RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Ale gówno, liczyłem na walkę z Furym. Jedyne co by mnie zafascynowało w tym starciu to ciężki nokaut na celebrycie, najlepiej wbrew umowie jak w Pulp Fiction.
0
@LeoMessiiBarcaPepa No o to właśnie chodzi, że coś tam się rozleciało, Luis przestał ogarniać tą układankę i to nie chwilowo.
1
3 dni od Bilbao do Chelsea wiele mu nie zmienią w całym procesie.
Ciekawe jak to się skończy.
0
@galix22 A pamiętasz jak wyglądał Real w drugim sezonie Luisa?
Zmiana trenera w czasie trwania sezonu z Beniteza na Zidana, brak formy,
a i tak na koniec odrobili stratę 12 punktów do Barcy i mistrzostwo przegrali jednym punktem 90-91, jeszcze dwa mecze i byłoby po mistrzostwie dla nas.
Barcelona Enrique grała bardzo słabą piłkę w tamtym sezonie, mimo gwiazd w składzie. Było sporo pretensji o styl i brak pomysłu trenera.
Ostatecznie potwierdziło się to w trzecim roku, tzn. że poza wygranym trypletem mocno coś tu nie gra.
0
Pierwsze koty za płoty, ciekawe czy Xavi jeszcze podejmie walkę. Tylko nie wiem jak miałby to zrobić, pewnie znowu rzuciłby się na za głęboką wodę.
Luis Enrique wygrał tryplet w pierwszym sezonie z Barcą, potem wyglądało to już bardzo słabo i odszedł, a teraz robi wielką robotę w PSG.
0
@tomek8756 Czekanie na coś nowego, tyle jej pozostaje lub uczestnictwo w jakiś projektach obok polityki.
1
Angielskie plotki są równie wiarygodne co hiszpańskie.
Sam transfer byłby ok., ale wtedy Alvarez już na amen bye bye.
0
"nie stracilibyśmy połowy z tych bramek" - kogoś chyba lekko odkleiło.
Garcia pewnie więcej by wybronił, ale nie połowę.
Co do Flicka się zgadzam, wygląda na trenera mającego jeden tryb działania, więc pewnie do końca sezonu będziemy mieć rollercoaster.
Lewy strzela dużo jak na swoje minuty, więc nie czepiałbym się za bardzo.
Zobaczymy czy będzie zdrowy i czy klub w ogóle jest zdolny kupić kogoś sensownego do ataku.
2
@draxidox Sądownictwo obecnie jest jednym wielkim siedliskiem korupcji politycznej, nie tylko w Polsce ale też w UE i USA. Szkoda nerwów, wąż zjadł własny ogon.
0
Ktoś zna niemiecki?
1
@partymaker Stanowski ma giga finansowy interes w realizacji, portal i TV, nie ma żadnego sensu szukanie przez niego jakiś podejrzanych zysków. Dał się wrobić w gówno, ekipa Kanału Zero od sprawdzania sponsorów/reklamy zawaliła sprawę, o ile rzeczywiście tamten dostawca VPN jest jakiś trefny, bo akurat nie znam problemów tej firmy.
0
Nawet jakby to była prawda, to 80mln za Fermina który pnie się właśnie w górę z formą i pozycją sportową, nie jest jakimś mega dealem.
0
@Aragorn33 Lepiej późno niż wcale, zobaczymy czy będzie wojenka polsko-polska w tym temacie. Może nie, bo całość ma pełną aprobatę społeczną, ale znając naszą rzeczywistość polityczną to wszystko jest możliwe.
8
Robercik, tym razem to przesadziłeś.
2
"Antonio Lucio Vivaldi, zwany Il Prete Rosso (pol. „Rudy Ksiądz”) (ur. 4 marca 1678 w Wenecji, zm. 28 lipca 1741 w Wiedniu) – wenecki kompozytor, skrzypek i duchowny rzymskokatolicki. Uznawany jest za jednego z najwybitniejszych kompozytorów epoki baroku"
Vivaldi to nie tylko "Cztery pory roku".
Poniżej koncert skrzypcowy d-moll RV 242 „Il Grosso Mogul”
Augusta McKay Lodge to amerykańska skrzypaczka barokowa z Oberlin w stanie Ohio, absolwentka Oberlin Conservatory, Indiana University i Juilliard School. Specjalizuje się w grze na skrzypcach historycznych, łącząc techniczną precyzję z ekspresyjną swobodą typową dla baroku. Występowała m.in. w Carnegie Hall i Alice Tully Hall, współpracując z zespołami Les Arts Florissants i American Classical Orchestra. Zdobyła nagrody w konkursach Juilliard Historical Performance i Indianapolis Baroque Competition. Jej albumy „Beyond Bach and Vivaldi” (2018) i „Corelli’s Band” (2020) ukazują jej zainteresowanie mniej znanymi kompozytorami włoskiego baroku. Krytycy chwalą jej styl za autentyczność, błyskotliwość i improwizacyjną lekkość. Obecnie mieszka w Paryżu, gdzie koncertuje, nagrywa i popularyzuje wykonawstwo historyczne.
7
Uśmiechnięta gazeta dla Polaków.
0
@Eto'o9 R10 Plan absolutnie idealny na backup w pomocy, gorzej z hajsem.
0
@FajfusLodowy Sam mecz nie taki zły, ale to niepotrzebne wożenie się z piłką zamiast szybko podać i uruchomić atak jest momentami irytujące.
6
Tak, bo cudów obecnie po naszej ekipie spodziewać się nie można, braki kadrowe, kontuzje, więc czemu miałby nie pograć. Gdyby wszystko chodziło jak zegarek, to
może nie miało by to sensu.
0
@Eto'o9 R10 On pewnie będzie przydatny, kiedy zespół w końcu zacznie żreć z przodu. Jak Barcelona gra dobrze, to każdemu skapnie więcej do formy. Ale i tak idealnym wyjściem byłby transfer, najlepiej do Arabii, byle ktoś za niego się znalazł w małych pieniądzach.
5
Olmo powoli staje się piłkarzem-zmorą, głównie finansową. Kontuzjowany lub bez formy z przebłyskami co jakiś czas. Dokładnie tak go określano przed transferem.
Dodatkowo nie spłacony, więc sprzedaż niewiele wniesie, chyba że za niego wskoczyłby ktoś ze szkółki lub po kontrakcie. Może jak Barca poskłada się do kupy kontuzjami i formą, to w końcu zacznie coś grać. Potem znowu się rozsypie.
0
@draxidox A gdzie więzienie za agresję na drodze?
0
@July_6_BcN Jeszcze sporo sezonu przed nami, a Garcia miał kontuzje z zabiegiem.
Mam jednak nadzieję na koniec nerwów ze Szczęsnym w bramce. Jakby Lewandowski przestał strzelać karne, to byłoby już wspaniale.
0
@Karol145 Ferran też strzela bramki, i to często w sytuacjach których Lewy nic by nie wskórał. Jest szybszy, zwinniejszy. Lewandowski podobnie jak on miewa puste przebiegi, a do tego szybciej się męczy. Na koniec ubiegłego sezonu były ciężkie mecze bez Lewego i nie było za bardzo czuć, że go nie ma i jest gorzej. Jedynie jak złapie formę to trzeba to wykorzystać i na niego stawiać, bo wtedy to maszynka do strzelania bramek.
0
@StevenGastonMartin99 W zeszłym sezonie hiper atak maskował całą sprawę.
Barca nie ma obrońców na taką grę, jedyne co może robić to nadrabiać przodami.
0
Tego nie wiedziałem, zapowiada się krwawa jatka.
1
Celta pewnie czuje krew dołującej ostatnio Barcelony, spodziewam się trudnego meczu. Z taką postawą jak ostatnio w Brugii nie ma czego szukać w Vigo.
Mam nadzieję, że Yamal coś pomoże, bo reszta mocno niemrawo.
Bardzo mnie ciekawi czy Flick wpłynął jakoś na zespół i nie będzie aż takich fajerwerków w obronie.
4
Muzyczka na sobotni wieczór. Alice Merton - No Roots
0
Kto tam wędkuje?
Podwodne Potwory i Klejnoty AMAZONII! - Magia Natury
0
@michal26 Elektorat kręci się w kółko jak żyd po pustym sklepie, nadal w kraju nie ma partii wartej głosu. Dla mnie cała reszta jest tyle warta co i Braun, wcale się nie dziwię, że mu się nabijają punkty.