3

Wiadomo, że Torres. To będzie szybkie granie, Ferran lepiej funkcjonuje w takich okolicznościach. Pewnie się wypruje z sił pod koniec, więc Lewy na ostatnie 20min.

1

Szczęsny chyba musi uważać na czerwo, bo będzie będziemy mieć w bramce konkretny eksperyment jeśli dostanie karę za kartkę.

0

Lewy coś ma z obramowaniem bramki ostatnio, ktoś go zaczarował.

2

Lewandowski vel Sęk dzisiaj. Co on ma za defekt w systemie nerwowym, że co jakiś czas gra taką padakę. Przydałoby się zrehabilitować w drugiej połowie, o ile w ogóle wyjdzie na boisko.
Dzisiaj gol wyjątkowo frajersko stracony, wszystko szło tak łatwo, że chyba chłopaki uwierzyły w niezdolność uśpionego rywala do stwarzania zagrożenia.

0

Jest Pedri z De Jongiem, więc to co najważniejsze w Barcelonie czyli środek, będzie funkcjonował. Z przodu jest kim strzelać, niech tylko chłopaki z tyłu ogarną i może będzie pozytywnie ciekawy meczyk.

4

Może i zarabia sporo w porównaniu na przykład z Pedrim, ale to nie jest jakaś gigantyczna wypłata. Na pewno można jednak powiedzieć, że w buty Iniesty czy Xaviego nie wszedł, a spodziewaliśmy się, że ten dzieciak stanie się potworem środka pola kiedy przechodził do Barcy.

1

@norbi77 Ja tam lubię Orłowskiego, bo kiedyś dawno, kiedy oglądanie LaLigi było jeszcze konkretnym luksusem jego głos oznaczał meczyk ligi hiszpańskiej. I tak mi zostało, że mi się dobrze kojarzy. Laboga mi nie przeszkadza, Kręcidło to tragedia.
Komentarz na Eleven Święcicki/Chabiniak jest ok, reszta mnie denerwuje.


1

@CurryTheGoat30 Obecnie wszelkie przeszłe rozważania o sprzedaży tego czy tamtego dla podreperowania budżetu lub żeby kadrę wyszczuplić, wydają się być kompletnym absurdem.
Niebawem zrodzi się pytanie o sezon przygotowawczy i opiekę fizjo/medyczną, bo zawodnicy padają jak muchy i to kiedy jeszcze nie zdążyli porządnie pograć w tym sezonie.

15

Atak hybrydowy na Barcę.

0

@joloskyy Obie formy są prawidłowe.

1

Łękotka, artroskopia, znowu mi te 4-6 tygodni wygląda mocno optymistycznie.

3

Niezłe jaja, wchodzę na stronę a tu jakiś kolejny pomór.
Znowu będą mecze z dreszczykim w bramce, końcówka sezonu z Wojtkiem
lekko zszarpała mi nerwy. Początek obecnego zapamiętam jako serię kontuzji

1

Tego się małpiszon nie spodziewał.

0

@regatta52 Miałem na myśli to, że ten jego szósty zmysł na razie się nie objawia w meczach cięższego kalibru, a wydawało mi się, że to właśnie będzie jego główny atut w tym klubie, bo on rzeczywiście czasem potrafi grać taką kompletnie "inną" piłkę od reszty, jakby inaczej myślał.

0

Olmo miał być tym nietuzinkowym zawodnikiem, który co jakiś zrobi to co na Euro, czyli w swoim stylu jednym czy dwoma nieszablonowymi akcjami zrobi wynik w trudnym meczu gdzie schematy niewiele dają.
Nic z tych rzeczy, w większości występów zwyklak jak na standardy Barcy, dodatkowo słabe zdrowie.

3

Mecz dla mnie wygrali Torres z Lewym, obaj dali coś ekstra od siebie i dwa razy wpadło. W kreacji szału nie było, za to napastnicy nieco pomogli drużynie.

1

Ekipa bez ikry dzisiaj, jak muchy w smole, bardzo ciężko będzie mając bramkę w plecy i dobrze broniącego rywala. Nie funkcjonuje ten dzisiejszy skład kompletnie.

0

@Sulimo Za dużo tego jest na tylko 3 pozycje.

Crash Bandicoot
Tony Hawk's Pro Skater
Need for Speed (kierownica)

to chyba gry przy których przesiedziałem najwięcej nie licząc Fify i CoD.

Nostalgia to Soul Reaver - Legacy of Kain, do tej gry trudno doskoczyć poziomem klimatu i pomysłu, dla mnie jest poza konkurencją pod tym względem.

1

Nie trzeba było być lekarzem sportowym, żeby traktować te mocno zbyt optymistyczne klubowe prognozy jak jakieś bajki, biorąc pod uwagę wcześniejszy i obecny uraz. Jednak nawet jako internetowy ekspert od wszystkiego, nie spodziewałem się takiej lipy. Szkoda kariery, tutaj chyba będzie miał ciężko się jeszcze załapać, szczególnie że poziom sportowy ciągle rośnie, a pomocników jak mrówków.

0

@Walker Na Dżemie się wychowałem, ale to chodziło na ogniskach lat 90tych.

1

@RoberDzik No było trochę takich pustych przebiegów.
Dembele ratuje to, że jednak ma super talent w nogach, tylko nieco dzban pusty.

8

Czekam na komunikat, że z miesiąca od operacji zrobiło się dwa i wróci pod koniec listopada.

0

@Herato
1. Nazario
2. Henry
3. Mbappe
4. Suarez/Lewandowski
5. Eto

1

Za drogi, za dużo zarabia. Rozbijanie banku na nieszczególnie pasująca do Barcy dziewiątkę to niezbyt mądre posunięcie. Wielkie pieniądze tylko za gamechanger'a z dobrym spasowaniem do stylu.

0

@MYTO Konserwatywno-liberalno-lewicowe, po trochu z każdego.

1

Lewy dzisiaj jedno z tych spotkań w których wiesz, że raczej nic nie strzeli.
Żeby coś wpadło musiałby wyjść poza schemat swojego funkcjonowania w ataku, a z tym jak wiadomo u niego raczej ciężko.


1

@gumaz Cały poczęstunek zjadłem godzinę temu, jak zwykle zresztą.

0

Brave1 - nowe technologie wojskowe we Lwowie.

0

@MYTO Na pogrzeby, na śluby nie chodzę.

1

@Krzysiek723 Zbudował ostateczną jakość Luis, tylko on nie musiał lepić na takich problemach jak Flick. Nie każdy trener ogarnia takie tematy. Enrique i tak się nieźle wyrobił, na razie wiadomo, że jest w stanie wziąć hiper doinwestowaną ekipę i zrobić z niej potwora.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?