RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Szkoda mi tej pani, bo jest nawet sympatyczna.
1
Jakub Dymek (Dwie Lewe Ręce) w Super Ringu na temat Ukrainy i przekonań społecznych w Polsce.
0
Pocztówka z frontu.
0
@SelloutCrowd A o czym tu dyskutować?
Amerykanie odchodzą z prymatu, a Trampek to tylko część tego procesu.
Prędzej czy później i tak by się stąd zabrali.
3
@Safrani
@Tabaluga37
Zawsze uważałem Mentzena za kompletnie mało wartościowego polityka, którego na tron wepchała jakaś siła odśrodkowa w postaci potrzeby społecznej na konserwatywnego lidera spoza PiSu. Chłop ma krótkie nogi w polityce, ma szczęście, że nie mają tam kogoś bardziej konkretnego.
0
@partymaker Rudy piąta walka przegrana w karierze, gdyby go nie ciągneli za uszy.
Sam typ nie jest jakiś szczególnie denerwujący, ale te wały były bolesne.
Z najlepszymi to on ma jednak problemy.
2
Wrzucam kij w mrowisko, yoł..
..teraz rzucajcie się na mnie, jestem przygotowany
jak Crawford na dzisiejsze widowisko yoł..
..szumu narobił ten co ma Mentzen na nazwisko
..więc nie do mnie pretensje, bo to nie ja upadłem tak nisko..
0
@OskP Rudy na punkty, wałek po remisowej walce.
8
Rudy nie mógł przepuścić takiej okazji.
"Premier @donaldtusk wytrzymał całe trzy dni w zgodzie narodowej, po czym znów odpalił polsko-polską wojnę. Do tego dorzucił scenariusz „wyobraźcie sobie rządy opozycji w kryzysie”.
Tyle że my nie musimy sobie niczego wyobrażać. W 2021 roku, gdy Putin pierwszy raz uderzył w Polskę przy pomocy migrantów, rządziło @pisorgpl.
Pamiętacie, co wtedy się działo? Wojsko Polskie i Straż Graniczna walczyły o bezpieczeństwo granicy, a w tym samym czasie posłowie @Platforma_org
robili pokazówki w lesie, Tusk mówił o „biednych ludziach i bestialstwie”, a medialne elity krzyczały o barbarzyństwie - dokładnie tak, jakby chciał Putin.
Przez miesiące trwał festiwal absurdu, w którym politycy @Platforma_org
biegali po zagranicznych mediach z opowieściami o „nieludzkiej Polsce”, a w prasie królowały bajki o Ibrahimie, który przez sześć dni miał płynąć rzeką, by uciec przed „bestialską” Strażą Graniczną.
I teraz wyobraźcie sobie, jakie bagno byśmy mieli w wykonaniu opozycji, gdyby to nie
@Platforma_org rządziła."
0
@Mokaczino Język swojego wroga trzeba znać.
0
@Alex1995 Co dalej z Ukrainą, Bałtami i Przesmykiem - to jest ciekawy temat do dyskusji. Ja myślę, że za jakiś czas zaczną siać do nas bardziej odważnie tymi dronami, tak dla wywołania zamętu i coraz śmielszego zaznaczania swojego stanowiska. Ale to pewnie jeszcze trochę minie do tego czasu.
Na Przesmyk lub Bałtów (lub jedno i drugie) ruszą dopiero po całkowitym abdykowaniu Amerykanów z roli gracza militarnego w Europie. Po prostu musi się otworzyć konkretne okienko, bez tego się nie zdecydują. Myślę, że jeszcze ze 2-3 lata co najmniej poczekają.
0
@Alex1995 Kraje NATO Zachodniej Europy są tak chętne do zdecydowanych działań w stronę Rosji jak i chętny jest Trampek, jeśli mówimy o czymś na serio konkretnym.
Jesteśmy od nich całkowicie zależni, co oznacza, że jesteśmy w niezłej dupie.
Bardzo mnie ciekawi czy nasze łajzy w ogóle ruszą dupę, żeby zbierać się do konstruowania strategii wojskowej do obrony Przesmyku Suwalskiego czy ewentualnie Bałtów. Czy może będą zaskoczeni atakiem jak tymi ostatnimi dronami.
1
@KamQiX To jest po to, żeby co jakiś czas przybić pieczątkę na kolejnym etapie topienia wiary w amerykańską protekcję i tym samym uświadamiać Europejczyków, że sytuacja się zmieniła. Zarządzanie strachem to ulubiona zabawa kacapów. Najwyraźniej jest to dla nich ważniejsze.
0
Lavrov na żywo - ruski punkt widzenia.
0
Oglądam ostatnie 10min i wygląda jakby to Sociedad grał w 10.
0
Piękna kreatura.
0
@Filipem Mam jakieś złe wspomnienia z jego kariery w Barcelonie, aczkolwiek przydałby się z braku laku.
0
@mmaciass Wszystko zależy od Valencii, jeśli zagrają dobry mecz i będą zmotywowani w typowy dla siebie sposób kiedy grają z nami, to u nas musiałby ktoś mocno to udźwignąć zamiast Yamala, inaczej będzie płacz. Zdaje się, że Rashford będzie miał swoją szansę do pokazania się.
0
Fajna niedziela się zapowiada, rano Canelo-Crawford, wieczorem meczyk Barcy.
Yamal nie zagra, czyli będą ciężary i możliwa strata punktów.
0
@Ku84fcb 46 - kompletnie zje..any wiek, ani stary ani młody.
Czuje się jakbym wisiał w jakiejś próżni. Nie polecam.
0
@Safrani Na razie to nawet nie wiadomo, czy nie będzie jakiejś wspólnej listy po stronie rządowej i czy partie lewicowe pójdą razem czy osobno. Jak sondaże pokażą jakieś nieciekawe prognozy to zacznie się kombinowanie.
0
@Safrani Robienie analiz na wybory, kiedy w ciągu 2 lat mogą się tu zdarzyć cuda na kiju jest dość karkołomne. Dość gorące czasy nadchodzą, pewnie się to odbije na polityce. Chociaż nigdy nie wiesz, naród jest tak zacięty w swoim sporze, że może nie zauważy, że niebo wali mu się na głowę.
0
@michal26 Ja się nie spodziewam, że się uda z RN, bo PiS pewnie zrobi przeciętny wynik. Mentzena i jego wolnościowców nie lubię, bo ich wizja państwa to nie moja bajka.
0
Samokrytyka top. Swoją drogą spławić Mentzena z jego grupą oszołomów byłoby wskazane.
2
O tym dokładnie właśnie dzisiaj rozmyślałem. Ludzie z tego jak i poprzedniego rządu zasługują na wyjątkowo surową karę i powinni zostać postawieni przed sądem za swoje zaniedbania i prywatne wojenki w obliczu zagrożenia wojną. Problem w tym, że Polacy kompletnie nie mają świadomości z czym mają do czynienia. Mam nadzieję, że ten moment jednak kiedyś nadejdzie, choć pewnie wcześniej rzeczywistość zmieni się w piekło.
0
@barteq Nie za bardzo sobie wyobrażam kogokolwiek wracającego za 6 tyg po zaleczonej wcześniej rekonstrukcji wiązadeł, samoistnym obrzęku z jakimś krwiakiem i artroskopii. Za 6 tygodni to on może zacznie biegać.
1
Stawiam na artroskopię i potem na pewno dłużej niż 5-6 tyg.
0
Może stwórzmy jakieś morskie siły specjalne, ukierunkowane tylko na zniszczenie tego gazociągu. Weźmie się tych hiszpańskich nurków, ukraińską firmę krzak i sprawa załatwiona, trop będzie prowadził do Wenezueli.
1
Ale to było w słusznej sprawie przecież..
6
@wyrek Chodzi o obraz nędzy i rozpaczy jakim jest zakłamywanie opinii publicznej w obliczu realnego zagrożenia.