RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro Trudno oczekiwać, żeby jako zadeklarowana konserwa pojawiał się u Elizy Michalik.
0
@arasz1819 Akurat Ziemkiewicz ma raczej mocno negatywny stosunek do PiSu
( jak na zaciekłego konserwatystę) i nie przypominam sobie, żeby był czymkolwiek jakoś szczególnie skompromitowany, wręcz przeciwnie - cały PiSowski i POwski bałagan już dawno i nie raz rozpisał na części pierwsze. Jak się ostatnio okazuje - bardzo trafnie. Skompromitowanym dzisiaj nazywa się każdego kto tylko podejdzie pod rękę.
1
Ciekawa rozprawa na temat naszego rządu w 1939 roku, jego błędów i ich okoliczności, podobieństw ówczesnej Rzeczypospolitej do tej dzisiejszej. W odniesieniu do książki Marcina Kwietnia pt.
"Wśród potępieńczych swarów. Prawne aspekty rozliczeń politycznych wśród uchodźstwa polskiego we Francji i w Wielkiej Brytanii"
Sporo można się dowiedzieć o ferajnie naszych rządzących, co myślę często umyka w całej historycznej układance II wojny światowej.
6
@macio_944 Tak, to koniec Kanału Zero. Wróg sam się zaorał.
Teraz czekamy aż Rudy Kłamca odtrąbi sukces na twiterze - ta ohydna hydra z You Tuba nie będzie już więcej straszyć i deprawować naszych dzieci. TVNy i Onety również mogą spać spokojnie.
0
@4drian0 Jeśli nikogo nie podpiszą to Lewy zostanie.
Nie da się grać cały sezon bez zmiennika Ferrana.
0
Ostatnio mocno widać jak lewy się gubi, kiedy Barca gra swoją dobrą, szybką piłkę.
Jak z przodu wszystko gra jak w zegarku, to momentami Robert wygląda jak ciało obce.
Nie ma kasy, więc pewnie i tak ten duet zostanie na kolejny sezon. Może i ma to sens, bo na razie i tak za wysoko nie podskoczymy - za dużo jest braków ogólnie.
3
@Comentateiro Obecny rząd chodzi na smyczy trzymanej przez eurokratów, a nie "skłania się ku mocniejszym więziom z Europą" - to po pierwsze.
A po drugie - pisząc rządzący, mam na myśli zarówno "obóz zdrady i zaprzaństwa" jak i "obóz płomiennych dzierżawców na patriotyzm", czyli obydwie gangreny naszej polityki.
U jednych i drugich to słynne "skłanianie się" ku temu czy tamtemu, nie wynika z głębokiej analizy strategicznej ( najlepiej z dużym wyprzedzeniem), tylko z potrzeby pilnowania swojego interesu politycznego i potrzeby doraźnej korzyści.
Przeceniasz naszych rządzących.
3
Wehikuł czasu - 13 lat temu było gadane co się święci, a dziś nasi rządzący nadal mają syndrom wyparcia.
0
Śmiech z piekła.. ha ha ha
4
Zabawki wojenne.
1
he he, tego stopera to chyba ze szkółki wyciągniemy najprędzej.. czasy się zmieniły i marka Barca już nie jest takim magnesem, hajc rządzi wszystkim
1
Ile można wałkować ten sam temat?
Nie ma tego, co jest niezbędne u wartościowego skrzydłowego w Barcelonie i po co się dalej nad tym rozwodzić. Nie każdy umie naraz szybko grać i szybko myśleć.
7
@kubix05 Ile się tego nasłuchałem za dzieciaka. Kawał dobrej muzyki.
0
Te ich ulubione komendy:
- odejdź!
- stój tu!
- nie ruszaj się!
- wstawaj!
- idź!
Stary temat (2024)
0
Jakieś zakłady, że Robercik nie strzeli trzeciego z rządu, jeśli będzie karniak dla Barcy?
5
Płaczący będą zbawieni.
1
@mmaciass Tak, prof. Kucharczyk to bardzo dobry Niemcolog i dobrze się go słucha.
5
Donald zrobił progres od czasów "hu- ja tumoroł".
13
Ci to mają ekipę, nawet z politycznej trumny potrafią konkretnie zapukać w wieko, aż się echo poniesie.
2
Wpuść na dłużej Rudego z Rafałem na tronie i ferajną lewicowych ameb w rządzie, dodatkowo bez konserwatywnej opozycji - za 20 lat obudzisz się w takim świecie.
0
@Encore Tam chyba jakiś koks poszedł, było mówione już nieraz, że nie do końca u niego dobrze z kondycją. Po prostu nie jest w stanie natlenić takich ilości dodatkowego mięcha. Joshua wygląda monstrualnie dobrze, ale to chyba nie jest natural.
0
Opowieści o sumach, woblerach i Wiśle.
Bardzo fajny film - opowiada Marek Szymański, chłop zjadł zęby na łowieniu sumów.
3
@mmaciass Przestrzeń informacyjna na temat D3 jest zakręcona niemiłosiernie.
Na pewno kiedyś fałszywie wyznaczono bardzo niskie dawkowanie, ale jakie jest odpowiednie i prawdziwe - tego do końca nie wiadomo, tzn. nie wiadomo do jakiego poziomu wit D3 dążyć. Ja mam chorobę autoagresywną, więc biorę 8000 IU na stałe.
znam takich, którzy zdrowi biorą po 12000 IU, czy im to pomaga - trudno stwierdzić.
Sugerowane jest stężenie we krwi: 30-50 ng/ml (75-125 nmol/l), a poniżej 20 ng/m to niedobór. Poniżej 10 ng/ml to już poważne zagrożenie chorobami.
Sam na pierwszym badaniu miałem 18ng/ml, więc niedobór. Moja nieco starsza znajoma miała 12 ng/ml. Szczególnie w przypadku osób mało przebywających na słońcu (np. pracownicy wykonujący pracę w pomieszczeniach i niewiele korzystający z życia na zewnątrz) warto zbadać poziom D3 we krwi. Jeśli jest słabo to 2-3 miesiące suplementacji większa dawką, następnie 2 tygodnie przerwy od ostatniej kapsułki i ponowne badanie. No i na koniec trzeba ustalić jakąś podstawową suplementację na stałe.
2
Norwegowie i ich chory świat zaciskania państwowej kontroli nad rodziną.
0
@MagdJanko No ale to chyba kwestia psychy jest, na treningu nie da się odtworzyć tego stresu.
2
Premier to się musi nasłuchać w tym parlamencie biedaczysko.
3
Nie będzie kasy to nie będzie wyjścia, Robercik zostanie.
Tylko niech te karne odda młodszym.
0
Dobra rozmowa w radiu WNET.
Ciekawi rozmówcy dla Bartosiaka, trochę inni niż zazwyczaj.
3
Przestraszyła się biedactwo.
7
Współczuję komentatorom którzy są zmuszeni próbować robić show z tej kopaniny.