15 lutego 2015, 18:24
0
Jaki placzku? Neymar wymazal korone z palcow?
15 lutego 2015, 18:22
1
To z karnego sie licza ?
11 lutego 2015, 20:51
3
11 lutego 2015, 20:18
Hahahahahahahaha
4 lutego 2015, 21:53
Boli wiedze to po Was :-]
13 stycznia 2015, 09:48
Oszukiwać arbitrów? Mówisz to dwa dni po tym jak Messi zagral reka, przyznal się?
12 stycznia 2015, 19:17
Jakos nie widzę placzu na rm.pl tylko tu, tam obiektywnie Simeone. Prowokatorzy.
4 lutego 2015, 21:39
Real zly, Atletico zle tylko Barca gra czysto i ladnie Tak?
26 stycznia 2015, 16:12
2
A messi z buta w twarz bramkarzowi bardziej zlamalby nos.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Jaki placzku? Neymar wymazal korone z palcow?
1
To z karnego sie licza ?
3
0
Hahahahahahahaha
0
Boli wiedze to po Was :-]
3
Oszukiwać arbitrów? Mówisz to dwa dni po tym jak Messi zagral reka, przyznal się?
3
3
Jakos nie widzę placzu na rm.pl tylko tu, tam obiektywnie Simeone. Prowokatorzy.
3
Real zly, Atletico zle tylko Barca gra czysto i ladnie Tak?
2
A messi z buta w twarz bramkarzowi bardziej zlamalby nos.