RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska Mam taką znajomą która nie jest chłopczycą, ale powiada, że przyjaźnić woli się z chłopami, bo baby się do tego nie nadają. Coś w tym jest, jak widzę relacje moich kumpeli miedzy sobą, to najczęściej kończy się to jakimś brudem niż trwa na wieki.
5
Serio wybranym tak odwala?
2
Sam nie wiem, czego Realowi życzyć. Nowego trenera czy pozostania Xabiego.
Może jednak niech zostanie, skoro jest źle kiedy jest, to po co to zmieniać.
0
Historia chyba właśnie przyspiesza, a u nas wojna polityczna również.
0
@LAMC_10 Micek to internetowy populista, pisze to co tłum łyka.
1
@Trojanek23 Potrzebna była gwiazda, żeby ciągnąć maksimum kasy, to ją stworzyli.
0
Jeśli na wyjeździe Ferran ot tak strzela 3 gole, a dało się pewnie więcej, to wiedz że przeciwnik grał jakąś dziwną piłkę. A tak serio to mam mocno dość Rashforda, chłop ma jeden tryb działania, zero szans na progres. Tyle zapamiętam z tego meczu.
0
Wrogowie La Rambli zjednoczeni we wspólnej rozmowie.
0
@Arden Pasuje do odczuć kibiców, zawsze można puścić taką plotę.
Ale tak po prawdzie to jeśli ktoś miał wątpliwości - idealny mecz, żeby mieć ich jeszcze więcej.
2
@ProMILs Premier działa najszybciej, kiedy trzeba likwidować przeciwników politycznych lub wywołać gówno-burzę w mediach. Wtedy jest szybki jak meserszmit i nie zna litości dla winnych.
0
Ambasador fuj, bo nie jedzie po nas jak po burej s..ce.
0
Jak Szejk wyskoczy z kasy, to czemu nie. Byle nie rok przed końcem umowy za połowę wartości. Stówkę wypadałoby wyciągnąć za takiego kocura w prime.
0
@Arden Skrzydłowego na zimę?
To chyba musiałby być jakiś wygnaniec a Arabii na wypożyczenie, bo normalnie to nic lepszego niż ma obecnie raczej nie kupi za małe pieniądze.
3
Heheszki z Robercika.
0
@MessiForeverTheBest Daniec miał jeden dobry numer, poza tym raczej słabizna.
1
@blakkudium Czekam na Jana w UFC od marca tego roku.
Marny rywal, walka bez szału, ale paradoksalnie bardzo ważna dla Błachowicza.
Jeśli przegra lub zremisuje, to ma bye bye. W sumie to każde starcie ze słabszym zawodnikiem będzie teraz walką o wszystko dla Jana. Musi wygrywać, jeśli chce jeszcze zawalczyć z pierwszą trójką, ewentualnie o pas gdyby mega mocno poszedł.
0
@capoN Procent całkowity ma dobry, ale latek przybywa a nie ubywa. Trzy jego ostatnie karne to był jakiś dramat, w repce też nie wyglądało to najlepiej.
W obecnym sezonie 2 pudła i jeden na farcie - nie najlepszy prognostyk na przyszłość. Stracił pewność, zaczął kombinować i wcale nie jest lepiej.
2
Było co było - z całym szacunkiem dla Robercika, Flick powinien pozbawić go roli egzekutora jedenastek. Nie wyobrażam sobie Lewego podchodzącego do karnego w meczu decydującym o awansie do pierwszej ósemki w LM. Sam powinien zrezygnować ze względu na ryzyko i dobro zespołu. Pichichi i tak poza zasięgiem.
1
Chłop nie zauważył Raphinhi i Pedriego. Ma rację z obrońcami, ale niekoniecznie bym się zgodził, że mamy Yamala a potem długo nic. Do walki o LM brakuje tylko lepszych stoperów, a nie połowy składu.
0
@Kapitan9 Na takiego wyglądał.
0
Łaska pańska na pstrym koniu jeździ.
Najlepiej zwalmy to na Bartosiaka, po prostu Amerykanie obrazili się, bo podważa spójność Sojuszu i za to nie przyjadą.
0
@Rifek Akurat jestem przeciwko wszelkim łańcuchom, bez względu kto rządzi państwem. A co do samego Nawrockiego - obecnie chyba jesteśmy w jakiejś wojnie parlament vs prezydent - czyli obie strony działają w jakimś szkodliwym trybie walki, trudno ocenić co z ich ruchów jest merytoryczne.
1
@LOPEZ16 Zanim Barcelona uzupełni braki, zdążą się zestarzeć niektórzy uważani dzisiaj za młodych. LO, 2x ŚO, pomocnik, dziewiątka, jakiś zastępca na PS/LS - to są zakupy na 250mln. Realnie dostanie jednego stopera i jakiegoś średniaka do przodu.
2
Mecz który wyleczył mnie z Alvareza. Dziękuję.
Rozkręcająca się i kreatywna Barca gra jakby za szybko dla Robercika, kiedy wreszcie jest pole do popisu to gra gorzej niż w tych mordowniach w czasie pomoru.
AM słabe jak cholera, tartak. Agonia Simeone trwa tam naprawdę długo.
1
Dobrze czułem, że Lewus jako maszyna do karnych się kończy. Jak mu w ważnych meczach nadal będą dawać jedenastki to chyba powariowali. Robert jeszcze ostatniego słowa nie powiedział - przyjdą być może karne na wagę awansu w LM, wtedy będzie dopiero zabawa. Neuro kuleje, chyba znak czasów u Robercika.
3
To jest mam nadzieję koniec karnych dla Robercika. Nigdy nie ufaj piłkarzowi który nie strzelił kiedyś trzech jedenastek pod rząd.
0
@esem91 Bo dotarł do ściany z grą defensywną - jedyne co zyska to ogień w ofensywie i mniejsze możliwości ataku od rywala. chłop Nieźle bujał w obłokach, jeśli myślał, że z Araujo Erica i Duńczyka ulepi coś na miarę gry w LM.
1
Od początku było wrażenie, że przekazanie tych aktywów to fantastyka.
0
Przyjdzie jakiś niepewny tańszy grajek, to Robercik zostanie z okrojona na maxa pensją.
3
@macio_944 Szczególnie, że motorem napędowym Brexitu było szczucie na pracowników ze wschodniej UE. Teraz zamiast Polaków, Litwinów itp. mają ferajnę inżynierów i lekarzy. Jedyny plus to usunięcie niemieckiego buta ze swojej rzeczywistości.