Rozumiem
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaki placzku? Neymar wymazal korone z palcow?
1
To z karnego sie licza ?
3
0
Hahahahahahahaha
0
Boli wiedze to po Was :-]
0
Benzema skoczył na bramkarza - czerwo o jezu zabil go, Messi z wyprostowana na bramkarza - to przypadek przeciez. CR kopie po nogach czerwo bo pajac . Suarez gryzie - przeciez to nerwy każdemu sie zdarza..
3
Real zly, Atletico zle tylko Barca gra czysto i ladnie Tak?
1
Chudszy niż Suarezik
0
A tutaj lepiej? Za napisanie że Messi źle zrobił jest ban a za " Penaldo to ciota, Real pedały. Tu HU, TY ku i inne super miłe przerywniki jest Polecam:D
Czy to mądre?
0
Wszędzie dzieci.. Ale widac jacy zajebisci sa moderatorzy. Za gowno bany a za wyzwiska jeszcze plusa dadzą.
0
Jak sa tacy jak Wy to nie , natomiast jak sa normalni to należy sie. W maju rok temu tez taki pisałeś?
0
Uspokój sie kolego bo Ci zylka pęknie. Po co te prowokacje?
0
Urwalo mu głowę !
0
Tak samo jak Penaldo i karne
0
Klocuch? Ze lubisz robic kloca?
2
Oj jak boli,oj jak boli:D
0
No na przykład to ze na filmiku widac ze pierwszy go kopnal tamten gracz. A wampir ugryzl pod bramka z niemocy i udawał gluptaska.
0
Dobraa dawaj paragrafy
0
Calu? Nie potrafisz nawet cytować.
2
A messi z buta w twarz bramkarzowi bardziej zlamalby nos.
0
Ty głupku, a 12 meczy to ile miesięcy? Jak graja raz w tygodniu.
0
Caly czas tam siedze :]
0
Gdzie sa moderatorzy? Chyba ferie maja skoro 99% komentarzy o CR. Tak Was to boli?
0
Ale on nie ugryzl w rękę..reka jest od dloni do lokcia.
0
A co Ciebie to obchodzi? Podnieca cie wchodzenie na stronę wroga?
0
Bardzo dziwne jest to zjawisko, chcąc poczytać o Realu wchodzę tutaj a nie na rm.pl. Tutaj jest o wiele wiecej wpisów i komenatrzy o realu niż na ich własnej stronie.
0
Ale nie w szyje.
0
I to jest temat do dyskusji tutaj?
0
Hahahaha nie licz na to
0
Czy nawet o wyskok w bramkarza z wyprostowana noga? Jak to możliwe?