RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Człapała prawie cała drużyna, a nie tylko Lewy. No i nie wiem, czy Marcus ma ochotę na bieganie i walkę cały mecz na 9-tce, nie mając tam miejsca na grę. Tam trzeba głównie cierpieć przez większość czasu. Plus taki, że on ma więcej siły i lepsze przyjęcie piłki, dodatkowo Raphinha może grać na swoim miejscu.
0
@Colon To trochę dziwne, że ominąłeś ten serial jeśli ogólnie oglądasz.
Ja w ogóle nie trawię seriali, ze względu na niegdysiejszą moją druga połowę musiałem obejrzeć prawie wszystkie jednym okiem i jedyne które mnie zainteresowały to Gomorra i właśnie Black Mirror.
0
@Filipem @Karamba Być może, miałem złe wspomnienia z AdBlockami, bo zazwyczaj po coś je musiałem potem wyłączać. Przeglądarkę Brave dobrze wspominam, właściwie nie wiem czemu wróciłem do Chroma.
0
Sposób na krzykliwe reklamy.
Zainstalowałem sobie programik AutoHotkey do obsługi skryptów.
ChatGPT napisał mi ścieżkę dla elementu docelowego odpalanego ze skrótu i gotowy skrypt dla dużego przeźroczystego okna z wyłącznikiem dźwięku jednym kliknięciem na pulpicie "always on the top".
Przydatna rzecz, finalnie klikam tylko na obszar w pobliżu prawej krawędzi ekranu w razie jak mi się mocno drze reklama i na szybkości wyłączam/włączam audio.
Wszystko to nieco skomplikowane jeśli się nie zna komputerowej zabawy, ale cyfrowy mądrala sporo potrafi pomóc.
Potrzeba jeszcze zainstalować narzędzie wiersza poleceń NirCMD, żeby wszystko działało.
1
@ranger3120 Nauczyłem się pracując w Irlandii, w szkole nie miałem.
A reszta z internetu, świat po prostu funkcjonuje w tym języku. Staram się włączać napisy angielskie tam gdzie są trudniejsze treści do odbioru ze słuchu, dobra metoda na poszerzanie zasobu wyrażeń. No i ogólnie mam zawsze ustawioną ikonkę tłumacza włączającą się po zaznaczeniu myszką danego zdania, żeby na szybkości przyswajać sobie słowa których nie rozpoznaję podczas czytania tekstów.
0
@Borneo W ogóle Flick jest mało elastyczny, wszystko wisi na udanej grze ofensywnej. Jak tego z jakiegoś powodu nie ma, to wszystko się partoli.
2
Czyli grajmy częściej zawodnikami rezerwowymi. Problem w tym, że przy sposobie gry samej Barcelony i dodatkowo Barcelony Flicka nie da się utrzymać jakości bez kluczowych postaci zespołu. Brak planu B na grę składem o mniejszych możliwościach. No i trzeba też powiedzieć, że oba ostatnie mecze były do zremisowania.
2
Wielkopolanie do roboty, ratować Ostrów Tumski.
1
@tbas Tych plotek bym nie łączył w całość, ale zdecydowanie jakiś problem istnieje i to konkretny. Być może Deco ma rację, o ile ma na myśli to, że bez Yamala i Raphinhi nie jesteśmy na tyle silną ekipą, żeby przejść przez to suchą nogą.
1
@Azazel_Pazuzu Tutaj każdy ma immunitet, chcesz to siedzisz do końca kontraktu.
Takie wczasy tylko w Barcelonie.
0
@Trojanek23 Rudy to tzw. agent wpływu. Całkiem legalnie zainstalowany pionek, który za jakieś przysługi ( w tym wypadku trzymanie go na stołku siłą polityczną/medialną Unii) będzie pilnował interesu swojego mocodawcy, a w przypadku tej akurat gnidy - nawet kosztem interesu własnego kraju.
1
@Trojanek23 Ich poszczególne personalne występy niewiele mnie obchodzą, natomiast od długich lat całościowo działania tzw. stronnictwa pruskiego uważam za kryminał polityczny, a miejsce kryminalistów jest w więzieniu. Żeby było weselej, PiS ślepo idący za Amerykanami w obecnej konfiguracji geopolitycznej również przeraża.
1
Ze słabszymi przeciwnikami typu Sevilla wystarczyłby Yamal na boisku w razie zablokowania Pedriego. W przypadku PSG już gorzej, bo mają potencjał na wykasowanie ich obu.
0
To dopiero próbka kumacji Araujo, najlepsze jeszcze przed nami.
1
@bartekvisca Ja się zastanawiam czy przypadkiem rywale nie ogarnęli jak nas rozmontować z taką linią obrony. No i oczywisty temat, nasza ekipa jedzie na Yamalu podobnie jak Real na Mbappe.
2
W razie gdyby ktoś nie mógł poradzić sobie z tą porażką, polecam budyń śmietankowy dr Oetker "Słodka Chwila" z dżemem jagodowym Łowicz. Trzy duże łyżki dżemu na kubek budyniu, może też być waniliowy.
Ostrzegam ludzi z nadwagą, uzależnia.
0
@directedbyfcb Niby tak, ale tu nie trzeba było wojennych zamiarów.
Wystarczyło zwykłe zaangażowanie, szczególnie na początku meczu.
Takiego człapania nie widziałem w Barcelonie od dawna.
2
Cubarsi mówi, że " wyszliśmy na boisko ospali i bez intensywności".
Jak można być młodą drużyną walczącą o mistrzostwo i tak po prostu wyjść bez intensywności na ofensywnego rywala grającego u siebie?
To było człapanie level hard od pierwszej minuty. Myślałem, że takie tematy mamy już za sobą od kiedy trenerem jest dobry motywator, do tego z silną ambicją wygrywania i dobrym panowaniem nad zespołem. Prędzej czy później wyjdzie na jaw, co konkretnie rozmontowało ten mechanizm od strony fizycznej i mentalnej.
0
@Andi18 Na to by wskazywało, jeśli nic nie zostało spartolone w presezonie.
0
@ProMILs Dodałbym jeszcze do listy pozostawienie drewnianego dzisiaj naszego dziadka zamiast Ferrana, co było kompletnym bezsensem.
3
Czemu piłkarze są przemęczeni na początku października , a dodatkowo padają jak muchy dręczeni urazami?
Czyżby coś było nie tak z przygotowaniem fizycznym?
Zajechani treningiem?
Poza Pedrim który i tak wygląda jako tako, było sporo rotacji.
1
Niby można stękać, że nie ma Raphinhi, ale jego zmiennik zrobił prawie dwie bramki.
Tak ogólnie, to nie spodziewałem się, że Barca z Pedrim i Frankim na boisku może zagrać taki piach. Zawsze uważałem, że jeśli mamy dwójkę z trójki Yamal/Pedri,Frankie to kontrola nad meczem będzie jako tako zachowana, o ile rywal nie jest bardzo mocny.
2
No cóż, to czego zawsze obawiałem się najbardziej w meczach Barcy to babol Szczęsnego i karne Robercika. Dzisiaj obydwa zawały w pakiecie, rodacy utopili szanse na remontadę.
W całej sprawie zastanawia mnie najbardziej, jak do cholery można wyjść na Seville grającą u siebie i od pierwszej minuty człapać po bosku, czekając aż rywal nastrzela bramek. Przypomniała mi się Barca z przed czasów Flicka.
Olmo to jakiś dramat, nawet po jego twarzy widać, że jest świadomy swojej beznadziei. Ciekawe czy klub będzie chociaż próbował go pożegnać po sezonie.
Nie ogarniam czemu zespół wygląda jakby był zarżnięty pod koniec sezonu albo zdewastowany tydzień po przegraniu ligi.
Lewy takimi spotkaniami pokazuje, że opcja zatrzymania go na kolejny rok to
mocno podejrzany plan. Zdjąłbym Robercika zamiast Ferrana, dziwna decyzja Flicka.
7
Zawsze mnie to zadziwia, jakim trzeba być prze..ujem, żeby zaprojektować coś takiego.
Bywają wśród nas naprawdę tęgie umysły z wielkim talentem.
0
Rozgrzewka przed meczem.
5
Wspaniale, uwielbiam ten dreszczyk emocji w ważnych meczach drugiej fazy LM.
0
Wieczór bardzo ładny dzisiaj, taką jesień lubię.
Na tą okazję Janek Gwizdala "Chelsea Afternoon", nawet pasuje do meczu.
Jak komuś się podoba to polecam album American Elm.
0
@Barcanajlepszyteam Zdaje się, że tak. Ale tu chodzi o coś grubszego, czyli wypozycjonowanie się w nowej strukturze bezpieczeństwa, jaka chcąc nie chcąc musi powstać w Europie, a tym samym podłączenie swojej gospodarki przekwalifikowanej w niektórych sektorach na militarną, do tego nowego projektu. Oczywiście Niemcy myślą szybciej od naszego pseudo-państwa i jeśli już ma być zwrot w konkretną stronę, to wolą być w tym liderem i jeszcze zarobić.
Polityczna rozgrywka o mur dronowy, jakkolwiek się ona nie skończy, nie przeszkadza w tak wielkich interesach. Ostatecznie o tym czy Niemcy obejmą fotel lidera nie decydują pomniejsze polityczne rozdania, tylko siła finansowa, polityczna i gospodarcza, a to akurat mają.
1
Ciekawy wywiad. Być może tworzy się w Europie nowa struktura bezpieczeństwa pod przewodnictwem Niemiec, z USA trzymającymi się z dala jeśli nie nastąpi większy konflikt. Oczywiście decydująca jest tu siła gospodarcza sąsiada z za Odry.
1
Ghost Rider - Patrik von Furstenhoff.
To ten szwedzki typ, który szokował ludzi przez 20 lat jeżdżąc stunnigowną Hayabusą 300 km/h na autostradach. Swojego czasu do niego należał rekord jazdy na jednym kole 354 km/h.