RonnieXavi
Dołączył/a: listopad 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Świetny, wciągający, konkretny artykuł. Dobra robota! Najbardziej spodobał mi się "bajzel po Van Gallu". A tak swoją drogą to on wszędzie, gdzie się pojawia robi bajzel. Być może ten, który zrobił ostatnio posprząta Pep, i mocno mu tego życzę. ManCity to klub należący do hajsu, wielkiego hajsu. To nie miejsce dla Pepa. On potrzebuje klubu z historią, przeszłością. I myślę, że jako wielki trener i człowiek jest w stanie zrobić porządek w United.
0
Wyobrażacie sobie aukcję: Kamień nerkowy Leo Messiego? A tak poważnie to mocno mu współczuję. To musi być bolesna sprawa. Szczególnie wydalenie :/
0
*Iniesta. *Suarez *Sandro. Kosmetyka, ale jednak ;)
0
http://pl.memgenerator.pl/mem-image/aha
0
2
"Kibice wiedzą, że moim marzeniem była gra w Barçy. Chcę dawać wszystko za tę koszulkę.- Piękne słowa Luisa, na prawdę piękne.
4
Ty właśnie nieświadomie zlekceważyłeś Guengzhou ;)
2
Szkoda Twoich nerwów Żeby nie wiem co zrobił, tutaj nie zostanie doceniony. A śmieją się z fioletowej. Ludzie, trochę sprawiedliwości- mimo wszystko! Zaraz zrobią ze mnie fana Realu ;)
0
Abi! Miło Cię widzieć!
0
Ciekawy dwumecz się szykuje. Barca wystąpi w roli faworyta, co niestety utrudni jej zadanie ze względu na presję. Ale nasi już niejednokrotnie pokazali, że potrafią sobie z tym radzić. Będzie ciężko, ale liczę na dwa zwycięstwa nie okupione kontuzjami. A poza tym to trzeba przyznać, że Arsenal co prada z różną skutecznością, ale gra piękną piłkę VAMOS!
0
"Guangzhou to bardzo trudny rywal" http://pl.memgenerator.pl/mem-image/aha
0
Po pierwsze Juve niedawno go zdobyło, więc nie wydaję mi się, że teraz tak sobie go puszczą. Chyba, że on sam wyraził by chęć odejścia. Ja osobiście jestem zwolennikiem jego talentu i moim marzeniem jest, żeby ten Argentyńczyk rozwijał się na Camp Nou. Myślę, że jego idol bardzo wiele by go nauczył.
0
http://estaticos.sport.es/resources/jpg/0/1/1369408647910.jpg
0
Kolejna konkretna odpowiedź inteligentnego faceta. Inteligentnego zarówno podczas meczu jak i przed kamerami. Bardzo fajnie, konkretnie się wypowiada, nie buja w obłokach, a poza tym pewny na boisku. Jeden z moich faworytów obecnie grających w Barcy. Niech Pique bierze przykład!
5
Pamiętacie? ;) https://i.ytimg.com/vi/dcOUJvKRNLg/maxresdefault.jpg
0
Pique ma niewyparzoną gębę i tym razem rzeczywiście przesadził. Nazywanie innego piłkarza pachołkiem bez względu na jego umiejętności na pewno nie przystoi piłkarzowi Blaugrany.
Gerard wykorzystuje każdą okazję, żeby zaznaczyć swoją wyższość nad Realem. Tak jakby Arbeloa był nikim. Mógł przemilczeć sprawę, ale nie- trzeba było wykazać się swoją pychą.
Rozumiem, że ma swój charakterek, rozumiem że można kogoś nie lubić, ale to nie uprawnia do publicznego obrażania kogoś. Jestem świadomy tego, że zaraz rzucą się na mnie zaślepieni obrońcy Pique.
Nie żywię do niego specjalnej niechęci, mogę powiedzieć, że w nawet go lubię za to co robi na boisku. lecz zaskoczył mnie, bo do tej pory uważałem go za jednego z tych co potrafią docenić rywala. Bądźmy obiektywni- to on jako jeden z nielicznych gratulował Realowi Pucharu Króla, podczas gdy większość schowała się w szatni, ale ta afera teraz jest niepotrzebna.
Wrzucił buźki na twittera- ok. Było śmiesznie i bez specjalnej obrazy. Później Arbeloa mu odpowiedział trochę szyderczo, że nie będzie się zniżał do jego poziomu- obiektywnie mówiąc to też nie było w 100% ok. Ale Gerard zamiast pokazać, że jest mądrzejszy i dać sobie spokój pokazuje swoją dumę, nazywa Alvaro pachołkiem i dopiero jest usatysfakcjonowany. Nie tędy droga.
1
Brakuje nam takiego nowego Puyola ( Nie bierzcie tego do siebie. Wiem, że nikogo takiego nie ma), ale chodzi mi o sam profil zawodnika. Pewny, silny waleczny, praktycznie nie do przejścia, doświadczony, potrafiący zmotywować i być przykładem dla młodszych, grający z wielkim poświęceniem... Można pisać bez końca. To był gość...
0
Kto pierwszy znajdzie na filmiku kogoś bez telefonu stawiam colę!
0
Czemu Bartuś tak często te kontrakty negocjuje z tymi "ręcznikogłowymi" ?
3
Nietrafione zmiany! Mathieu był często spóźniony, ogólnie poza meczem.
0
"Depor ma szczęście. Zdobyli punkt, choć na niego nie zasłużyli."- Lucho zaskoczył mnie tą wypowiedzią. To nie w jego stylu
1
Typowy, niedoceniany facet od czarnej roboty. Haruje w obronie, kryciu i rozegraniu, zapewnia sporo luzu napastnikom, dzięki czemu mogą skupić się na strzelaniu bramek. Robi więcej niż wielu z nas się wydaje, ale na tej pozycji musi pogodzić się z tym, że ludzie nie będą go doceniać ;)
0
Mam nieodparte wrażenie, że to będzie bardzo intensywnie komentowany artykuł ;)
3
Samper ma ogromny potencjał. Przy odrobinie szczęścia będzie z niego wielki piłkarz
4
Nie martw się Leo. Babcia na pewno widzi Twoje sukcesy.
0
http://fangol.pl/view/135294/na-kogo-trafi-arsenal
Skąd ja to znam? Jeszcze się zdziwicie ;)
0
Szkoda, że w tych czasach trzeba robić takie rzeczy, ale cóż bezpieczeństwo ludzi przede wszystkim.
0
Nie tylko Ty ;)
0
Nie -,-
4
Nie przesadzajcie z tym Real- Gent. To jest LOSOWANIE. Przede wszystkim trzeba być obiektywnym, nawet jak kogoś się nie cierpi. Jest takie coś jak szacunek dla rywala. Nie mówię, że taki rezultat jest niemożliwy, ale to jest losowanie. Śmiejecie się z fanów Realu, ale wśród nich znajdują się prawdziwi fani płaczący, gdy drużynie nie idzie. Zarówno u nich jak i u nas są też "kibice" przez których obie drużyny cierpią i tracą na opinii. Także radzę przemyśleć coś, co chce się powiedzieć na ten temat.