0

Jaki placzku? Neymar wymazal korone z palcow?

1

To z karnego sie licza ?

3

0

Hahahahahahahaha

0

Boli wiedze to po Was :-]

0

Benzema skoczył na bramkarza - czerwo o jezu zabil go, Messi z wyprostowana na bramkarza - to przypadek przeciez. CR kopie po nogach czerwo bo pajac . Suarez gryzie - przeciez to nerwy każdemu sie zdarza..

3

Real zly, Atletico zle tylko Barca gra czysto i ladnie Tak?

1

Chudszy niż Suarezik

0

A tutaj lepiej? Za napisanie że Messi źle zrobił jest ban a za " Penaldo to ciota, Real pedały. Tu HU, TY ku i inne super miłe przerywniki jest Polecam:D
Czy to mądre?

0

Wszędzie dzieci.. Ale widac jacy zajebisci sa moderatorzy. Za gowno bany a za wyzwiska jeszcze plusa dadzą.

0

Jak sa tacy jak Wy to nie , natomiast jak sa normalni to należy sie. W maju rok temu tez taki pisałeś?

0

Uspokój sie kolego bo Ci zylka pęknie. Po co te prowokacje?

0

Urwalo mu głowę !

0

Tak samo jak Penaldo i karne

0

Klocuch? Ze lubisz robic kloca?

2

Oj jak boli,oj jak boli:D

0

No na przykład to ze na filmiku widac ze pierwszy go kopnal tamten gracz. A wampir ugryzl pod bramka z niemocy i udawał gluptaska.

0

Dobraa dawaj paragrafy

0

Calu? Nie potrafisz nawet cytować.

2

A messi z buta w twarz bramkarzowi bardziej zlamalby nos.

0

Ty głupku, a 12 meczy to ile miesięcy? Jak graja raz w tygodniu.

0

Caly czas tam siedze :]

0

Gdzie sa moderatorzy? Chyba ferie maja skoro 99% komentarzy o CR. Tak Was to boli?

0

Ale on nie ugryzl w rękę..reka jest od dloni do lokcia.

0

A co Ciebie to obchodzi? Podnieca cie wchodzenie na stronę wroga?

0

Bardzo dziwne jest to zjawisko, chcąc poczytać o Realu wchodzę tutaj a nie na rm.pl. Tutaj jest o wiele wiecej wpisów i komenatrzy o realu niż na ich własnej stronie.

0

Ale nie w szyje.

0

I to jest temat do dyskusji tutaj?

0

Hahahaha nie licz na to

0

Czy nawet o wyskok w bramkarza z wyprostowana noga? Jak to możliwe?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?