La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1272 Culés

5

Olmo powoli staje się piłkarzem-zmorą, głównie finansową. Kontuzjowany lub bez formy z przebłyskami co jakiś czas. Dokładnie tak go określano przed transferem.
Dodatkowo nie spłacony, więc sprzedaż niewiele wniesie, chyba że za niego wskoczyłby ktoś ze szkółki lub po kontrakcie. Może jak Barca poskłada się do kupy kontuzjami i formą, to w końcu zacznie coś grać. Potem znowu się rozsypie.

2

@RosjaninBut każdy to wiedział tylko nie nasze orły z zarządu z Laportą na czele.

konto usunięte

6

@RosjaninBut mnie wkurza najbardziej fakt, że kupili go nie mając kasy. Zresztą nadal nie jest zarejestrowany tylko udało nam się zrobić myk na okrętkę. I najlepiej byłoby jak najszybciej go sprzedać zanim uchylą środek.

2

@RosjaninBut Broniłem go w zeszłym sezonie, bo o ile temat kontuzji był żywy, to jednak dużo poświęcił, żeby do nas dołączyć i jechać w cyrku Laporty no i przede wszystkim naprawdę prezentował się w większości meczów świetnie.

Dziś, niestety, jest tak jak piszesz. Kontuzje jak go męczyły, tak męczą dalej, a do tego jest w fatalnej formie. Gość jest niesprzedawalny. Oby się odbudował.

0

@Eto'o9 R10 On pewnie będzie przydatny, kiedy zespół w końcu zacznie żreć z przodu. Jak Barcelona gra dobrze, to każdemu skapnie więcej do formy. Ale i tak idealnym wyjściem byłby transfer, najlepiej do Arabii, byle ktoś za niego się znalazł w małych pieniądzach.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?