Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JohnA @Encore Oczywiście mówię o ostatnim okresie bo np Cristiano za młodu był całkowicie innym zawodnikiem z innym sposobem gry.
0
@Herato Też tak sądzę
0
@Encore To już świadczy o jego umiejętnościach trenerskich a nie o jego zachowaniu.
0
Solskjaer przynajmniej wziął odpowiedzialność na siebie i przyznał że popełnia błędy.
2
Większość twierdzi że sposób strzelenia gola nie ma znaczenia, z karnego,na pustaka,po kiksie obrońcy.
Wiadomo że tacy zawodnicy też są potrzebni.
Trzeba zadać sobie pytanie czy lepiej mieć piłkarza który zacznie akcje i potem ją wykończy, strzeli piękna bramkę z dystansu, przedrybluje 3 i trafi do siatki,walnie brameczke z trudnej pozycji i z rywalem na plecach czy lepiej mieć gościa który tylko dołoży nogę lub głowę na pustaka.
Ten drugi bardziej potrzebuje drużyny bo bez niej trudno o jakikolwiek efekt.
Dlatego bardziej cenie Messiego, Suareza,Salaha,De Bruyne czy nawet tego Benzeme od Ronaldo czy Lewego (Oczywiście jak wszyscy są w formie)
Podsumowując, większą wartość mają zawodnicy którzy potrafią często zrobić coś z niczego bez względu na formę całej drużyny i ciągną drużyne na swoich barkach. Są po prostu lepsi indywidualnie.
0
Przynajmniej przyznał że chce zostać w przeciwieństwie do Ilaixa.
Agenci widzą tylko interes.
Dembele jak nie chce pójść śladami Moriby niech zmieni agenta.
2
@Kombihorror Poziom ligowy
Angielska
Hiszpańska
Włoska
Francuska
Niemiecka
Przyjemność z oglądania
Angielska
Włoska
Hiszpańska
Niemiecka
Francuska
3
Obecność Benzemy w Top3 ZP jest bardziej absurdalne niż ZP dla Modricia.
Francuz ma świetny start sezonu ale liczy się cały rok a nie 2 miesiące.
Jak utrzyma formę to za rok może powalczyć o trójkę.
4
@FC1899Barca Niestety to się dzieje i będzie się dziać.
Tego degenerata do pierdla na całe życie i pracowników szkoły pociągnąć za współudział.
15
I to mnie się podoba.
0
@dv7wisnia Ja się nie śmieje tylko się dziwię jak tak szybko sportowiec mógł się tak zaniedbać.
Jego sprawa ale moim zdaniem robi sobie krzywdę.
Rozumiem jakby mu troszkę brzuch urósł ale to już jest nadwaga prowadząca do problemów ze zdrowiem.
0
Nie wiem jak to skomentować.
Samir Nasri w charytatywnym meczu.
Chyba kończył karierę niedawno a tak się ulał w tak krótkim czasie.
https://mobile.twitter.com/RBairner/status/1448346545628254213
2
@agaFCB To zależy.
To trzeba całościowo ocenić, wyślij nudeska oczywiście tylko w celu fachowego dobrania koloru
33
Pomyśleć co by się działo jakby to nie była Polska tylko murzyni z Anglii.
0
@Janiama Bardzo dobrze uderzył z trudnej piłki.Brawo!
Też trzeba powiedzieć że bramkarz wysokiej klasy by się lepiej ustawił na krótki słupek.
0
@GeneralXavi Oczywiście że nie jest latwe ale wykonalne.
3
Walkower to byłby bezsens.
Powinny przerwać mecz
Wpuścić policję na trybuny
Wypędzić bydło poza stadion
Kontynuować mecz
Po spotkaniu zająć się delikwentami i wyciągnąć konsekwencje
Proste jak but
Piłkarze i normalni kibice mają cierpieć?
A co jeśli kibice drużyny przeciwnej by się podszywali by specjalnie wywalczyć walkower?
1
@ShinobiQWE Tak i przez jednego czy drugiego debila ma cierpieć klub czy reprezentacja.
2
Nikt mi nie powie że skład mamy gorszy od Danii.
Tymczasem Dania :
Na ten moment wygrywają z Austrią.
Wszystkie mecze wygrane
27 strzelone
0 straconych.
0
@FCB_dimiC To że jest z Polski to czyni go jakimś nietykalnym?
0
Ale by sobie Lewy dołożył do pustaka po zagraniu Mullera.
Jakby to Lewy powiedział
Le Cabaret
0
Albania kadrę ma kilka klas gorszą.
Ale mają taktykę, schematy po prostu zespół.
7
Lewy co popsuł.
Mógł od razu odegrać.
0
Nie potrafimy zdominować Albanii która nie gra w najlepszym składzie.
Dużo niedokładności,brak schematów tylko wrzuta w pole karne.
Aż mi się browara odechciało którego sobie chłodze w lodówce.
1
Cristiano takimi meczami zdobywa się złotą piłkę.
0
Co za fart
Cała lewa strona wolna.
Źle rozegrali Albańczycy
0
Węgrzyn jest idealny do darcia mordy.
Tacy komentatorzy też są potrzebni.
Jak zaczyna coś analizować to jest po prostu tragicznie.
1
Brak jego osoby w 30 to nieśmieszny żart.
Dla mnie top10-15.
2
Co by musiał zrobić Lewy żeby dostał ZP?
Sam już nic nie może,jest zbyt jednowymiarowym piłkarzem,typowy lis pola karnego. Lepiej tego typu piłkarze grać nie mogą.
Musiałby liczyć na słabą formę przeciwników by dostać takie wyróżnienie.
Nie ma co się dziwić, wiadomo że piłkarz który gra na podobnej skuteczności co Robert i na dodatek ma pozostałe elementy na poziomie światowym np: rozgrywa,drybluje czy gra świetnie w obronie będzie grajkiem dużo lepszymi.
0
@FafitFCB Dla mnie Benzema takie top7 a Depay top10 minimum a się nawet nie znalazł w 30 jak Chiesa.