0

Ta radość jest trochę zaślepiająca. Dla mnie jest to niepokojące. Oni po to tu są żeby zdobywać bramki, ale żeby nikt inny nic nie dołożył? Choćby Rakitić czy jakiś rezerwowy jak Munir lub obrońca (Pique, Alves, Alba). Nie wiem czy ten system wytrzyma na dłuższą metę. Wystarczy, że zanim wróci Leo któryś z tej dwójki zgubi formę (odpukać).

10

Jeśli to prawda Johan zaczyna najważniejszy mecz w swoim życiu. Modlę się, żeby wygrał go do zera.

0

Życzę mu szczęścia i niech dalej tak gra. Ale z drugiej strony szkoda. Brakuje nam takiego piłkarza. Mam nadzieję, że kiedyś zmieni decyzję. Fajnie, że cieszy się wzajemnym zaufaniem z trenerem. Poza tym Barca sama zrezygnowała z Hectora, więc nie dziwię się, że nie planuje powrotu. To był błąd.

0

Wreszcie! Mam nadzieję, że Andres szybko złapie przyzwoity rytm i pociągnie grę w pomocy żeby to jakoś wyglądało. Niech wróci jeszcze Leo i Sergi i będzie super ;)

3

"Jeśli mógłbyś wybrać, z jakim piłkarzem, z całego świata i w całej historii, chciałbyś grać dla Argentyny?
Jest ich wielu i wybranie tylko jednego byłoby brakiem szacunku dla reszty. Na całym świecie, w każdych czasach, było wiele gwiazd i to są piłkarze, którzy mogliby grać w moim zespole."- Bardzo spodobała mi się ta wypowiedź Leo.

1

Tak nie ujmując nic nikomu to wejdź na rm.pl, spójrz na stronę główną, te wszystkie małe druczki dookoła i powiedz z ręką na sercu czy chce się to kurna czytać.
Przecież wystarczy kilka zmian i będzie ok. Ale komu tam chciałoby się za to brać.

0

Przy okazji taka drobna uwaga do redakcji. Zaktualizujcie biografię Pique w zakładce Barcelona/Pierwszy zespół. Konkretnie chodzi o fragment, że w juniorach jego trenerem był Tito Vilanova, który obecnie jest prawą ręką Guardioli.

0

Coraz bardziej brakuje mi Xavi'ego. On by wiedział co zrobić ;)

1

Dokładnie. Prawdziwy kibic o 3 w nocy obejrzy jak trzeba. Jak komuś zależy to się dostosuje.

0

Życzę mu jak najlepiej. A może jemu dać szansę wykazać się na treningu a nie ciągle tym samym.

4

Wygasa kontrakt... To znaczy, że za darmo!!! Brać go i się nie zastanawiać. Zaraz będą wpisy, że dziadek i tak dalej. A weźmy dzisiejszą sytuację. Zmiennicy potrzebni na gwałt. Mamy młodych- Munira, Sandro i co? Potrzebujemy kogoś na TERAZ żeby wskoczyć na szczyt tabeli a nie czekać 5 lat aż ktoś się rozwinie, Taki piłkarz za darmo- rzadko taka okazja się zdarza.

5

Nie wiem czy słusznie, ale odnoszę wrażenie, że on jest trochę egoistyczny i traktuje własnego syna jak automat z batonikami.

0

BATE poważnym sprawdzianem dla Barcelony, kto by pomyślał.

0

Ciekawe, czy ktoś w tamtym sezonie wiedział, że za rok Sergi będzie rządził w pomocy.

2

Brakuje Xaviego. Z nim na boisku prawie zawsze kontrolowaliśmy spotkanie pod kątem posiadania piłki. A biorąc pod uwagę fakt, że jest to Rayo... No właśnie... Wyraźnie dzieje się coś złego, szczególnie w środku pola. Dzisiaj akurat uratował nas piłkarski geniusz Neymara, ale tak nie musi być zawsze.

0

Nie zapomnij, że Rayo wraz z Celtą to najlepsze drużyny w BBVA ;)

0

Według was karne były podyktowane słusznie? Bo niestety nie miałem meczu w telewizji i jeszcze nie dostałem się do nagrania.

5

Wszystkie te wartości kojarzą się z Barceloną i jej piłkarzami. ;)

0

W ostatnim zdaniu można wyczuć lekką ironię, więc mniemam, że autor nie zgadza się z tą opinią. ;)

0

A co było po Mundialu i Copa America? Albo chcecie żeby grał, albo nie. Wtedy Leo był nazywany leniem i "negatywnie działającym na drużynę", więc teraz powinniście lepiej poradzić sobie bez niego. Przecież macie duży wybór napastników. Na przykład Aguero albo nie przymierzając taki Higuain. Ostatnie zdanie idelnie podkreśla całą sytuację

1

I to jest ta wdzięczność? To jest nagroda za to co Ney tam zrobił? To są chyba jakieś jaja. Do niego z Santosu codziennie powinien przychodzić pocztą bukiet kwiatów i butelka szampana, a nie wnioski o zawieszenie. Jak dla mnie to jest zwykłe chamstwo i podkładanie nóg Neymar'owi i Barcelonie. Chyba już dość za niego dostali...

0

Co by Hiszpania zrobiła bez Messiego i Ronaldo :)

0

To byłaby dobra alternatywa na taki okres jak teraz... Poza tym przyjemnie byłoby zobaczyć Davida jeszcze raz w koszulce Barcy i nawiązać do tamtych lat.

0

To chyba Messi powiedział.

0

Szczerze mówiąc szkoda mi trochę Wysp Owczych. Liczyłem na nie.

2

Pamiętacie, jak jeszcze kilka lat temu byliśmy jedynym klubem na poziomie bez sponsora? Niestety czasy szybko się zmieniają.

4

Dla mnie drugiego Xavi'ego już nie będzie i nikt mi go nie zastąpi ;(

0

"Po każdej porażce kochaj klub jak dawniej, bądź prawdziwym fanem a nie z kwiatka na kwiatek"

2

POLECAM! Pinto zawsze był uśmiechnięty i potrafił zastąpić kontuzjowanego Victora. Pamiętam jak Messi walczył, żeby Jose został w klubie. Bardzo fajny człowiek, tęsknie za nim ;)

0

Najlepszym wyborem byłby moim zdaniem Marquinhos. Ale jeżeli jego nie da się go ściągnąć to z pozostałej dwójki lepszym strzałem moim zdaniem byłby Gimenez.

Myślę, że już sporo nauczył się od Godina a nadal jest młodziutki czyli mógłby być transferem na lata.

Co do Stones'a- nie odmawiam mu talentu ani zaangażowania. Plusem jest też to, że gra w średnim klubie, gdzie tak młody zawodnik ma już szansę na wykazanie się. Ale płacić ponad 50mln za 21-latka? Za taką cenę chętnie przyjmie go Real albo PSG.

Jest jeszcze jedno najprostsze rozwiązanie- dać szansę Bartrze. Przecież gdy gra prezentuje naprawdę wysoki poziom, a w nagrodę jak ktoś już tu napisał wędruje na ławkę. Szkoda byłoby tracić taki talent i uważam że powinien grać częściej bo czego spodziewać się po kimś kto gra co 4 mecze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?