RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ Akurat Dembele się mocno wyróżniał i był tani. Barca pomacała i jak to zwykle bywa odpuściła późniejszą gwiazdę. Pamiętam jak nie mogłem zrozumieć czemu oni go nie biorą. Wypożyczenie na rok do BVB i sprawa załatwiona. U nas nie mają nosa do takich transferów, chyba nie ma odpowiednich ludzi.
0
Jeśli chcą utrzymać jakość w ataku, a właściwie to ją zdecydowanie podnieść, to chyba jedyny sensowny transfer. Reszta to nierealne finansowo bajki albo niebezpieczne tanie eksperymenty na żywym organizmie. Moim zdaniem Bayern pewnie to zablokuje, dadzą mu jakieś galaktyczne pieniądze lub nie zejdą z ceny.
1
@Patry10 To jest coś czego Barcelona nie umie robić poza nielicznymi wyjątkami, tzn. znaleźć przyszłą gwiazdę za małe pieniądze. Ostatnio tylko Pedri był takim lepszym transferem. Pamiętam Dembele w Rennes, to był oczywisty kocur za 20mln, a Barca odpuściła tego zawodnika. Brak porządnego dyrektora sportowego robi swoje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kamiVeB Za 300 mln bym sprzedał, ale tylko jeśli klub byłby w stanie zastąpić go jakimś innym magikiem na PS, sam Alvarez nie wystarczy, żeby taką dziurę załatać.
0
@Seledynowy Raczej nie, bo z przodu nadal ma Yamala, wróci w końcu Raphinha.
Myślę, że będzie cisnął po swojemu, jego Bayern też był hiper ofensywną maszynerią.
Chłop chyba nie preferuje gry innej niż z gazem wciśniętym do dechy.
5
Pedri sobie odpocznie, teraz to dopiero będzie wesoło z formą ekipy.
0
Te plotki transferowe to na kaca po klasyku i kolejnej kontuzji?
Zdaje się, że na Rashforda i stopera będzie trudno nazbierać euraków, a napastnik będzie pewnie z łapanki za pół darmo. Tak na dobrą sprawę, to jeśli chcą budować coś pod wyniki, to trzeba by pożegnać Chrisensena i sprowadzić dwóch środkowych obrońców, takich co ręce i nogi mają.
0
@MesQueUnClub_87 To jest kluczowa sprawa - czy Raphinha odbuduje formę i nie będzie łapał kolejnych urazów, i czy Yamal zdoła w miarę szybko wrócić do dobrej dyspozycji. W obronie cudu się raczej nie dokona, więc wszystko wisi na zdrowiu/formie obu skrzydłowych. Tylko powrotem mocy w ataku można wrócić do rywalizacji o coś konkretnego.
14
Brakuje takich ludzi na świecie.
3
@Kgorecki2500 Byle nie jakiś eksperyment podobny do Xaviego, żadnych niesprawdzonych piłkarzy/trenerów. W Barcelonie przetrwa tylko ktoś z charyzmą, tak że i na to trzeba patrzeć poza samym warsztatem.
0
@MesQueUnClub_87 Może dlatego, że był to pierwszy sezon Flicka, czyli trochę taki przejściowy z pakietem ochronnym na słabe wyniki. Dodatkowo Barcelona miała raczej być niezdolna do czegoś większego ze względu na brak wzmocnień.
Obecnie widać większy zarys całości, problemy których nie sposób rozwiązać bez porządnego doinwestowania kadry, a pieniędzy może znowu nie być.
0
Dziennikarz sportu pisze, że Flick może nie wytrzymać tego bałaganu. Mnie się wydaje, że ego mu nie pozwoli na taki scenariusz, nawet jak nic nie wygramy. W tym sezonie brakuje paru klocków, żeby myśleć o nadaniu mocy obecnej ekipie, więc pewnie będzie chciał trzeciego podejścia na sezon 26/27 po wzmocnieniu konkretnymi transferami.
Bez konkretnych wzmocnień to nawet ze strony klubu powinny powstać wątpliwości, czy granie systemem Flicka po raz kolejny ma jakikolwiek sens. Wydaje mi się, że klub będzie musiał stanąć na głowie, żeby spełnić życzenia Niemca, jeśli chcą go tu zatrzymać dłużej.
1
@BorzyKrzys Niezłe jaja, mój brat ma wynajęty na rok dom na Jamajce, nie wiadomo czy z niego coś zostanie. Miejscówka mocno zalesiona parę minut od morza. Coś mi się zdaje, że kasa pójdzie w błoto, ale i tak dobrze, że familia tam nie bytuje w tym momencie.
1
@Antimadridista~ Najciekawsze jest to, że niewiele brakowało a wyciągnęlibyśmy remis z takiej kaszanki, gdyby Kounde był bardziej pomysłowy. Postawa i forma Barcy dramat, Real na swoim nijakim poziomie.
0
@macio_944 Barcelona jak nie ma formy z przodu, to dziewiątka leży i kwiczy przy szczelnej obronie. Nie znęcałbym się nad Ferranem w tym meczu, szczególnie że on ma swoje ograniczenia.
0
@betonito Jak dotąd Flick jest trenerem jedowymiarowym albo taki ma jednowymiarowy pomysł na Barcelonę. Obrona dramat, forma beznadziejna, a my gramy mega ofensywną piłkę na każdego rywala. Sztab musi się z tym ogarnąć, bo w tym sezonie chyba nie będzie mega dyspozycji, więc wypadałoby zmienić sposób gry.
1
@Tarnowitz Przy takich zasobach kadrowych w pomocy może i tak, ale jakby się trafił ktoś z klejem w stopie i bramkostrzelny, to Fermin raczej by był zmiennikiem. Lubię tego chłopaka, ale on jednak ma swoje ograniczenia oprócz znanych atutów.
0
@hugz Niektórzy zapomnieli, że Garcia na stoperze to jest piłkarz-problem.
Ręka, karny, poślizg itp. To miał być zmiennik Kounde na PO.
1
Łapcie stary zapomniany teledysk, laska ma 16 lat na tym nagraniu.
Bardzo ładny głos, piosenkarka australijska z włoskimi korzeniami.
Gabriella Cilmi - "Sweet About Me"
2
@michal26 Z Yamalem jest jakaś grubsza sprawa, on obecnie zalicza totalny zjazd, magia znikła. Araujo na stoperze pewnie by łamał linie spalonego i też by była lipa.
Brak zaangażowania, brak pomysłu na grę. Przyszli, poczłapali, dostali dwójkę i poszli do domu. Real dostosował się do poziomu rywala.
2
Trzeba napisać swój statement po tym nieszczęsnym meczu.
Real nic nie grał, bo nie musiał. Z taką Barceloną wystarczy Mbappe i niemrawe zaangażowanie. U nas zaangażowania brak. To mnie najbardziej zdziwiło biorąc pod uwagę, że to El Classico. A że forma słaba to trzeba było to co najmniej wybiegać, wyszarpać, żeby myśleć o pozytywnym wyniku.
No cóż, Barcelona z cieniem Yamala i brakiem Raphinhi to jednak kompletnie inna ekipa niż w ubiegłym sezonie. Widać ile Brazylijczyk nam dawał, kiedy był zdrowy i w formie. Rashford dobrze pilnowany wnosi bardzo niewiele. Zmiennik to jest właściwa pozycja w drużynie dla niego, choć miałem cichą nadzieję, że walnie coś dystansu.
Chłopaki chyba czują, że maszyna straciła swoją siłę i sami nie wiedzą co z tym zrobić.
Ten mecz można było wygrać tylko atakiem, ale tam jest obecnie słabizna.
Cieszy dobry mecz Wojtka, przyda mu się dla pewności siebie.
1
@kubix05 Był u mojej ciotki, gdzie czasem mnie zostawiali kiedy miałem 4-5 lat.
Ta kukułka to był absolutny fenomen, tajemnica sama w sobie, jakieś surrealistyczne przeżycie z dzieciństwa.
0
@clyde Oczy szare - życie w miarę. Około 2% populacji.
Ciekawostka, 90% ludzi na świecie ma ciemną tęczówkę.
1
Dobrze, że ten Rashford się udał jako tako. Raphinhi w dobrej formie nie zastąpi, ale generalnie pożytek z niego jest, stwarza zagrożenie na skrzydle.
0
@EvenepoelRemco00 Główny element zepsucia TVP jest taki sam jak za PiSu.
To że mają bardziej wygładzoną propagandę w stylu liberalnym niczego nie zmienia na lepsze. Nadal jest to telewizja prowadzona na zlecenie polityczne, nastawiona na jeden cel - obrzydzić ludziom partię opozycyjną.
3
@Arkon Znam ludzi u których powodem głosowania na Brauna jest narastające obrzydzenie resztą dostępnych opcji, więc już wolą kogoś patriotycznego do bólu i dość transparentnego z poglądami. "Reszta Brauna" ich nie obchodzi, wychodzą z założenia, że rządy PO/PiS są tak tragiczne, że lepiej wpuścić do sejmu takiego chochlika ja Braun - przynajmniej będzie kolorowo i na złość mainstreamowym ugrupowaniom. Choć pewni i tak większość wyborców to po prostu hiper konserwatywni ludzie, więc mają to co lubią.
0
@kanver_ Lewy po kontuzjach nie wygląda najlepiej, większy z niego pożytek jak nie ma dłuższych przerw w grze. To też się liczy. On i tak nie byłby żyłowany w tym sezonie, nawet gdyby był cały czas zdrowy. Siedzenie na L4 mu nie służy.
1
@maroon Jednym słowem temat się cały czas gotuje na coraz mocniejszym ogniu.
0
"Administracja Trumpa rozważa plan ograniczenia globalnego eksportu do Chin produktów wyprodukowanych z użyciem amerykańskiego oprogramowania lub zawierających je – twierdzą źródła"