RosjaninBut
Dołączył/a: maj 2014
świętokrzyskie/wielkopolskie
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tyle.
2
Nie wydaje się Wam, że jeśli klub nie zamierza wzmacniać zespołu po sprzedaży Fermina (szczególnie ŚO), to lepiej niech on jednak zostanie w klubie?
To by wyglądało niedorzecznie - spławić dwóch ważnych zawodników na koniec okienka i oczekiwać, że zajechana w zeszłym sezonie kadra mimo osłabienia znowu zrobi dobry wynik. Real taki słaby jak ostatnio raczej nie będzie.
0
@esem91 Jeśli klub kogoś za niego podpisze to czemu nie. On i tak pewnie się rozleci.
5
Prezydent szowinista, fuj.
0
@Culer9002 Może 150mln od City, po co się ograniczać.
0
@MatBac1991 Tam jest coś na rzeczy czy tak żartem bardziej?
1
W przerwie od klikania krzyżyka na reklamach ma pytanie. Czy brak newsów na temat możliwości kupienia jakiegoś stopera oznacza, że klub nawet w przypadku sprzedaży Fermina nie zamierza uzupełnić najbardziej brakującego i być może kluczowego elementu w składzie?
1
KBW: Korpus Bezpieczeństwa Wewnętrznego, wojskowa formacja aparatu bezpieczeństwa PRL.
0
@ACMaldini3 Może jakąś Motorolę.
0
Co się kryje za tym pomysłem? Pewnie jest jakieś drugie dno.
0
Usyk vs Dubois - AI madness.
0
@Criss18Barca Bez przesady, Barcelona potrzebuje tlenu finansowego, a Fermin zarobi naprawdę dużo. Wszystkie trzy strony szczęśliwe - Barca, Fermin, Chelsea.
Transfer idealny, jeśli pójdą dobre pieniądze.
6
Świnie morskie mają swojego Rasputina - „Randy”.
"Świnka morska o przezwisku „Randy” dostała się w czerwcu 2014 roku do wybiegu przeznaczonego wyłącznie dla samic w Hatton Adventure World niedaleko Warwick w hrabstwie Warwickshire.
Pracownicy uważają, że Randy albo uciekł ze swojego wybiegu, albo został przypadkowo umieszczony z samicami przez dziecko podczas jednej z sesji z udziałem zwierząt. Randy pozostawał niezauważony wśród samic przez kilka tygodni, aż personel zwrócił uwagę na jego wyczerpany wygląd i spadek wagi, co skłoniło do dochodzenia.
W czasie pobytu w wybiegu dla samic Randy zapłodnił około 100 świnek morskich. Ponieważ świnki morskie zwykle rodzą średnio po cztery młode w miocie, park spodziewał się wzrostu populacji nawet o 400 osobników. Do sierpnia 2014 roku urodziło się już około 100 młodych, a kolejne były spodziewane w następnych tygodniach.
Hatton Adventure World w związku z tym rozbudował swoje zaplecze dla świnek morskich, aby pomieścić gwałtownie rosnącą populację, i wprowadził surowsze procedury mające zapewnić właściwe oddzielenie samców od samic."
1
@clyde Nie trawie myśliwych, wyjątkowo paskudne gady.
Mam drugi dom na wsi otoczony laskiem i dużym starym sadem, jak to w takim miejscach bywa, zwierzyna się tam mocno trzyma, przepiękne miejsce. Obecnie mieszkają tam rodzice. Kilka lat temu pomieszkiwałem tam okresowo.
Pewnego dnia patrzę za okno, a tu po posesji chodzą jakieś wąsy z flintami i zachowują się jak u siebie. Wściekłość mnie ogarnęła nie do opisania, pytam się matki co tu się dzieje, a ona mówi mi, że maja prawo sobie tak łazić i strzelać, bo maja tam gdzieś karmnik dla zwierząt i generalnie wolno im wchodzić na nasz teren.
Jak ktoś nie widział kilku facetów z bronią chodzących po posesji bez pytania, to nie wyobrazi sobie jaka furia człek ogarnia w takiej sytuacji.
0
@Popitek12 Jak jest artystą to może da radę i to nawet dobrą sztukę złapać.
1
@mmaciass Coś w tym jest, od pociągu lepiej stać z daleka, nawet może ktoś się potknąć i przez przypadek kogoś wepchnąć na tory.
2
Trzy lata za próbę morderstwa.
6
Pechowy driver.
https://x.com/Monika09079027/status/1960309302557601974
0
Barca jest na musiku, więc pewnie więcej niż 50mln nie wyciągnie.
Mój plan na Fermina to transfer i kilka lat dobrej wypłaty, potem powrót do Barcy po kontrakcie. Będzie miał 27 lat i spokojnie może sobie jeszcze sporo pograć.
0
@Gary Ja mam takie wspomnienie, że jak siedziałem w więzieniu to migawka z bramek Lewego dla Barcy, trwająca może z 10 sekund była atomowym promykiem szczęścia w całym tym więziennym szambie.
2
@michal26 Praca tej komisji jest tyle warta, co komisji Macierewicza.
W Polsce takich raportów używa się do walenia w przeciwnika politycznego, wystarczy odpowiednio zestawić informację. Trochę oczywistości, trochę brudu i strzałka do myślenia we właściwą stronę. Plus uśmiech Wolskiego - bezstronnego autorytetu krytyki politycznej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Spokojnie dziewczyny, to tylko zdjęcie.
0
@RoberDzik Nie ma mowy o Alvarezie, Barcelona nie da 100mln bez wliczenia jakiegoś zawodnika w transakcję lub rozłożenia na raty. To nie jest piłkarz który nam na tyle zmieni rzeczywistość, żeby pękło sto baniek w czasie kiedy są jeszcze inne potrzeby.
12
Naród wybrany nie zwalnia tempa.
1
@michal26 U mnie duża wrażliwość tonalna - lubię dźwięki same w sobie, jeśli są dla mnie odpowiednie. Kompozycja też oczywiście się liczy, ale wokal na przykład mniej.
Dlatego kiedyś dobrze wchodziło mi wszelkie Elektro, potem Jazz, ostatnio wróciłem do metalu i dodatkowo odpalił mi się Chopin.
Powrót do metalu do syndrom wieku średniego i potrzeba energii, której mam coraz mniej. Człowiek się też słuchowo uwrażliwia z wiekiem, więc stąd pewnie ten Chopin.
Ostatnio jestem zachwycony polskim zespołem deathmetalowym "Decapitated".
Wysokie tony lubię, ale muszą być dobre głośniki wysokotonowe, żeby nie syczały.
W basie zależy mi na dynamice i precyzji, mniej na ciepłym i głębokim.
0
@michal26 Cały ten sezon to będzie powtórka z poprzedniego, tylko bez jednego obrońcy, którego brak pewnie okaże się kluczowy. Pytanie czy Yamal wytrwa bez dłuższej kontuzji, bo na nim jedzie cały ten wózek.
6
Zmarł słynny sędzia z YT - Frank Caprio
2
Garcia bronił karnego jak Fabiański.
1
@MsBarca Takich walk za wiele nie było, więc raczej jest to trudne do przewidzenia. Dodatkowo dochodzi temat wałowania, cholera wie co tam sobie ustalili. Te niektóre wygłupy Poula może i by były ciekawe, gdyby na pewno nie było ustawki. Dlatego tego nie oglądam poza skrótami, bo nie ufam zarówno zawodnikom jak i sędziom.