RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MYTO 9.30 o ile się zwlokę z pryczy.
0
Znajomy temat, zlekceważenie rywala i kłopoty.
1
@kubix05 Masowe borowanie bez znieczulenia - jaki sadysta na to pozwolił?
1
Szewko o sankcjach Trumpa na Rosję. Biorąc pod uwagę powolne likwidowanie Zełenskiego (afera korupcyjna), wygląda to na etap przygotowań do wymuszenia zakończenia konfliktu, co jest zgodne z obecną polityką USA.
Prezydenta Ukrainy wraz ze swoją świtą trzeba się pozbyć, a na Rosji wywrzeć presję, co by się zgodziła na rzekomy koniec wojny. Co ciekawe, zarówno Zełenski jak i Rosjanie mają podobne podejście do sprawy - chcą kontynuować konflikt, UE również woli tę opcję. Tylko Amerykanie widzą to dokładnie odwrotnie.
0
@Criss18Barca Tak, z tego co czytałem tanio nie będzie.
0
Ktoś ma rozeznanie jak będą wyglądać przychody Barcy po powrocie na Camp Nou z częściowo otwartą trybuną? Ilość kibiców chyba będzie na razie podobna do meczów na stadionie Montjuic. No i kiedy zostaną otwarte kolejne sektory na odnowionym obiekcie.
2
Powrót obrońcy który nie potrafi bronić, do tego z problemami zdrowotnymi i sporymi zarobkami. Z pewnością to prawda.
0
Tego się chyba nikt nie spodziewał, Mike Pompeo w Fire Point.
https://x.com/MBudzisz2/status/1990357931116925377
0
@kanver_ Na tym etapie kariery to nie wiem czy EPL jest dobrym wyborem, tam się sporo biega, liga bardzo wymagająca fizycznie. Ale hajc pewnie byłby konkretny. Z tego co pamiętam w MU mówili, że raczej chcą odchodzić od podpisywania starszych piłkarzy bez perspektyw na dłuższą przydatność.
2
Cała defensywa gra ostatnio tak źle, że trudno znaleźć konkretnego winowajcę.
W tej chwili to nawet niedostatki Araujo są mniej widoczne, bo prawie każdy gra piach. Chyba jednak bardziej brakuje zgranej pary porządnych stoperów niż kolejnego LO.
1
Byle nie podzielili tego między DAZN i jakąś drugą stację.
2
Mousse T. feat. Hot 'n' Juicy - Horny '98
Emma Lanford.
2
@Comentateiro Po pierwsze nie widać na rynku następcy na PS, sprzedasz Yamala i nie ma kogo tam kupić.
0
Lin Shidong vs Truls Moregard. Obecna dwójka w rankingu gra z piątką.
Wspaniały mecz, ostatnio odkorkował mi się pingpong po latach, ubolewam nad brakiem miejsca do gry. W więzieniu jedyny moment zapomnienia o tym gdzie jesteś.
1
Kocisko.
0
@MYTO Eee, taki tam symbol tego co odeszło, ja bym się nie czepiał. Chyba że hajc by był do zarobienia na nowym nowoczesnym budynku.
4
@BORO_12 Tak, zdecydowanie najwięcej zyskalibyśmy kupując dwóch dobrze wybranych stoperów. Zamiast tego pewnie będzie jeden z łapanki i jakiś napastnik, logika transferowa Barcelony nigdy nie faworyzowała budowania mocnej defensywy kosztem ataku, nawet jeśli wzmacnianie obrony było bardziej niezbędne.
0
Probierzówka grała zbyt ofensywnie, miałem wtedy wrażenie, że wystarczy to uspokoić i będą jakieś wyniki. Tworzenie dużej presji w ataku nie ma w naszej repce przełożenia na bramki, a przeciwni ma więcej okazji do kontry.
0
Alvareza można upychać na różne pozycje, to jest dodatkowy atut tego piłkarza.
Główny problem to jego przesadzona cena. Powinien kosztować 100-120ml, a nie 150, a tyle pewnie zażąda AM, bo sami za niego sporo zapłacili i ze względu na zwiększenie wartości będą chcieli wycisnąć chore pieniądze. Musiałby chłop narobić tam brudu jak Dembele w BVB, wtedy może poszedłby taniej. Do tego raczej nie dojdzie, bo typ ma podobno równo pod sufitem.
Kane to umiarkowanie dobry transfer, to samo co Lewandowski. Trzeba mu dobrze dograć to postrzela.
0
W tym Realu to też mają niezłe kwiatki. Wyłapali dobrego trenera być może na lata, tylko trzeba mu się dać przetrzeć w spokoju, w końcu to pierwszy sezon. Zamiast tego jakiś kwas się tam wylewa. Nie to, żebym się smucił, ale dziwna sprawa.
0
Chłop żył ponad 2 tyś lat temu, a obecna polska rzeczywistość polityczna pasuje do jego teorii, jakby o nas myślał konstruując swój statement. Arystoteles.
1
@Ojciec5tkidzieci Marna kasa za taką podłą robotę.
0
@Katalończyk 99 Sam się izoluję, bo rodacy mnie mocno rozczarowali i wolę swoje towarzystwo. Najbardziej tracą na tym samice, bo im się prędzej robi smutno.
5
Roman wraca.
0
Szczerze wątpię, że Real przegra któreś z tych trzech spotkań, chyba że im się żółw rozsypie. Jeden remis to będzie cud. U nas AM i na Bilbao bez pomocników, tutaj prędzej czuć kłopotami.
1
@Lionel_Messi10 Razem z Metallicą moja ulubiona kapela, wyrosłem na The Doors. Klawisze Manzarka to miód dla moich uszu.
1
Jonathan James. Ciekawa historyjka.
1
@kanver_ Wjechał z formą z Bayernu i mega motywacją, żeby się pokazać.
1
Jacek Kaczmarski - "Encore, jeszcze raz".
Obraz rosyjskiego malarza Pawieła Fiedotova (1815–1852).
0
@NeroTFP1 No cóż, ukrainofobia jest u niej irytująca i wyjątkowo szkodliwa, ale jeśli chodzi o obecne władze w UE to ma racje.