0

Jurasz się odpalił w Onecie.

0

@Gibbon_FCB W sumie racja.

3

Grzegorz Braun potrzebny.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FioletoweOczy Rzetelne dziennikarstwo skończyło się zanim się zaczęło. Kanał Zero wszedł jak w masło w przestrzeń która była nie zagospodarowana - wystarczyło nie być przegiętym na maksa w jedną stronę i bez refleksji. Nikt jednak nie zabrania stacjom nadawczym mieć profil bardziej ukierunkowany na daną opcję polityczną. Uśmiechnięta dziennikarska Polska wręcz zaprasza, żeby ją ośmieszyć, a tamta druga strona już dawno sama się ośmieszyła za pomocą TVP.

0

@DAM1ANOo Żeby chociaż następny zapowiadał się dużo lepiej, a na to się nie zanosi. Aby się wszystko zgadzało trzeba by kupić LS ŚO i dziewiątkę, a wątpię czy klub będzie w stanie dokonać takiego wysiłku. Musiałaby nastąpić bardzo duża sprzedaż, tyle że oprócz jednego z pomocników nie mamy kogo wystawić na rynek transferowy.

1

Trzy kolejki za nami i trzy kontuzje, zdrowo to się ten sezon nie zaczął. Dobrze że jest przerwa na kadrę, przy okazji Lewy ma szansę się trochę rozegrać, bo zazwyczaj mu trochę zajmuje zanim zaskoczy po dłuższej przerwie.

0

@gaq Będzie raczej szukanie LS po pierwsze, bo od biedy dziewiątkę da się ogarnąć z tym co jest. Rashford zapewne wróci skąd przyszedł. Jakby się coś taniej znalazło to może obydwie pozycje się wzmocni.

1

@MirusAmisz Na pierwsze moto to jak trumna, szczególnie dla narwńców.

2

Ducati XDiavel S - absolutnie kozacki motocykl.

Pojemność 1158 cm3
Moc 168 KM przy 10 750 obr./min
Jedyne 122 900 PLN.

https://ducatipolska.pl/pl/motocykle/xdiavel/xdiavel-s


1

@karolup Moja opcja, to nieudana próba powtórzenia sezonu 24/25, który był dość heroiczny ze słabym Realem i łatwa ścieżką w LM. Tak się nie da grać co roku, dodatkowo usuwając podstawowego stopera.
Normalny sezon, ale ostatecznie z przewagą RM, a w LM to i tak zawsze jest loteria, jeśli ma się słabą defensywę, więc trudno wyrokować. Zależy kogo nam tam wylosują.
Zespół dodatkowo mocno jedzie na geniuszu jednego dzieciaka i zwyczajnie nie został odpowiednio wzmocniony.
Flick to pewnie teraz mocno ogarnie, ale rzeczywistości finansowej nie da się oszukać.

0

@Jersi1 Cóż szkodzi napisać, że kretyn - to się chyba w internecie nigdy nie nudzi.

1

Jacek Bartosiak i Marek Budzisz - o nowych ukraińskich rakietach, ich wpływie na sytuacje strategiczną Ukrainy i wnioskach dla Polski.

0

@JohnKennedy Zwyczajnie jak nie czuje formy, to niech podaje zamiast kiwać dwóch.
Mam nadzieję, że mu ktoś to podpowie.

2

@Gaucho Dobry ŚO i LS to były transfery must-have, jeśli myślimy o mistrzostwie i udanej grze w LM. Ten brak wyjdzie bokiem prędzej czy później.

2

Poza Garcią nikt tu nie zagrał czegokolwiek ponad przeciętność, ale biorąc pod uwagę całkowicie fatalny przebieg tego meczu, Flick też nie miał pomysłu na cokolwiek poza waleniem głową w mur. Wystarczyło, że Yamal nie pograł i nie miał kto tego uratować.

0

Szybka aktywizacja samca.

2

@Luciano99 Strasznie surowy jest Arsenal.

1

@Gibbon_FCB Angielskiej piłki nie da się oglądać. Tam leci cały czas ten sam mecz.
Za każdym razem jak tam zajrzę, przekonuję się o tym po raz kolejny.

1

Dawajta już ten mecz, bo się nie mogę doczekać jakby to jakiś finał LM miał być.

1

Powrót do przeszłości.

4

Bardzo dobrze, przynajmniej nie będzie dalszego kastrowania składu.

0

Czas leczy rany.

1

@JohnKennedy To wiadomo, może się nawet kiedyś pogryzą na amen. Ale tam gdzie będą widzieć większą wspólną sprawę, mogą spokojnie i wybiórczo niszczyć przeciwnika.


2

Towarzyszowi Wołoszańskiemu zebrało się na sentymenty.

2

@JohnKennedy Jak będą mieć wspólny interes w jakimś sektorze, to nie widzę przeszkód, żeby go realizowali. Czego się nie robi dla zysku.

1

3 miliardy azjatyckiego luda idzie po swoje.

0

@Hshdhrhdh Zdecydowanie 1.

1

@MOLESTA Utrata najważniejszego stopera to coś więcej niż utrata zawodnika.
Jeśli Duńczyk będzie się sypał, to wyłożymy się na tej stracie. Dla mnie sprzedaż Fermina tłumaczyłby tylko zakup dobrego obrońcy.

2

Sępy z Chelsea chyba liczą, że kłopoty z rejestracjami piłkarzy zmuszą Barcelonę do jakiegoś haniebnego transferu za grosze, albo Fermin najara się na wielką wypłatę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?