RonnieXavi
Dołączył/a: listopad 2023
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
64
Dziwna sytuacja. Dziennikarz z Trynidadu i Tobago twierdzi, że na pierwszym miejscu umieścił Messiego, podczas gdy na opublikowanych listach jego głosy wyglądają zupełnie inaczej. Deklaruje też, że ma nagranie swojego głosowania. Ciekawe jak się to potoczy.
https://x.com/ElaficionadoFC/status/1069909343183740930
21
Cudownie to wygląda z tego ujęcia.
10
Niespodzianka Res Bul Polska z okazji wczorajszych urodzin Adama Małysza :)
1
Barca może w styczniu kupić Marca Bartrę. Ma DNA Barcy i dojrzał odkąd w niej grał. Jego klauzula wynosi 60M euro. [MD]
To byłaby ciekawa historia.
2
Zostało napisane chyba już wystarczająco dużo, ale pozwolę sobie dodać coś jeszcze. Branie pod uwagę trofeów drużynowych przy przyznawaniu nagród indywidualnych jest totalnym zaprzeczeniem istoty tychże. W roku mundialu czy euro zawodnik słabszej reprezentacji nie ma żadnych szans na Ballona.
4
Oficjalnie: We wtorek o 10:00CET na Camp Nou rozpocznie się memoriał Josepa Lluisa Nuneza
22
Ja w ostateczności mogę zrozumieć, że najlepszego piłkarza w historii z różnych powodów można zepchnąć na drugie miejsce ze względu na trofea itp., ale nie ku*wa na piąte za dwudziestolatka, którego zjadał w wieku 18 lat. Rozumiem, że mogą być sytuacje niejednoznaczne, kontrowersyjne, ale to już jest jakiś je*any szczyt szczytów. Przepraszam, musiałem.
2
A nie, czekaj...
0
Bez przesady, Luka to wspaniały piłkarz, ale to nadal 8 półek niżej od Leo.
0
Genialny disrespect, szanuje mocno.
9
To co się przed chwilą działo na scenie to idealne podsumowanie tego kabaretonu. Już nawet nie stwarzają pozorów powagi.
2
Bo Złota Piłka to ich nagroda, przez nich zapoczątkowana, a nie jakaś zewnętrzna instytucja, którą gazety wymieniają się co 5 lat XD
0
Oficjalne potwierdzenie klubu
2
Tarzan w formie :D
0
Wiem o co chodzi, to miało być w formie żartu ;)
6
"Kiedy przyszedłem do Barcelony, w drużynie byli Neymar i Messi. Pytałem sam siebie: a gdzie ja będę grać?" - no najprawdopodobniej w środku.
6
Obyś kiedyś sprawił, żeby nie miał wątpliwości.
3
Dembele zdecydowanie najlepszy na boisku, bardzo zaangażowany, napędził sporo groźnych akcji, bajeczna asysta, świetna szybkość, można tak wymieniać w nieskończoność. Jeśli nic nie zawali wielka kariera przed nim.
Messi bez fajerwerków jak na swoje standardy, dwa kiepskie wolne, przynajmniej trzy groźne dryblingi zatrzymane faulem, świetna asysta. Bliski zdobycia bramki.
Semedo - świetna współpraca z Messim i Dembele, za dużo zablokowanych dośrodkowań.
Pique - bramka i kilka wzorcowych odbiorów.
Lenglet - błąd, który mógł skończyć się bramką i niepotrzebny faul na kartkę, świetny przechwyt w pierwszej połowie.
Vidal - dużo biegał, serce na boisku, zastępował środkowego napastnika, w dwóch sytuacjach zabrakło niewiele, dobry przechwyt w drugiej połowie.
Coutinho - bezbarwny, prze większość czasu poza grą, jeden lub dwa groźne strzały i dobry drybling w drugiej połowie. Słusznie zmieniony, wg. mnie zbyt późno.
Alena - przed golem raczej niewidoczny, świetnie się urwał i zachował zimną krew przy wykończeniu.
Niezły mecz, cieszą trzy punkty i upragnione zero z tyłu, do tego bramka wychowanka i genialny występ Dembele.
0
"Biegali daleko od siebie" XD
1
Możesz pomachać koledze z dwóch komentarzy niżej :)
0
Słuszna uwaga.
10
Nie wiem na co narzekacie. Dynamiczna, miła dla oka gra w pierwszej połowie, jest prowadzenie. Dembele to jeden z tych graczy, którzy jedną akcją potrafi odwrócić bieg historii. Sprzedanie go teraz przez jakieś drobne problemy byłoby szczytem głupoty. Jak poukłada sobie w głowie to co trzeba to będzie z niego pociecha na wiele lat. Semedo też zdecydowanie na plus
1
Może masz rację, ale jak przypomnę sobie jego akcje z Valencii... To był naprawdę chłopak z mega potencjałem. Faktem jest, że u nas prezentował się słabo, ale być może jak wróci z owocnego wypożyczenia to coś w jego głowie się odblokuje. Wygląda na to, że zarząd też coś w nim jeszcze widzi. Nadzieja umiera ostania.
0
Ja bym nie był taki radykalny co do sprzedania Gomesa. Może po dobrym sezonie w Anglii odpali u nas. Lepiej dmuchać na zimne niż popełnić ten sam błąd co z Paco.
0
Pewnie po części masz rację, ale nie wiemy co by było gdyby ludzie żyli tak jak opisałem wyżej.
0
Wydaje mi się, że człowiek jest "zaprogramowany" na znacznie dłużej. Gdybyśmy żyli "idealnie" tj. jedli wyłącznie zdrową żywność, byli aktywni fizycznie, nie stosowali używek itp. ludzie żyliby znacznie dłużej.
57
To przykre, że kosmiczne wyczyny Leo stały się taką codziennością, że przez wielu dziennikarzy i ekspertów są pomijane. Świeżym przykładem jest bramka z PSV, gdzie Messi perfekcyjnie zmieścił piłkę między obrońcami i nie dał szans bramkarzowi, a sytuacja nie odbiła się szerokim echem. Na szczęście kiedy do głosu dochodzą kibice Leo niemal zawsze jest numerem 1.
0
Skoro mówi tak najlepszy trener w historii, to coś w tym musi być. Być może fenomenalna umiejętność czytania gry i boiskowa inteligencja przełoży się kiedyś na sukcesy na ławce trenerskiej. Jestem o tym przekonany, o ile oczywiście Busi wybierze tą drogę. Zobaczyć Sergio przejmującego stery Barcy od Xaviego czy Andresa byłoby czymś niesamowitym.
0
Wczoraj był o tym news. Arda potwierdził, że doszło do bójki, ale zaprzeczył, że poszło o kobietę. Zdementował też informacje o rzekomych wydarzeniach ze szpitala.
9
2016/17: Legia w fazie grupowej ligi mistrzów pokonuje wicemistrza Portugalii, strzela cztery bramki wicemistrzowi Niemiec i w pięknym stylu remisuje z wicemistrzem Hiszpanii - późniejszym triumfatorem rozgrywek strzelając mu trzy gole.
2018/19: Legia w trzeciej rundzie kwalifikacji ulega w dwumeczu mistrzowi Luksemburga 4:3
To jest ku*wa niepojęte, chyba tylko my - Polacy tak potrafimy, nasza piłka jest piękna.