0

Wspaniałe czasy, polowanie na jakiegoś placka po kontrakcie.


2

Ścięgno Ferrana.

2

Ćwiąkała o Lewandowskim.

5

@Damiain Obecnie to za 25mln nawet z darmową wysyłką. 50mln to była realna cena przed urazem i komplikacjami.

1

@Nightraider To nie są jakieś gigantyczne wypłaty, bardziej niedorzeczna jest obecność Araujo w klubie w ogóle.

1

Kto to tam wie, co siedzi w głowie Yamala i jego ojczulka.
Jedno jest pewne, Barca za jakiś czas będzie musiała sięgnąć bardzo głęboko do kieszeni, jeśli chce, żeby ptaszek nie uciekł z klatki. Historia klubu w tym temacie jest bezlitosna.

3

@don'T.R.I.P.e Prędzej sam się zawinie jeśli stwierdzi, że ten psychiatryk nie rokuje na wyniki. Na moje to będzie żądał rozumnych konkretnych transferów - nie będzie, to być może podziękuje za dalsze szarpanie nerwów.

4

Jak mawiał klasyk - hejterom wiadomo co w co.

0

Do klasyku jeszcze dwa mecze plus dzisiejsza repka, wystarczy żeby ktoś kolejny złapał uraz. Jeśli się uda bez kolejnych przykrych niespodzianek to nie jest tak źle z tym składem. Olmo i tak był pod formą, a Lewus jakimś gamechangerem nie jest. Byle Raphinha i Yamal zdążyli dojść do siebie. Bardziej obawiam się ogólnej formy psycho-fizycznej, ten mecz pokaże czy coś tam nie gnije od środka.

0

@adamek20151 Isak zawsze mi się podobał, ale to że zabłyszczał w EPL nie oznacza, że nie ma ryzyka przeciętności po powrocie do LaLigi. Ciekawy piłkarz, ale wzrost jego wartości do 120mln to jakiś żart. Idealny transfer, żeby utopić wielką kasę.

4

@Roobo Sprawa muru na granicy, oranie CPK, Niemcy podrzucający nam podejrzanych imigrantów, kwik bo trzeba było przekopać Mierzeję, próba wywalenia wyborów - Rudego nie da się przebić dokonaniami. Oba ugrupowania polityczne są poniżej poziomu zero, szczególnie jeśli chodzi o sprawy strategiczno-militarne, ale ferajna kłamcy naprawdę zrobiła sporo, żeby wygrać wyścig po złoty medal patologii.

0

Play of Battle - klimacik gry mega wciągający, ale pograć w to bez znajomości tego typu zabawy raczej trudno. Bez jakiegoś konkretnego samouczka i dużych chęci na naukę gry można tylko patrzeć jak kacapy niszczą ci kraj. Dość nieprzyjemne uczucie.
Jako że nic nie kumam w temacie rozbudowanych gier strategicznych z milonem opcji, musiałby mnie ktoś za rączkę przeprowadzić przez podstawy tej rozgrywki. Przydałaby się też jakaś wiedza o rozgrywaniu bitew, przygotowaniu sprzętowym i wielu innych zakamarkach świata wojny.

3

@Roobo Albo z kamieni na osiedlu, to se ne vrati.

0

Gierka już się ciągnie ze Steama. Krótki czas dają na to demo, chyba tydzień.
Pechowo akurat dzisiaj padł mi światłowód.

6

Ratowanie postrzelonego kocura. Podobno ma się dobrze.

0

@maroon Włóczenie się po okolicy w nocy raczej nie wskazane.
Ale bliskość dzikiego zwierza też ma swój klimacik.

5

Kotek w wersji XXXL.

1

Heh, akurat ostatnio sobie myślałem nad tematem naszego treneiro i przyszło mi do głowy, że on nie wytrzyma tu zbyt długo i nie zdziwiłbym się, gdyby po sezonie się ulotnił. Może to plotki a może nie, wyniki i widoki na konkretne wzmocnienie składu pewnie zatrzymają go na kolejny sezon. Gorzej jak się zacznie sypać, a kasy będzie co kot napłakał.

0

@Arkon Rudy szkodnik, a potem długo nic.

3

@Lanosss Biorąc pod uwagę, że tam zarobi 3 razy więcej plus pewnie z 50mln za sam podpis, to tatusiek za jakiś czas może wyskoczyć ze znanym tematem - Barca nie docenia Yamala (finansowo oczywiście) i pójdą po kasę. Niby klub jest zabezpieczony klauzulą, ale z niewolnika nie ma pracownika.

5

Jak tak pragnie życia w Barcelonie to niech pogra za pensję rezerwowego,
np. 2 mln netto

0

To chyba tylko transfer z BRA/ARG/USA wchodzi w rachubę, bo w Europie nikt raczej nie zgodzi się na odejście dobrego stopera w połowie sezonu.

2

@MesQueUnClub_87 No coś tam strzela widać. Ciekawe jak sobie radzi z mocniejszymi rywalami w lidze.

0

Etta Eyong - ktoś ogląda częściej tego napastnika?
Bo na YT nie ma za bardzo z czego zrobić kompilacji jego skilla, strzela jakieś bramki i jest dość silny fizycznie, niczego wyróżniającego w tych filmach nie zauważyłem. Na pierwszy rzut oka to jakiś zwyklak jeden z wielu.

2

@Bolton Problem w tym, że dla Chin jesteśmy zbyt słabym i mało ważnym państwem w systemie, żeby robić z nami jakieś konkretne ustawki.
Do tego oni są od nas za daleko, żeby w ogóle z naszej perspektywy ufać w sens
takiego pomysłu.

0

@Kgorecki2500 Na razie to USA dorzucały do pieca, Chińczyk jakoś konkretnie się nie ruszył. Pytanie czy zamierzają zmienić taktykę, czy może nadal widzą interes w braniu wszystkiego na klatę. Nic nie trwa wiecznie, jeśli nie eskalowali to bynajmniej nie ze strachu, tylko z dobrze obliczonego swojego interesu.

5

Smok w końcu wykonał jakiś konkretny ofensywny ruch na tej planszy.
Zobaczymy czy światowa atmosfera się podgrzeje.





1

@PatrykBarca Ten sam temat co kiedyś z Ferranem. Tyle że on ma normalne zdrowie i było na co czekać. Żeby spławić Olmo prawie darmo musiałaby się trafić okazja na pomocnika bez kontraktu, za grosze albo z La Masii.

1

@kubix05 Jam się tak woził 40 lat temu. Z dziadkiem jeździliśmy po chleb prosto z piekarni, czerwonym wozem. Piękne czasy to były.

0

Ciekawe czy klub pójdzie po rozum do głowy i będzie się starał pożegnać Olmo zanim się kompletnie rozleci i póki co ma jakąś wartość. Wielkiego zysku nie będzie, bo tam chyba raty są do spłacenia, ale po co pakować się w kolejną historię z mało użytecznym szklanym piłkarzem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?