finały
4.Słuchaj, że to twoja twoja wina bo jesteś najlepszy i powinieneś strzelić dużo goli, mimo że bez Ciebie drużyna nie znalazłaby się w żadnym z tych finałów.
5.Bądź szykanowany przez kibiców za to, że wypruwasz sobie żyły dla kadry.
6.Bądź szykanowany również przez Diego Maradonę
7.Bądź zawzięcie broniony przez Diego Maradonę
8.Powtarzaj naprzemiennie punkty 6 i 7.
9.Uznajesz, że jeśli Cię nie chcą to nic na siłę i podejmujesz decyzję o odejściu z kadry
10.Kibice uznają, że te finały to jednak nie twoja wina, lecz dotarcie do nich to twoja zasługa.
11.Jesteś kochany przez kibiców.
12.Wszyscy błagają Cię o powrót i nakłaniają do zmiany decyzji. Przecież jesteś bohaterem.
13.Właściwie to powinieneś uczyć się od Błaszczykowskiego podnoszenia się po porażkach .


0

Mam takie spóźnione przemyślenie. Nasze wczorajsze odpadnięcie z Portugalią było bardzo bolesne, ale wielką dumą i radością (chociaż o radość było wtedy trudno) napawało to, jak bardzo cieszyli się portugalczycy i jak wielką czuli ulgę po meczu z Polską. To wrażenie było o tyle silniejsze, że nasi piłkarze w ostatnich latach nie przyzwyczaili nas to wyrównanej walki z najlepszymi.

2

Ciekawe jaką będzie miał mentalność po kilku starciach z Pazdanem.

2

"Włosi byli lepsi w dosłownie każdym aspekcie gry, o czym ze sutkiem mówili hiszpańscy komentatorzy."- Przepraszam, z czym?

0

Prawidłowa postawa. Masz 15 baniek i podpisuj albo nie. Podczas, gdy gr w Barcy powinna być jego marzeniem on czeka na podwyżki. Jak chce dostać dwa razy tyle to niech idzie do PSG i ogląda finały LM w telewizji. Na pewno nikt nie będzie przed nim klękał. Wiadomo, że taka strata byłaby bolesna, ale to jemu powinno zależeć na tym kontrakcie.

0

Jeszcze będą pakać i klękać przed Leo ci, którzy go szykanowali i chcieli się pozbyć. Ktoś napisał tu całą prawdę- Argentyna nie przegrała czterech finałów przez Leo. To dzięki niemu się w tych finałach znalazła. Zobaczycie, że będą płakać Ci, którzy dzisiaj się cieszą.

1

Adaś ma trzy zmiany, przeczuwał to. ;)

0

Gratulacje dla Realu. Szczęście szczęściem, ale dotrzeć do finału Ligi Mistrzów i podnieść puchar nie można przypadkiem.
Była bramka ze spalonego, było łatwe losowanie, ale cóż, taki jest sport.
Atleti po pokonaniu Barcy i Bayernu ma prawo czuć wielki niedosyt, bo w drodze do finału mieli po prostu trudniej.
Dziś można tylko spekulować co by było, gdyby Wilki zagrały odważnie w rewanżu, gdyby Griezmann nie trafił w poprzeczkę, czy gdyby Juanfran czysto trafił w piłkę... Z bólem serca, ale gratulacje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?