0

@barcelonaLM a on był za Barcelona? Nie kojarzę za bardzo.

0

@barcelonaLM to kręcidlo?

0

@mrboom daj sobie spokój z bukmacherem. Cos tam kiedyś wygrasz ale i tak to potem przegrasz.

1

Tak jak ludzie tutaj piszą że przeoczyli transfer Sancheza do sevilli to ja mam podobnie z Pedro XD gość że pyka w Lazio któryś już sezon a ja mam wrażenie że jego nie ma już w europejskim futbolu. Mega dziwne wrażenie XD

0

O kurde teraz tak patrzę na mecz sevilla elche i widzę że trenerem elche jest eder sarabia, to ten co był asystentem przy quiqe setienie?

0

@FcPortoFan1999 na Rumaku Do Europy!

0

@Kasy ziomale ponad lale

0

@FcPortoFan1999 piłka nożna, ale odczuwam odbicie w polityczne wersy od tamtego użytkownika. Ja bardzo dobrze wspominam tamte mundiale, a chyba najlepiej RPA

5

@RozowaPantera koledzy

0

Koledzy, cycki czy pośladki?

0

@FcPortoFan1999 pewnie chodzi mu o względy polityczne xd

0

Siema, co tam na obiad macie dzisiaj?

0

@JohnKennedy no i co z tego jakbym zobaczył?

19

Komentarz usunięty

0

@BulaKG w powalonych czasach przyszło nam żyć.

1

@Kgorecki2500 okeeej XD

1

@Kgorecki2500 co się dzieje bo nie na czasie jestem teraz xd

0

@KidusFCB szczesciarz

13

Yamal trochę gada jak potłuczony z tym że mu się nie będzie chciało to złotej piłki nie wygra xd

4

A realik to co znowu odwala że nie chcą na gale złotej piłki przyjechać? Nic nie wygrali w zeszłym sezonie przecież. To co jak nagle wygrają to przyjadą? I bunt się skończy? Masakra, ja nie wiem jak można sympatyzować z tym klubem XD

0

@FcPortoFan1999 Strasznie oddali ale no Fnatic mieli kompozycje mocno skalująca. Ta zeri na 5 mapie oddala, mocno do przodu.

2

@JimMorrisonFCB dzony łokier

1

@tbas skąd takie wnioski? Iga słabo z serwisem, wymiany też nie bardzo jej szło, w drabince nie miała wymagających zawodniczek. Nie ma co tak gadać.

1

@MessiForeverTheBest to tak jak z realem, gdyby chcieli to by wygrali tryplet.

1

@D10SLEO piłkarz na kluby max sevilla, raczej nic więcej.

3

@JohnKennedy to idź oglądać padla xd jaki problem?

0

@Pomimo27 sinner jeszcze nie jest w finale ;)

0

@barcelonaLM Karol Nawrocky?

0

@July_6_BcN Dzisiaj piątek, po pracy chce się chłopak zabawić.

1

@agaFCB @Kessie zglos się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?