0

@Cules69 Transfer kogoś na zastępstwo Martineza albo Kounde będzie musiał wrócić na stopera w niektórych fazach sezonu, bo w Erika nie wierzę na środku obrony, jest za wolny na tak wysoką linię defensywy. Mam przeczucie, że klub jednak będzie chciał kogoś sprowadzić jakimś cudem, Flick pewnie im tam suszy głowę konkretnie w tym temacie.

2

Bardzo niebezpieczne przygody z wodą.




2

W nadchodzącym sezonie wszystko zależeć będzie od Duńczyka. Jak się zepsuje na dłużej, będzie tylko płacz i zgrzytanie zębów.

6

0

Dwugłowy, czyli 3-4 tyg w najlepszym wypadku?

0

2

Kolejny sezon na geniuszu Flicka i maksymalnym wyciągnięciu możliwości z ekipy.
Spokoju chłop tu nie zazna. Przynajmniej wiadomo, że znowu będziemy jechać po bandzie i mamy kolejny od wielu lat sezon przejściowy. Mam nadzieję, że Christensen nas zaskoczy i się nie rozsypie na dłużej.

4

Kupujcie jachty, najlepsza inwestycja.

1

@mmaciass Trudno powiedzieć, nikt tu nie ma kompetencji, żeby takie szerokie sprawy rozsądzać. Być może jest to kwestia wyboru, a nie realnej potrzeby. Nie wiem jak z dużymi miastami i mniejszymi miejscowościami, ale wydaje mi się, że szprychy przydałyby się we wschodniej Polsce, ze względu na potrzebę rozwoju tej części kraju.
KO raczej olewa wschód, PiS odwrotnie, dąży do większych inwestycji w tym regionie.
Lepsze skomunikowanie ułatwia rozwój.
Biorąc pod uwagę zakłamanie ekipy rudego w kwestii CPK i całokształt ich obrzydliwej manipulacji na temat tego projektu, trudno w ogóle im zaufać cokolwiek mówią, to bardzo utrudnia realną ocenę ich pomysłów. Bo jak brać na poważnie ich narrację, kiedy po pierwsze chcieli za wszelką cenę utopić tę inwestycję.

0

@Vurt Któryś z naszych PO wskakuje na stopera, bo trudno uwierzyć, że Duńczyk będzie większość sezonu zdrowy, a generalnie i tak potrzeba trzech do podstawowej rotacji.

5

Bawół afrykański i jego potyczki z lwami.
Mocny typ.




2

@tomek8756 Kwaśniewski i Wałęsa odpowiadają za pilnowanie, żeby czerwona ferajna SBeckich morderców, złodziei i stręczycieli narodu mogła spokojnie rozkradać kraj i umościć się w nowym systemie, zamiast gnić w więzieniach.
Dla nich nie ma skali, żeby określić ich szkodliwość społeczną i polityczną.
To że za jego kadencji wstąpiliśmy do struktur zachodnich nie oznacza, że to jego zasługa. Pracę nad tymi projektami wykonali zupełnie inni ludzie, Kwaśniewski miał tu funkcję bardziej reprezentatywną, jako prezydent. Ułaskawienie mordercy będącego bankierem czerwonych (Peter Vogel) to już tylko wisienka na czubku tortu jego zasług dla Polski.


2

@michal26 Kiedyś nikt nie zwracał uwagi na problemy neuro. Pewnie sami mają zryty baniak, więc teraz skąpią innym leczenia.

2

Mega fajny transfer na 9, ale nie za blisko 100mln.

2

Kochajmy swoje zwierzaki.





2

Zestresowany życiem pewnie.

0

@Pin0chet Prawdę mówiąc to prawda. Zdaje się, że w najbliższych latach nie będzie łatwo o wzmocnienia, raczej łatanie dziur i to co się wykluje ze szkółki. Dlatego cudów nie oczekuję jeśli chodzi o wyniki, najtrudniejsi rywale mają większe pole manewru.

0

Przystojniaczek.

0

Jeden komentujący chyba coś jarał dzisiaj.

3

@NeroTFP1 Kazik i Metallica

0

Zapowiada się ciekawa rozmowa.

0

@Szklaner Arnolda zawsze miałem w poszanowaniu, dobry mocny typ.
Szkoda, że nie mógł zostać Potusem w USA.

2

Florentino Pérez nie tylko potrafi zarządzać klubem piłkarskim, jak się okazuje zna się też na polityce.

1

@michal26 Podobno prawda, znana sprawa w mediach.

5

Życie.

1

Bosak u Rymanowskiego.

7

Kapibary.

0

@Borneo
Narodu Pan nie zmienisz, tu rozsądku rzadko się używa.

1

@bezalkoholowy Całej opcji zjednoczonej prawicy wali na dekiel w tym temacie. Ciekawi mnie podejście Bosaka i Mentzena.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?