2

Coś tam w nogach ma, na pewno więcej niż Roque. Tyle że to typ do dłuższego szlifu, chyba Lewy musiałby zostać na wszelki wypadek.

0

@Eklerek Maradona akurat na pewno by sobie poradził. Moim zdaniem ci którzy byli nieco powolni i niezbyt mocni fizycznie mogliby mieć niższy status w dzisiejszej piłce.
Gra przyspieszyła i jest więcej fizycznych bestii.

0

W Barcelonie nie ma czasu na budowanie młodego zawodnika całymi latami.
Presja wyniku powoduje wymaganie jakości na już, potem ci niechciani młodzi zawodnicy robią kariery tam gdzie dostają dużo minut. Właściwie nie ma co się dziwić, coroczna walka o mistrzostwo strasznie podkręca wymagania zarówno sportowe ja i finansowe.

2

Tabela La Liga podąża ku normalności, wreszcie.

2

@partymaker To jest najbardziej obrzydliwa cecha tego piłkarza.

2

Krajobraz po działaniach obronnych narodu wybranego.

1

@pt9 Za połowę kupiłbym mieszkania//domy na wynajem gdzieś daleko od ruskiego pola rażenia, ze 2 mln postarałbym się jakoś zainwestować, pozostałe 3mln na życie.

0

@mkord Spójna jest tylko bezczelna głupota i zakłamanie obu ekip.

0

Nie oglądam EPL, co tam w tym Liverpoolu tak nie hula, że są aż w takim kiblu?

0

Jak tam Rashford, wróci na Chelsea?

Zaraz walka UFC Hooker vs Arman (info dla żądnych krwi)

0

@Czarny_ck No takie bez iskry to Bilbao.

2

W sumie to zapomniałem, że graliśmy bez Pedriego i Frankiego.
Dodatkowo odzyskujemy fawelarza, niebawem moc powinna wrócić.

2

Paweł Kowal przewodniczy Sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych nie może się zdecydować do czego służy prezydent, a do czego nie.

0

@kanver_ On ma mieć inny atut niż fizyczność, na razie to samą grą nie za wiele pokazuje. Ale ma zadatki na dobrego wiercipiętę.

1

@TaughtMule I tak zostanie tu na lata, ta choroba klubu jest nieuleczalna.

1

@Comentateiro Bo ci z Bilbao nie potrafili wychodzić z podaniem i uruchomieniem szybkiego napastnika z głębi pola, więc nasza obrona nie miała aż tyle okazji, żeby porządnie spartolić. Albo przynajmniej w tym meczu nie byli w tym dobrzy wystarczająco. Sam pressing nie wystarczy, trzeba szukać u nas tej głównej słabości.

0

@VAMOS1899LaMasia Nie było tak źle, trochę był niewidzialny, ale nie partaczył.

1

Dzisiaj meczyk zrobiły nam dwie dziewiątki, swoje wykorzystali i dalej poszło.
Wreszcie czyste konto, ale też trzeba przyznać, że Garcia nie był wystawiany na takie setki jak Szczęsny w ostatnich meczach.
Podoba mi się również obecność Raphinhi, niby nic zrobił wielkiego, ale sam jego sposób gry przypomina czego nam brakowało bez niego.

0

Jakaś dziwna kopanina się zrobiła z tego meczu, rywal zdemolowany i w osłabieniu, a u nas głównie spalone i niezbyt efektywna zabawa piłką.

1

Dawno tak nie czekałem na meczyk. Detox był okrutny. Eleven wykupione, czas na dreszczowiec. Mały plusik, bo Wojtek nie broni. Do szczęścia brakuje tylko zmiany wykonawcy karnych, włosy mi siwieją jak Lewy podchodzi do jedenastek.

0

@Kazragore Na poziomie politycznym nasz naród ma wpisana autodestrukcję.
Wszystko idzie jak po sznurku do najgorszych wspomnień z przeszłości.
Najbardziej mnie wku...wia to, że odpowiedzialni za to nie pójdą na wojnę w razie jej nadejścia, po prostu spier...olą stąd albo będą nietykalni ze względu na zajmowane pozycje. Bawią się tragicznie losem całego mrowiska, samemu mając zapewnione bezpieczeństwo. W razie czego mięso czyli lud pójdzie umierać, a nie oni.

3



"Szokującym elementem „planu pokojowego” Trumpa i Rosji jest nie tylko to, co robi Ukrainie. To to, co po cichu robi Polsce. W punkcie 9 ukryte jest zdanie, które wygląda niegroźnie: europejskie myśliwce będą stacjonować w Polsce.

Na papierze brzmi to dobrze. W praktyce jednak wygląda na to, że Waszyngton i Moskwa porozumiały się ponad głowami Polski w sprawie ograniczenia obecności sił obcych na polskim terytorium, w tym sił amerykańskich, i ograniczenia sił powietrznych NATO nad regionem.

Jeśli „europejskie myśliwce” zostaną wprost wymienione, oczywista interpretacja rosyjska jest prosta: żadnych amerykańskich samolotów w Polsce. A jeśli Rosja podpisuje się pod językiem, który definiuje, kto i co może tu stacjonować, to de facto ma również głos w sprawie nadzoru powietrznego NATO nad państwami bałtyckimi i resztą wschodniej flanki. To nie jest „Pax Americana”.

To jest akceptacja przez USA rosyjskiego weta w sprawie bezpieczeństwa sojuszników na pierwszej linii. W przypadku polskiej polityki uderza to w bardzo konkretny czuły punkt. Przez lata Jarosław Kaczyński, a teraz prezydent Karol Nawrocki, budowali swoją doktrynę na jednej fundamentalnej idei: zapomnijmy o Brukseli, zapomnijmy o Berlinie, nasze bezpieczeństwo opiera się na bezpośrednich, uprzywilejowanych relacjach z Waszyngtonem.

Dla kraju, który przez dekadę powtarzał sobie, że amerykańska potęga jest jedyną prawdziwą gwarancją, powinno to być brutalnym sygnałem ostrzegawczym."

1

@kubix05 Szkoda, że kadra taka wykastrowana na ten mecz. Dobrze, że chociaż Yamal i żądny bramek Lewy będą obecni.

0

@RoberDzik Alvarez, ale nie za 150mln

3

@Aragorn33 W sumie to ostatnio wyszło jak ważne są rakiety i drony.
Masz na 2-3 tyś km, to jesteś w zupełnie innej sytuacji.

1

@esem91 Zdaje się, że historia niebawem przyspieszy.

18

Chodzą plotki, że "plan pokojowy" może zawierać nasz wątek - zgoda na brak rakiet dalekiego zasięgu w Polsce. To by był konkretny kop w nasze narodowe dupsko od Amerykanów. Jeśli to okaże się prawdą, bardzo ciekawe co na to nasi krajowi klakierzy Wujka Sama. Chyba połkną żabę.


0

W końcu coś będzie się działo.

1

@Roobo Chciałbym być na tej imprezie powitalnej, grubo będzie.

3

@Tomason Odejdzie to przyjdzie kolejny, niemiecka maszyna ma sporo części zamiennych. Jakby się zepsuła to wskoczą trolle z AFD i będzie jeszcze weselej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?